Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

'Neaţa, pipăl

#1
Nume: Ana - Paula
Nickname: Pequax.
Vârstă: 16 ;D
Data naÅŸterii: 29 iunie , f**k yeah! XDD
Zodia: Rac, rac, rac, rac.
Hobby: Păi, păi, păi. Mă distrez muuuult , ies în oraş şi ador călătoriile. Îmi place să fac fotografii , să citesc , să desenez şi să cânt la chitară.
Cărţi: Beta Earth: Between Worlds; Vanity Fair; Jane Eyre
Pride and Prejudice ; Sense and Sensibility; LOTR
Filme: Perfume: The Story of a Murderer;Drag Me to Hell; Constantine; The Human Centipede; Schindler's List; Van Helsing; Mirrors; The Professional; The Day After Tomorrow; August Rush; Hancock; A Nightmare on Elm Street; 300; Dorian Gray; Disney; Paranormal Activity; Knowing
Despre mine:
Sunt obsedată de zebre! *laughs* Ăh, fumez - so what? - , fac orice'mi trece prin minte şi nu'mi e frică să spun ce cred despre o persoană sau ceva de genul ăsta. Încă îmi este frică de întuneric , îmi plac extrem de mult câinii şi lupii.
Dunno, vă las pe voi să întrebaţi.

Love, P.
[Imagine: kooook.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pequax!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey,hey!!!Welcome(si tot ce zice si zuppy mai sus 4)
intrebari:
1:Muzica,muzica,muzica, ce asculti??
24e unde esti??
3:Ce clasa??Scoala/liceu??
Apropo de cat timp fumezi??
lalala[post prea scurt]
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Hei, Pequax (cool nickname :>). Bine ai venit pe zup. Eu sunt Beki, incantata de cunostinta ^_^. Well, well. Se pare ca ne asemanam din multe privinte. Si mie imi plac cam toate filmele pe care le-ai enumerat tu acolo. Seriale tv ceva? Preferate? : >. Si am vazut ca iti place sa citesti. Ai cumva niste autori preferati? Chitaraaa ! De cati ani ? Eu vreau sa ma apuc de pian : )) Sa cant niste melodii de astea mai funebre = )).
Si eu ador cateii ! Ce rasa iti place mai mult ? : > .
Pai, nu stiu ce as mai putea spune. O sa ne cunoastem noi mai bine xD. Inca o data bine ai venit si sedere placuta. Sper sa iti placa aici.

Chuu.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Hei, hei, hei. ;"D

Azazel , thx că ai trecut pe aici. ^^" Erm, să'ţi răspund la întrebări.
1. Ascult aproape orice, de la clasică până la heavy metal. Ofc, nu ascult manele şi copilaşi gen Bieber.
2. Nu vreau să'ţi spun. De pe lună, e ok? :")
3. A 10-a şi îs la liceul de artă. Pam-pam-pam.

Beki, 10ks fiindcă eşti atât de prietenoasă şi thsk 'cause ai trecut pe'aici. X"DD Să vedem, seriale, seriale...mm, Gossip Girl, Skins, Familie Borgia, Grey's Anatomy, Mad Men ş.a.m.d. PReferate nu prea am, deşi am o 'boală' cu serialele gen Familie Borgia, astea istorice adică.
Nope, n'am autori preferaţi, deşi citesc mult. Dar încă nu mi'am găsit 'sufletul pereche' . Cânt la chitară de la 9 ani şi cânt şi la pian, tot de la 9. : >
Pff, ce rasă'mi place mai mult? Dunno, dunno. Huuskey! Saau chow-chow!
Thx încă o dată amândurora!


Love, P.

[Imagine: kooook.jpg]

#6
(29-10-2011, 03:37 PM)Pequax A scris: Hobby: [...] Îmi place să fac fotografii

did you ever photograph your boobs?

if yes - post pics
if no - what are you waiting for?

#7
Welcome Pequax !
1 de unde esti ?
2 ai facebook ?
3 play any PC games ?
4 cat de lung iti este parul ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
Azazel --> Um, de pe la paisprezece ani. 65 Hai cinşpe' , dar cu o oarecare aproximaţie.
Tan --> Yaap , I did some photos with my boobs, buuut I don't want to show you. XDD
Zer0 --> Nu'ţi spun. Nope, n'am. - whaaah, o tipă fără facebook! -
Jucam într'un timp WoW , încă mai joc dar rar...hm, îmi place şi Sims, dacă se pune. :- ? Assasin Creed am început să joc , dar m'am lăsat şi nu mai ştiu de ce. *laughs*
E lunguieeţ , oricum trece de umeri, mai are două - trei palme şi ajunge la fund. : >

Thaknsk tuturor care'au trecut pe'aici.
[Imagine: kooook.jpg]

#9
Bine ai venit ^^

Am vazut ca iti plac serialele gen The Borgias, atunci iti spun ca ti-ar placea si A game of thrones. The characters are so venomous they could eat the Borgias 4

In orice caz pari o persoana placuta, si iti plac cainii chow chow. Eu am unul 4

Ce nu te-a intrebat lumea, si mai ales Azazel care iar face spam. Si Tan care acum ca Yondaime nu e aici, i-a luat locul ca gigolo.

Carti? Daca iti place sa calatoresti, care ar fi destinatiile?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#10
Uberwald - thanks fiindcă ai trecut pe'aici.
Rlly, par? o.o" Uneori mi se zice că sunt o scorpie nesimţită şi acră şi anyway. *laughs* Eu nu am , deşi tata a cumpărat de curând un motan numit Nea Mienuliă. :- "
Am început , actually , să privesc de curând A game of thrones şi trebuie să te aprob.
Cărţi, cărţi, cărţi...um, să mă gândesc.
- The picture of Dorian Gray ; Mastrul şi Margareta ; Lolita ; Măştile - Fumiko Enchi - ; Oryx şi Crake -Margaret Atwood - ; Rabenhaar - în germană pentru olimpiada de germană X"DD ; Şi dacă e adevărat - Marc Levy - ; Faust - Geothe <3 - .
Am mai citit, lol...dar astea sunt să zicem cele recente :- ??

Oh, uitasem...locurile pe care'aş vrea să le vizitez:
- Germania - am fost - , Franţa , Irlanda , Scoţia ,Spania , Grecia , Italia , Rusia , Elveţia , Japonia , Norvegia şi aş mai vrea să vizitez şi Vaticanul. XDDDD


Thanksk încă o dată.
[Imagine: kooook.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  NeaÅ£a Lume ! Aici : Prezentarea Mya . i Ramenn. 16 4.834 08-09-2011, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  NeaÅ£a! Raye 9 2.651 07-03-2011, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Raye
  Helău Pipăl! Luka 5 2.101 04-08-2010, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Luka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)