Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Neaţa, pipăl

#11
Hii, Anne ! Lol, Ana.

Nu, fara intrebari. Nu prea sunt in dispozitia in care sa ma uit nedumerita pe pereti si sa ma intreb : ce intrebare sa-i pun oare? o.o... Plus ca te vad un pic mai serioasa, din experienta mea de a vedea nou-venitii din descrierea lor. Haha xD.... Paii,
Welcom Hir, dear! . smile.
A lot of posts and Have Funn xD .. !
Bui`bui ! Ja nah xD
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#12
Yuuki - thanks pentru primire.
De fapt, nu sunt prea serioasă. Adică, de fapt, nu am o idee completă despre mine. :]] Anyway.
Îţi mulţumesc că ai trecut pe'aici.

Love, P.
[Imagine: kooook.jpg]

#13
pequax..... Y U NO SHOW ME THE PICS??? pe PM daca te deranjeaza in public o.O

#14
M-ai cucerit din momentul cand am vazut LOTR la carti. 21
Ce sa zic? Imi place de tine, esti ironica si haioasa, (desteapta nu mai zic ca de asta ai in special nevoie ca sa apreciezi LOTR).
Ce sa mai zic? Bun venit pe Zup, iti urez sa te distrezi si mai ales sa te lasi de fumat, adica hello, cu bani pe care ii dai pe tigari iti iei multe altele 21
Daca iti plac serialele istorice sa te uiti la Merlin 21 ,mai ales ca e cu Arthur care e super cute si cu Merlin care e asa haios. Acum lasand gluma la oparte, nu stiu cat de istoric e serialul dar reuseste sa te faca sa zambesti din cauza lui Merlin si Arthur care se cearta tot timpu. Iti recomand sa-l vezi dupa o zi nasoala la scoala.
Huggs!

#15
Hi.
@Tan, ...
as sterge posturile tale de prost gust, dar si acesta actiune devine plictisitoare pentru mine >.>.

@Pequax
Bun venit pe forum!
I'm Serqet. Poti sa intrebi orice ce nu iti este clar de pe zup o.o.
Meh, am citit pe diagonala topicul tau si nu vazusem nimic legat de anime or manga or drama serial/movie 39. Ai ceva de spus ?
well, i hope ca ne vom intersecta sau ne vom citi prin topicuri/posturi de pe Zup. Distractie placuta pe chat/forum.
[Imagine: aaaakip.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  NeaÅ£a Lume ! Aici : Prezentarea Mya . i Ramenn. 16 4.892 08-09-2011, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  NeaÅ£a! Raye 9 2.680 07-03-2011, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Raye
  Helău Pipăl! Luka 5 2.130 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)