Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Neaţa!

#1
Sunt Andrada, am şaişpe ani şi sunt din Bucureşti. Am început cam direct, presupun, nu mă pricep la introduceri.

În ceea ce mă priveşte, consider că nu am nimic în comun cu cei de etnie rromă (şi dacă asta se numeşte rasism atunci da, sunt rasistă) sau cei care încearcă să pară altcineva prin modul de a scrie pe Y!M sau id-urile interesante pe care le scornesc.

Formaţia mea preferată este Nightwish, în place să citesc în special cărţi scrise de autori străini cum ar fi Stephen King sau Dan Brown. Cred că ajunge atât, oricum arată ca o prezentare stupidă făcută pentru şcoală. Duc lipsă de inspiraţie în weekend.

See ya!
[Imagine: 2d11ici.jpg]
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"-Albert Einstein

#2
Bine ai venit pe Animezup, Raye!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Este am nimerit prima la tine Smile Ma bucur sa te cunosc Andrada!! Eu sunt Rin !! Vad ca si tie ti s-a acrit de stereotipul romanesc...id gen: edward.copilul.de.aur sau butterfly.dork sau mai stiu eu ce... Cred ca iti place engleza din cate am citit...pai..singura carte pe care am citit-o de Stephen King a fost Carrie 20 A fost foarte suprinzatoare....Ti-o recomand, daca nu ai citit-o deja. Eto...singura melodie pe care o stiu de Nightwish e wishmaster pentru ca sora mea mai mare adora trupa.
Vad ca iti place engleza, Im glad I luv it too!!! What 'bout french??
Ma rog cred ca si eu fac parte din categoria pe care o dispretuiesti... fiindca m-am nascut in Romania. Dar am fost nevoita sa o parasesc 20 Whatever am cateva intrebari :3

Iti place sa scrii? Ai de gand sa postezi un fic pe site? Daca da, din personalitatea ta deduc ca o sa fie unic Smile
Iti place yaoi-ul? Just asking....
Ai un hobby????
Iti place Japonia?? Intelegi mici cuvinte gen :Konnichiwa sau Gambatte?
Wanna be friends? It's entirely up to you!
:Bye:
I
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#4
Bun venit pe zup Smile Pari o persoana super ok din descriere ^^
Etto,am cateva intrebari :
-Ce anime-uri iti plac?
-Citesti manga? Ce genuri?
-Care este materia ta favorita?
-De ce te-ai inregistrat pe zup?
-Ce alte trupe mai asculti?
Eh,nu mai stiu ce sa zic 22 Anyway,sper sa-ti placa comunitatea noastra,si bun venit din nou 4
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#5
Salutare, Rin!

Sunt la profil Filologie deci cunosc franceza deşi nu mă omor după ea. Iubesc engleza însă prefer să vorbesc mai mult în română, la urma urmei, sunt născută în România. Cât despre scris, crede-mă că ce fac eu nu e deloc unic. =__=" Mai am mult de lucrat la capitolul ăsta, sunt sigură. Ca hobby-uri, îmi place foarte mult să citesc şi fac tenis de performanţă. Sunt înscrisă şi la karate. 15

Îmi place Japonia, cunosc câteva cuvinte dar nu pot "încropi", încă, o conversaţie. Bineînţeles că vreau să fim prietene, ăsta este şi motivul pentru care m-am înregistrat pe forum: să cunosc cât mai multe persoane şi să-mi ocup timpul liber.

Edit:

Am urmărit multe anime-uri, nu cred că are rost că le înşir şi nici nu cred că le mai ţin minte pe toate. Nu citesc manga decât foarte rar, la recomandările altei persoane. Cât despre trupe: Evanescence, Green Day, Iron Maiden, Queen, Skillet, Slipknot, Secondhand Serenade, Simple Plan şi altele, cam astea îmi vin în minte acum. Materia preferată: Engleza, apoi româna.
[Imagine: 2d11ici.jpg]
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"-Albert Einstein

#6
Ce tare..Si mie imi place Evanescence,Green Day si Skillet.Anyway,as mai avea si eu ceva intrebari,daca nu te superi:
1.Ce iti place sa faci in timpul liber?
2.Care este culoarea ta preferata?
3.Ce filme iti plac?
4.Vrei sa fim prietene?
5.Daca ar fi sa alegi intre a invata la scoala sau a iesi cu un baiat, ce ai alege?

Cateva intrebari care mi-au trecut prin cap.21...astept raspunsul taupupic

#7
Kica':

1. În timpul liber...învăţ câte ceva (nu sunt obsedată de asta dar îmi place să am cultură generală), citesc, mă uit la TV, ascult muzică, chestii d'astea..
2. Albastru
3. Am făcut o listă: The ring 1,2, The Grudge 1,2,3, Saw (all), American Pie (all), The Silent of The Lambs, Friday the 13th, Ice Age 1,2,3, Ratatouille, Garfield, Wuthering Heights, Gone With the Wind, Titanic, Iliada si Odiseea, Ion-Blestemul pământului,blestemul iubirii, Nea Mărin miliardar, Spider-Man, The Baby's Room, Suflete neliniştite, The Evil Dead, The Omen, Antichrist, Hostel, Vacancy, Single White Female, House of Wax, The Ramen Girl etc.
4. Da.
5. Le pot face pe amândouă, pe rând. Smile
[Imagine: 2d11ici.jpg]
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"-Albert Einstein

#8
Hey, Raye^^. Eu sunt Kites, si sunt incantata de cunostiinta :]. Am cateva intrebari pentru tine15 :
1. Iti place ciocolata?
2. Iti ador citatul de la semnatura, you know xD.
3. Wanna be friends? Probabil ca nu, ca explodeaza!^^
Don't think I'm weird, ca o sa-ti spun ceva ce o sa-ti placa: nu, nu sunt rasista, dar si eu urasc copii cul de pe mess. :] Ja neeeee!
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#9
Bun venit p'aici, Andrada. Sper să te simţi bine pe la noi. [ noi, de parcă aş fi pus stăpânire pe forum ]
Anw, înafară de Nightwish ce mai asculţi? Îţi place Serj Tankian?
WOW joci?
Hmm, mai pun o întrebare să mă asigur că îmi rămâne postul aici. Lucrezi în PS?
Atât. Explore the Animezup garden.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#10
Kites:

1. Îmi place ciocolata dar nu în exces, o mănânc mai mult în combinaţii cu fructe.
2. Thanks.
3. Da, îmi plac milkshake-urile sau mă rog, milcşeicurile. :]

Valkyrja:

Alte trupe am zis mai sus: Evanescence, Green Day, Iron Maiden, Queen, Skillet, Slipknot, Secondhand Serenade, Simple Plan şi altele, cam astea îmi vin în minte acum. Sorry, nu am auzit de Serj Tankian. :[

Am jucat Metin2 o perioadă, am ajuns destul de departe apoi m-am lăsat. Devenisem puţin obsedată. De atunci, mi-e frică să mă mai "ating" de vreun MMORPG.

Cât despre PS, tocmai am luat de la bibliotecă 3 ghiduri şi urmează să mă apuc de studiat. ^^
[Imagine: 2d11ici.jpg]
"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?"-Albert Einstein



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  'NeaÅ£a, pipăl Pequax 14 4.663 03-11-2011, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  NeaÅ£a Lume ! Aici : Prezentarea Mya . i Ramenn. 16 4.897 08-09-2011, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)