Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am o problema...

#1
Am o problema la adaugarea votului la reputatie. Dau pe numele unui utilizator, imi apar toate detaliile. Unde scrie repuatie dau "vot". Imi apare ceva de genul: Adauga vot de repuatie lui X:
Pozitiv (+1) Negativ (-1)
Si sub asta imi apare o casuta in care pot scrie comentariul pentru vot. Cand dau "adauga vot", nu merge. Imi spune ca reputatia selectata este invalida.
Cand am vazut ca nu merge am incercat de toate: am pus "pozitiv (+1)" in fata cometariului, am dat cu copy si paste dar nimic. Nu merge. Stiu ca a mai fost postat ceva la subiectul "tutorial animezup", dar ce este acolo nu seamana deloc cu ce imi apare mie. As avea nevoie de putin ajutor.:99:

#2
Mda..şi eu am aceeaşi problemă cu SasuSaku123. Nici mie nu îmi merge reputaţia şi am încercat de multe ori, la diferiţi useri -.- . De când m-am înregistrat nu îmi merge, dar am uitat să las comm 65 . En fin, puţin ajutor şi p'aci?

#3
Da, nu merge datorită temei. Presupun că aveţi acea temă cu oranj şi negru. Ca să vă meargă reputaţia, trebuie să schimbaţi tema din cea actuală, in Zup Winter Theme.
De la Control Panel, în stânga este o listă de opţiuni. Printre ele se află şi Edit Options. De acolo vă puteţi schimba tema. Pe tema aceasta pe care o aveţi voi nu se poate da reputaţie. Şi eu am avut problema asta, de acea am fost nevoită să schimb tema.
-

#4
Multumesc, Lilith! Mi-ai fost de mare ajutor! Toata ziua am stat sa incerc si insfarsit am pus si eu un vot la reputatie. Mersi inca o data!Smile

#5
Ok, cred că n`am dreptul să spun asta, dar, geez, voi nu citiți toate topic`urile înainte să postați altul? >.< A mai întrebat un user chestia asta și i`am explicat, da` voi trebuie să postați enșpe mii de posturi cu aceiași problemă. Click here. Este exact cum a explicat și Lynn [ aka Lilith ]. Acum, vă rog, abțineți`vă să mai postați topic`uri, dacă problema voastră a mai fost abordată și înainte. :3 Ok?
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#6
Imi pare rau...2...Sincer am crezut ca sunt printre singurii si ca suntem doar cativa carora nu le merge2
Data viitoare nu voi mai presupune si ma voi uita la toate subiectele inainte sa postez aiureaSmile

#7
SasuSaku123, nu e nici o problema din punctul meu de vedere, era insa mai bine pentru tine daca te-ai fi uitat prin alte thread-uri pentru ca ai fi putut gasi o rezolvare fara sa fii nevoit sa astepti un raspuns. Incearca sa cauti cuvintele cheie care te-ar interesa pe forum.

Eu incerc sa intru pe forum cat mai des si sa verific sectiunea asta de probleme tehnice sau pm-urile dar uneori nu prea apuc sa o fac la timp.

Tema de iarna a fost ... imbunatatita putin ieri si o sa incerc sa mai fac inca una pe baza ei, dat fiind ca e singura care pare a functiona fara probleme.

#8
da un pm cu ultima parola sau mai bine da pm cu toate parolele primite si ti-l deblochez >.< si din user cp-->options--> bifezi receive pm-s from others



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  problema - urgent! Wolves 10 7.199 19-03-2012, 12:57 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Hmp... O problema mica~ Yun. 5 4.339 09-07-2011, 03:19 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  O problema tipica mie -.-" ~Pufarina~Puff~ 4 3.624 27-06-2011, 02:03 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  -_-" O micutza problema... +Rin+ 3 3.603 21-06-2011, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  xD problema Ana 5 4.295 28-04-2011, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  O micuta problema ^^' MaDyY 39 20.096 25-11-2010, 07:36 PM
Ultimul răspuns: MaDyY
  ... --- ... Problema cu postarile chocolate muffin 4 3.890 19-07-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: chocolate muffin
  Am o problema cu semnatura ♥Luchi♥ 9 6.082 10-07-2010, 11:27 PM
Ultimul răspuns: ♥Luchi♥
  o problema cu pm'urile ._. Teru 5 4.354 29-05-2010, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Mica problema... Shye 4 4.021 11-03-2010, 02:34 AM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)