Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi minna ! :)

#1
Buna minna,sunt noua pe aici si imi doresc sa ma inteleg bine cu toata lumea.Acum cateva detalii despre mine:numele meu adevarat este Ioana(multi imi spun Io ),am 15 ani,parul meu este saten si cret,ochii mei sunt vedre-caprui.Ador sa ma uit la animeuri(animeul preferat este Naruto Shippuden) de orice gen si sa citesc manga.Ma pricep destul de bine sa desenez(in special anime),sa cant si sa fac lumea sa zambeasca.Imi place sa imi fac multi prieteni si mai ales sa imi fac prieteni otaku ;)
Hinata-san

#2
Bine ai venit pe Animezup, Hinata-san!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe la noi, Io-chan :3 Sper sa te simti bine si sa te distrezi. Ochii verzi <3 ce dragut :3
As avea cateva intrebari:
-Ne vei arata cateva desene de ale tale?
-Iti place sa citesti? Daca da, care e cartea ta preferata?
-Culoarea preferata?
-Ai vazut Death Note?
-Ficuri scri?
-Ce gen de muzica asculti? Care e trupa preferata?
Cam asta a fost, sper sa-mi respunzi destul de repede :3
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#4
Mersi =D si da,voi posta din desenele mele,sper sa va placa ^_^
Imi place sa citesc,acum sunt interesata in a cumpara o carte ce se numeste '' Death Note Another Note: The Los Angeles BB Murder Cases ''(un fel de continuare a animeului Death Note )
Culoarea preferata,zici??Nu cred ca am una,dar de dragul conversatiei o sa spun rosu :3
Nu pot spune ca am vazut Death Note pentru ca inca ma uit,sunt la episodul 28 ^_^ dar este un anime foarte frumos conceput,imi place foarte mult desi mi-ar fi placut mai mult ca Beyond Birthday sa apara in el,ar fi fost si mai frumos =)
Daca scriu ficuri??Hmmm...nu stiu ce sa spun,adica m-am gandit la asta,dar...
Ok,acum o sa razi de mine:ascult rock( Metalica,AC/DC,Nirvana Motorhead,dar si rock japonez,cum ar fi One ok rock),vocaloid,jpop,jrock...=D
Hinata-san

#5
Bun venit Smile
Opa,opa,rock si tu? Se pare ca avem ceva in comun ^_^ In acest caz,ce pare ai de Linkin Park? Mie imi place si Metalica,dar pe baietii astia ii ador.
Sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi :3
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#6
Mersi,Linkin Prak este una din trupele ''momentului''(desi este destul deveche =) )pe care o ador ^_^ dar nu sunt total inebunita dupa ea,adica au si melodii pe care nu le plac,dar majoritatea sunt super,cum ar fi : Bleed It Out,Breaking The Habit, Burn It Down,Burning in the Skies...
Hinata-san

#7
Lol, de ce sa rad de tine? :]] Chiar ma plangeam intr-o zi cuiva ca am prea mult j-rock in mp3 :]]
Imi place ce asculti xD
Ma bucur ca ai o parere buna despre Death Note 71 Crede-ma, si eu as fi dorit sa apara BB 105 e bunoc rau :3
Ap, mai am o intrebare: Yaoi/yuri iti place?
[Imagine: oh0j9c.gif]

#8
Sunt mare fan Yaoi...dar yuri nu am incercat inca 2 cred ca o sa incep un astfel de anime in curand deci...
Hinata-san

#9
Un anime dragut yuri si nu chiar atat de yuri ar fi YuruYuri :]] E foarte comic si personajele sunt extrem de dragalase :3
-Iti place Lana Del Rey?
~Zbye
[Imagine: oh0j9c.gif]

#10
Am ascultat ceva timp dar nu stiu cum,m-am lasat....cred ca nu mi-au mai placut piesele ei,sau stiu eu...Dar ce zici de Eminem??Eu una il ador !! ^_^
Hinata-san



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichiwa minna-san~! Piko Tan 6 3.276 26-10-2014, 04:00 PM
Ultimul răspuns: Piko Tan
  Yo minna ! theinnkeepervictor 8 3.080 12-05-2013, 01:51 AM
Ultimul răspuns: theinnkeepervictor
  Konban wa~ Minna-san~ ^ - ^ bittenichigo 2 1.655 05-01-2013, 02:17 AM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Hello minna! •°●●๋•°YuMe•°●●ŭ 10 4.506 16-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: •°●●๋•°YuMe•°●●ŭ
  Ohayo minna-san !!!! ZOZO-chan 8 4.153 07-03-2011, 01:30 AM
Ultimul răspuns: ZOZO-chan
  Hi minna ! Dollydi 6 3.471 06-03-2011, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Dollydi
  Ohayo , minna ! Michiyo-chan has come ! Michiyo道代 11 6.993 20-11-2010, 10:18 AM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Konnichiwa minna-san! Aishitteiru Gackt 4 2.770 14-07-2010, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Aishitteiru Gackt
  Konichiwa minna-san desu~ ~AyaneUmenii~ 3 2.714 12-07-2010, 08:42 PM
Ultimul răspuns: ~AyaneUmenii~
  Heyy, minna!!!!!!!!!!!!!!! ~Tokio~Hotel~Fan 2 2.289 20-05-2009, 11:03 PM
Ultimul răspuns: Hitman


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)