Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Porecle

#51
>_<" Oke... sa le spun si eu pe ale mele >_<

Maimutica --> waii... asta o urasc cel mai mult >_<" mi-a fost pusa de verisorul meu deoarece de fiecare data cand ma vedea eram catarata printr-un copac, pe un gard, pe acoperisul unei case etc >_<

Scorpie --> well... asta mi-a zis-o un ex-coleg din clasa a 4-a >_< il chinuiam atat de mult incat m-a facut " scorpie " ToT

Emoid --> asta pentru ca un copil prost de pe strada mi-a vazut si mie noua mea tunsoare care seamana ceva cu cea Emo ( adica imi vine bretonul mai pe ochi >_< ) [ but i`m not emo ]

Pink --> de la un timp ajunsesem asa obsedata de aceasta culoare incat colegii mei mi-au zis Pink >_<

Pink`u, Pinky --> alint de la Pink >_<"

Pinci --> >_<" fidela mea prietena >_<" a hotarat sa-mi spuna asa dupa ce eu i-am dat nemaipomenitele porecle: Georga si GEOtrix ^^"

Emo ( Emo Kid) --> pentru ca domnul Y zice ca`s emo dar eu nu`s >_<

Mihai --> asta este tot de la domnul Y >_<" pentruca boul de varamiu s-a pus si el mot la pc si eu aveam mess-ul deschis si din greseala s-a hotarat sa dea un mass in care zice ca noul meu " iubit " e Mihai... mda si daca domul Y a vazut asta treabuia sa-mi zica asa >_<

si ultima [ cred ] ^^ Kido :X --> asta imi place cel mai mult ^^... e pusa de LYE intrebati-o pe ea de ce 21

si cam atat ^^" Ja`
I'm not insulting you. I'm describing you.

#52
Da Kido...porecla pusa de mine21Pai..in tot timpul in care nu am mai postat..mi-am adus aminte de patru porecle:
1.Doty-pusa de Johhny D(dady).Doty este o prescurtare de la Daughter.Cum ar fi...Kira de la Killer21
2.Kidi-de la Kido.Mi-a pus-o intr-un moment de "inspiratie".Cred ca era...3 dimineata21
3.Rusoaica-eh...nu mai conteaza21
4.Bretonata irascibila-bretonata de la faza ca am breton...si irascibila...se stie foarte bine^_^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#53
not listening la naiba cu aceste porecle poi am avut si am si eu doua putin ciudate dupa parerea mea.

- Dragonul : datorita id-ului meu de mess iar pulsul vine si de la faptul ca suntem un oras mic iar lumea face rost de id-ul lui x sau y deci multi imi spun asa.

-Aizen : de ce ? Eram la cineva acasa si ma dat pe net sa mau it la un ep din Bleach si cum imi place de caracterul lui Aizen tipul si altii imi spun cand isi aduc aminte Aizen,deorece dupa ei eu ma aseman foart mult cu el (eu nu cred)
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#54
Se pare k trec din nou pe aici Smile

chiar saptamana trecuta mi s-a mai dat o porecla...71Zuppy06
dar e una care imi place de data astaSmileo//o
mergeam pe strada spre o pizzerie cu niste colege.Nu era noapte era cam 5 30 seara.Iar eu o atentionez pe o fata k luminitele care sunt de pe stalp sunt roze...:love::yes:
si acea fata nu avea alceva ce sa spuna decat " rosalino ":dizzy::smart:
rosa - de la roz [ sp ea ]bla blabla blabla bla
si derivatele de la el71 deci acum toata scoala imi spune numai Rose sau Rosalina 71 Eu m-am obisnuit cu asta si char imi place mai mult decat poreclele pe care le aveam eu inainte :pls:.nici nu mai vreau sa aud de ele vrodata xD ;Smile:eto::?::die::die:

#55
bun... deci revin aici ... pt ca... de azi am o noua porecla :no:
deci stiti chestia aia cu ahmed the death terorist editia de Craciun?
bun .... deci .... colegii mei au descoperit acel filmulet azi pe youtube ... si stiti ca la un moment dat ahmed il cheama pe unu care vine cu chitara ... si zice asa :"Guitar Guy... Guitar Guy ... Come here!"
bun ... noua mea porecla ii "guitar guy" ;|
ii cea mai naspa de pana acuma ....
god .. deci partea cu chitara o inteleg ...
da io nu is da portea cu guy nu o inteleg deloc ..
:dead:

nu imi place deloc ... da in fine ..
4
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#56
well....eu nu am foarte multe ^^

Kamici: pai cand eram mai mica verisorul meu imi spunea asa si de atunci parinti si vecini de la bloc si colegi de clasa imi zic asa ^^
Nanna: nu stiu de la ce dar asa mai imi zic uni
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#57
Pai am muulte porecle.. Dar am sa va spun cateva

Lulu - Prescurtare de la numele Luisa.. Idee de la Diana O. .. Mi/a spus asa si asa a ramas
LuluBela - Ema si Razvan va omor ToT... Urasc porecla asta.. Dar ... Nimeni nu a spus ca o urasc asa de mult..
Lula/Luli/Lulisa/Luis/Luisica - Lula/Luli/Lulisa de la mama, Luis de la tata si Luisica de la bunica Smile
Mi s-a spus o vreme Lulu-chan dar asta a fost pe durata a 3 minute..

Deci, Lulu la orizont! Smile

#58
Pooooi.......am multe porecle.Spun doar cateva.
Cori,Coco,Deea,Andre,Andry,Dy-de la numele mele(pe alea de la numele de Andreea le urasc)
pisi,pisicuta,iubi,mar,merisor-de la prieteni shi colegi (imi urasc prietenii) (si alea cu pisi si iubi de la ala pe care il placeam 8)
Emotel,emopizza(pizza care se taie singura)-pt ca snt emo
blacky,shadow,girly like,preety sweety,day dream-de la colegi

#59
huh....pai sa vedem....
Lala...imi spunea sormea si verii mei cand erau mici pentru ca nu puteasu pronunte "Alexandra"
Ai...vecina mea...din aceeasi cauza, imi aduce aminte de Ai Enma:X
71 Duffy imi mai spuna colegii din cand in cand...mie imi place
Lexy
Alle
si cam atat


[Imagine: sig_by_fluffyduffy-d3im5kz.png]

[Imagine: Kakashi_userbar_by_FluffyDuffy.png]
[Imagine: 49769cc64d576669062da9856c4b072a-d3iq3cg.png][Imagine: db7a7f57b51dd5de6d41098eff4c9b92-d3iq2d9.png]
[Imagine: 2cfe5739a6b386d2e1a126368b63b3f1-d3ipqfx.png]

#60
Porecle...? :?: Sa nu aud... =.=
Mi s-a spus Aly ... de la Alina... imi place numele asta, dar nu-mi place sa fiu strigata asa ... >_>
Apoi Simoncita ... nu vreau sa mai aud de porecla asta :mean:
Apoi Nana-chan ... asta-mi place :bv: Nu mai stiu sigur motivul ... din cate imi aduc aminte ca eram disperata dupa anime-ul Nana [care nu l-am terminat... dupa atatea luni xD]

Dupa cum era de asteptat, mi s-a spus si Emo :yada: din cauza frezei 8-|
Si Bretonel ... din cauza bretonului =.=
Si cum era sa uit de Caramelapte? ;|
Iar acum, predomina porecla Simix xD :s:




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)