Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo minna!

#1
ohayo...numele meu e Diana dar prefer sa mi se zica Dia,am 14 ani si sunt din Bucuresti:001_rolleyes:...imi plac foarte mult anime-urile si le urmaresc cu cea mai mare placere...in legatura cu manga deocamdata sunt la inceput dar am citit si eu ceva cum ar fi Vampire Knight(bine,manga inca e on going asa ca citesc de fiecare data cand apare un capitol),Bloody Kiss,Meru Puri,Wanted si cam atat...alte lucruri despre mine..pai sunt in zodia sagetatorului si sunt o fire prietenoasa si sociabila,dar uneori pot fi si opusu uneori,imi place foarte mult sa cunosc noi persoane si sa-mi fac noi prieteni;pot sa mai zic ca majoritatea timpului sunt cu capul printre norisori105 si mereu pusa pe sotii si belele Rolleyes ,nu imi plac persoanele false si mincinoase sau cele care se cred ceva ce nu sunt.Ops am uitat sa zic ce muzica ascult...pai cel mai mult imi place sa ascult melodiile din anime-uri da si alte genuri(nu ascult manele si populara)...km atat despre mine daca avetzi intrebari va raspund cu placere..si acum la sfarsit sa va arat micuta mea lista de anime-uri vizionate:
~Arc the Lad
~Ayashi no Ceres
~Blood+
~Blue Gender
~Black Cat
~DN Angel
~Death Note
~Elfen Lied
~Fate/Stay Night
~Full Moon wo Sagashite
~Full Metal Panic
~Gravitation
~Ghost Stories
~Ghost Hunt
~Ginban Kaleidoscope
~Humanoid Kikaider
~Hakaima Sadamitsu
~Inuyasha
~Jigoku Shoujo
~Kaleido Star
~Kiddy Grade
~Kamikaze Kaitou Jeanne
~Kamichu
~Mirage of Blaze
~Naruto
~Paradise Kiss
~R.o.D TV
~Rozen Maiden
~Sailor Moon
~Spiral
~Slayers
~Shaman King
~Tokyo Mew Mew
~Wild Arms
~Wedding Peach
~Yu Gi Oh GX
~Yu Yu Hakusho

si cam atat...sper sa ne intelegem bine si sa devenim buni prieteni:69:

#2
Buna Diana. In calitate de nou venita iti urez bun venit! frumoasa fisa de prezentareSmile
Voiam sa te intreb daca iti place Linkin Parkpupic
[Imagine: sig3a.jpg]



#3
mersi de welcome shuichi_mada...imi place Linkin Park asa si asa...mai ascult din cand..dar imi place foarte mult melodia lor What i've done:001_smile:

#4
Buna Dia (ai un nume foarte frumos- Diana), sper sa te simti bine pe AnimeZup.

Sedere placuta!
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#5
Heya Dia ^^
Nu am intrebari..poate decat obisnuitul"ce mai faci?" din partea mea.. ^^
Welcome :6:
byepupic
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#6
Ma numesc Andreea.am 13 ani si sunt in clasa a 7 a.Imi place sa cant la pian .Imi plac filmele de comedie dar si de drama si de actiune.Ascult cam orice muzica exceptand manele.Dar cel mai mult imi place sa ascult muzica interpretata de cantaretii si formatiile japoneze.Imi place foarte mult cultura japoneza si chiar as vrea sa vizitez Japonia mai ales ca sa gust din mancarurile traditionale si sa merg la conventiile organizate de ei pt ca am auzit ca sunt cele mai tari.Nu am un anime mai preferat dar pot spune ca imi place Fullmetal Alchemist mai ales pentru povestea aceea induiosatoare.Cam atat din ce imi aduc eu aminte despre mine.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichiwa minna-san~! Piko Tan 6 3.233 26-10-2014, 04:00 PM
Ultimul răspuns: Piko Tan
  Hi minna ! :) Hinata-san 9 3.044 01-06-2013, 04:12 PM
Ultimul răspuns: Hinata-san
  Yo minna ! theinnkeepervictor 8 3.008 12-05-2013, 01:51 AM
Ultimul răspuns: theinnkeepervictor
  Konban wa~ Minna-san~ ^ - ^ bittenichigo 2 1.636 05-01-2013, 02:17 AM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Hello minna! •°●●๋•°YuMe•°●●ŭ 10 4.380 16-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: •°●●๋•°YuMe•°●●ŭ
  Ohayo minna-san !!!! ZOZO-chan 8 4.074 07-03-2011, 01:30 AM
Ultimul răspuns: ZOZO-chan
  Hi minna ! Dollydi 6 3.427 06-03-2011, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Dollydi
  Ohayo , minna ! Michiyo-chan has come ! Michiyo道代 11 6.906 20-11-2010, 10:18 AM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Konnichiwa minna-san! Aishitteiru Gackt 4 2.751 14-07-2010, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Aishitteiru Gackt
  Konichiwa minna-san desu~ ~AyaneUmenii~ 3 2.694 12-07-2010, 08:42 PM
Ultimul răspuns: ~AyaneUmenii~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)