Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O micuta problema ^^'

#31
Ano, Flaw am o problema cu logarea pe extra.
Am incercat astazi la scoala sa intru si imi zicea ca userul este invalid. Am mai incercat de 3-4 ori si aceeasi chestie. Am incercat si acasa si tot asa. Am dat sa-mi retrimita parola si de la 2 sau 3 astept mailul ala si tot astept si nimic.
Am mai incercat sa intru si imi spune ca ma logheaza, dar cand ma intoarce la pagina principala, pauza, tot nelogata sunt. >.<

Si mi-a mai facut o faza, dar mai demult,cand imi apareau pe pagina doar 2-3 linkuri mov, si restul alb.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#32
Duduie... Te duci pe extra.animezup.com, la login scrii nick-ul la password parola BIFEZI casuta aia din fata de la login si dai log in. Daca nu bifezi casuta, de fiecare data cand te duci acolo, chiar daca stai pe pagina principala si dai refresh, te pune sa te loghezi iar.
Nickul tau e MaDyY vezi sa nu scrii altceva._. si nu, am verificat, nu e nimica anormal la contul tau, dar sa se uite si flaw daca e.

#33
Aly, stiu chestiile astea. Sunt eu paralela cu IT-ul, dar sa ma loghez pe un forum stiu >.<
Problema e ca mie imi spune ca am username`ul sau parola invalid/a
Dupa ce am cerut alta parola[ inca nu mi-a venit mailul si am cerut-o ieri pe la 2 sau 3], imi spune ca ma logheaza, dar cand ma redirectioneaza la pagina principala tot ca neautentificata apar.
Nu-mi apare decat pe extra, pe maz si pe zup nu am probleme.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#34
Da-mi un pm cu o parola noua, care o vrei tu si ti-o schimb si pe urma sa vedem daca poti.

#35
Ali, ti-am trimis parola aia si tot nu-mi merge contu pe extra. Unde-i buba??? *cries*cries*cries*

Later edit:
Flaw, iar nu merge Chibi Maker-ul. Am accesat chibu`ul unui utilizator si imi apare asta:
Ne cerem scuze, dar acest serviciu este disponibilor doar utilizatorilor Animezup. Pentru a-l putea folosi trebuie sa va logati cu username-ul si parola de pe site, dupa care sa dati click pe butonul cu Chibi Maker din meniu. Daca nu aveti cont pe Animezup, o puteti face la acest link.
Culmea este ca, cu doar cateva minute inainmte l-am accesat p`al meu si mergea >.<
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#36
Ai incercat sa il folosesti?
E un mic bug care face ca acel mesaj sa apara chiar daca in realitate esti logat 4
Are legatura cu faptul ca userii logati pe forum sunt logati automat si pe portal

#37
@mady, eu m-am logat pe extra cu acel cont, cu parola data de tine si mi-a mers 22tu ce tema ai setata la extra?

#38
Default... >.<
Si la mine nu merge, adica na, am incercat sa restartez parola si nu am mai primit mailul asta era problema mea, iar acum nu mai pot sa ma loghez cu vechea parola

@Flaw, la mine merge, dar la ceilalti tot chestia aia imi apare
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#39
Of, iar nu stiu ce are...
O fi probabil din cauza modificarilor pe care le-am facut acum ceva vreme.
Nu mai merge logarea automata, dar daca se logheaza iar pe portal o sa il poata folosi.
O sa ma uit saptamana viitoare, cand sunt ceva mai liber, sa vad ce are exact.

Btw, mai incearca o chestie... delogheaza-te de pe forum, logheaza-te iar si vezi daca pe urma merge generatorul. Si inca o chestie, e posibil (dar nu stiu inca sigur) sa nu se poata loga pe portal cum trebuie daca are un username cu caractere ciudat.

#40
la username am MaDyY, nici un caracter. Ca tot veni vorba 39 am schimbat textele care apar cand il acceseaza cineva. numai ca nu prea mai seamna cu ce am pus eu ^^' [am folosit diacritice, acre s-au transformat in...orice numai ltere nu]
AM sa incerc si ce ai zis tu.
Revin cu un edit

Edit:
Merge!!! Thx, Flaw >: D<
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  problema - urgent! Wolves 10 7.215 19-03-2012, 12:57 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Hmp... O problema mica~ Yun. 5 4.349 09-07-2011, 03:19 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  O problema tipica mie -.-" ~Pufarina~Puff~ 4 3.633 27-06-2011, 02:03 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  -_-" O micutza problema... +Rin+ 3 3.614 21-06-2011, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  xD problema Ana 5 4.304 28-04-2011, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  ... --- ... Problema cu postarile chocolate muffin 4 3.904 19-07-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: chocolate muffin
  Am o problema cu semnatura ♥Luchi♥ 9 6.099 10-07-2010, 11:27 PM
Ultimul răspuns: ♥Luchi♥
  o problema cu pm'urile ._. Teru 5 4.371 29-05-2010, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Am o problema... Vir 7 5.082 10-05-2010, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Mica problema... Shye 4 4.045 11-03-2010, 02:34 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)