Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Photo of the month ~ Editia I ~ Intrari .

#11
(22-12-2010, 05:39 PM)alessia A scris: intru si eu ... acum ca a venit iarna cu drepturile ei 5

(22-12-2010, 04:47 PM)~ Kumiko ~ A scris: Si eu pe aici... ^_^... Pozeee! 5 Abia astept sa vad toate pozele participantilor! Smile

(22-12-2010, 12:06 PM)Miss R. A scris: Intru si eu. Imi place sa fac poze mai ales iarna si am facut cateva reusite cant am fost la Valea Prahovei.
Ja ne.

(18-12-2010, 03:16 PM)Ryuu 竜 A scris: Ma bag si eu pt ca tot imi place sa fac poza la natura,acum sa vad ce iese si daca ma lasa sora sa pun mana pe telefonu' ei ca are 5 MP>_<'

Succes tuturor participanţilor.
Eu deja am primit 2 poze superbe şi le aştept pe celelalte. Îmi puteţi trimite până pe 30 decembrie.
Din nou succes la pozat şi sărbători fericite.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#12
Mă bag. Că tot poza e făcută, de ce să nu. 10

spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#13
Mai primesc fotografii până pe 30 decembrie, deci persoanele care s-au înscris mai pot trimite încă 4 zile.
Ofc, încă vă puteţi înscrie în concurs.
Până acum am 4 fotografii superbe.
Vroiam doar să mă asigur că n-aţi uitat de concurs ^^

Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#14
Cred că mă înscriu şi eu. Nu-i sigur, nu am nicio poză încă, dar am o mica idee şi dacă reuşesc să fac ceva mâine, ţi-o trimit.
Deci I'm in.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#15
Ma inscriu si eu ^^
Poza o timit la tine AlerimxD ?

spamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspamspam
[Imagine: teru.png]


#16
[Nu mă aşteptam să fac aşa ceva] ... Mă înscriu şi eu, am câteva fotografii legate de iarnă; în plus, n'am nimic de pierdut.
ÃŽÅ£i trimit imediat.
She is a living existence of selfishness.


#17
Ma inscriu si eu . Pare foarte distractiv , si in plus , ador iarna.

Eu de pe acum vreau sa le urez succes tuturor concurentilor 21. Nu stiu ce mi-a venit .

Iti trimit poza imediat pe messenger . ^^'
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#18
Mă inscriu şi eu 4
bla bla bla etc .

ÃŽÅ£i trimit imediat poza 4

#19
Ma inscriu si eu. Imi place tema si recent am iesit cu o prietena sa facem niste poze, daca tot e asa de frumos afara. Iti trimit imediat intr-un PM intrarea mea.
Succes tuturor!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  POTM ~ Editia a II - a Nya. 23 10.259 02-06-2011, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Utlaning
  POTM ~ Editia a IIIa. Votarea. AlerimxD 4 3.463 30-03-2011, 08:07 PM
Ultimul răspuns: Utlaning
  POTM ~ Editia a IIIa. Intrari. AlerimxD 14 8.048 15-03-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Flash
  POTM ~ Editia a II - a ~ Votarea Nya. 9 5.202 12-02-2011, 08:17 PM
Ultimul răspuns: Mhiet'e
  Photo of the month ~ Editia I ~ Votarea . + Rezultate Finale AlerimxD 15 10.227 08-01-2011, 09:38 PM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)