Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

problema - urgent!

#1
Am văzut un topic de genul, dar e închis și nu pot posta acolo.
Vreau să-mi fie șterse ficurile de aici, neapărat, pentru că voi posta fragmente din ele pentru niște concursuri și nu au voie să fie postate pe net, altundeva. Mulțumesc anticipat!
ps: Domnișoarei i-a fost îndeplinită dorința fără probleme, sper că eu voi avea același succes.

#2
Imediat ti le sterg eu, wait a sec.
pam pam pam pam.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
NU. Tu vrei sa iti stergi posturile ca sa ne pui sa facem printscreen si sa incepi sa urli ca nu tu ai vorbit urat.

#4
Eu vorbesc de ficuri, nu de topicurile cu fotografii sau desene.

#5
Hai nu zau, te-ai dus si ai citit acel post, stii amcar cum se numeste acest concurs care te izbi brusc la 11:07 intr-o duminica seara?

#6
Am vrut de câteva zile să rog să-mi fie șterse lucrările și nu degeaba nu am postat demult la ficuri. Știu eu despre ce vorbesc și e treaba mea. Cred că am dreptul să cer asta, doar e munca mea. Acum doar a fost momentul potrivit.

#7
Precizeaza care lucrari le vrei sterse. Presupun ca nu vrei ficuri intregi de zeci si sute de comenturi pentru ca un asemenea concurs nu exista.

In al doilea rand, eu degeaba ti le sterg, pentru urmatoarele 3 luni cand cineva va da search pe google dupa o fraza/nume/orice din acele lucrari ele vor aparea indexate in google cache si printr-un singur click pe linkul de la google te va aduce inapoi la zup, unde lucrarile tale vor fi inca vizibile chit ca au fost sterse.

#8
I'll kill you tonight
Copiii Razboiului
Tendinte Interzise
Blue Amethyst
School Days

Pe astea le vreau sterse.

ps: Multumesc, Aly, pentru mesaj, foarte frumos din partea ta, am apreciat.



#9
Ti-am sters topicurile.

Ce mesaj? Despre ce vorbesti? Nu ti-am dat nici un mesaj 22

Numarul de posturi iti va ramane acelasi pentru ca imi este lene sa dau recontorizare la aceasta ora.

#10
Văd că sunt încă acolo. Sau faci mișto de mine sau nu știu.
Întreab-o pe Ann despre ce mesaj, că ea mi l-a transmis, înainte să îi dau ignore. Dar totuși cred că știi despre ce vorbesc. Nu mă așteptam să fii așa vulgară.

ps: Nu trebuia să mutați topicul cu Heartstrings [2011] și Buck-Tick la arhiva, căci sunt pentru useri, nimic personal.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hmp... O problema mica~ Yun. 5 4.350 09-07-2011, 03:19 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  O problema tipica mie -.-" ~Pufarina~Puff~ 4 3.633 27-06-2011, 02:03 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  -_-" O micutza problema... +Rin+ 3 3.614 21-06-2011, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  xD problema Ana 5 4.304 28-04-2011, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  O micuta problema ^^' MaDyY 39 20.131 25-11-2010, 07:36 PM
Ultimul răspuns: MaDyY
  ... --- ... Problema cu postarile chocolate muffin 4 3.910 19-07-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: chocolate muffin
  Am o problema cu semnatura ♥Luchi♥ 9 6.100 10-07-2010, 11:27 PM
Ultimul răspuns: ♥Luchi♥
  o problema cu pm'urile ._. Teru 5 4.371 29-05-2010, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Am o problema... Vir 7 5.082 10-05-2010, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Mica problema... Shye 4 4.046 11-03-2010, 02:34 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)