Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My poems

#1
Bdfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#2
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#3
Mda . Sincera sa fiu nu prea imi place . Nu imi transmite nimic .

Incearca sa scrii poezii in limba romana , unii poate nu stiu engleza [ ma indoiesc de astta . . . ] si nu vor intelege . In romana poti transmite mult mai multe .

Nu prea am cum sa ti - o comentez . Este in engleza si nu imi place . Data viitoare poate o sa iasa ceva mai bun . Bafta :-?? .

P.S. : Nu mai multumi fiecarui user dupa ce iti lasa comentariu . Le explici ce ai de spus cand pui o alta poezie .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#4
ddfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#5
Hey ma bucur ca m-ai anuntat de poezia asta. Acuma eu nu prea ma pricep sa comentez poezii pentru ca eu nu sunt deloc buna in acest domeniu dar o sa imi las cateva pareri. Mi-a placut poezia, a foft frumoasa si oarecum, bine mai mult, trista. ,,Dar asta e... viata-i t***a!
Si nimeni nu are puterea s-o f**a!". Asta o aveai tu la sts :]]. Ma rog nu conteaza asta. La prima poezie cand am citit primu vers incepeam sa cant Kesha - Tik tok exact asa incepe si melodia :)). So, mai astept poezii.



Bisous, Contagieuse.
[Imagine: EnvYQ.png]

#6
dfcbdjscv djscv djscv djsvc djscdcs,lnbdksbdlasdmn;asndldsdbsapmspamdskdbkvspambndkdvdspamsppamspamspam.m,sa​nssp​amspsaspam.dfdfgdvjddcvdcspammmm.

#7
Okey I have arrived :)
Salut
"Cine-am fost ÅŸi cine-am ajuns"
Citat:E mare diferenta intre ele
Citat:Chiar se merita?!
Fiecare poate să o f***, adică viaţa. În n moduri şi posibilităţi, just pick one :)
A fost mai mult poezie filosofică, şi atunci accept rimele albe, totuşi , un ritm n-ai putut să-i pui?, poate o măsură. De multe ori repeţi aceleaşi cuvinte de parcă n-ar avea şi ele sinonime, devine agasant şi plictisitor, repetând acelaşi lucru.
Next:
Sick Love, I like the sound of that.
Citat:A tear falls down my cheek
Can a tear fall up?

Citat:Because I don't want to.

Pronumele personal Eu, în limba engleză se scrie mereu cu literă mare. "I"
În poezie se respinge şi se ignoră iubirea odată trăită, frumoasă ideea.
Dar nu prea a putut fi susţinută preap uternic de figuri de stil, având în vedere că ai avut versuri scurte cu măsurăde 5-8 silabe majoritatea.

Okey try better and work harder next time.
Bye, bye!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My poems MeePew 1 2.208 08-01-2012, 03:38 AM
Ultimul răspuns: MeePew
  My poems + a friend Akane Hime 11 4.831 14-12-2011, 06:27 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Poems Invictus 16 8.540 24-11-2011, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Invictus
  my poems >.< don't die gothic_yumi 3 2.513 17-07-2011, 05:03 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  ~Poems~ Miss Serenity 7 4.550 17-07-2011, 04:53 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  ~ my boring poems ~ ~Pufarina~Puff~ 1 2.206 17-07-2011, 03:42 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  My poems, my first pasion. Kayla. 11 6.776 29-05-2011, 06:32 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  My world, my poems DeDal N. 35 15.436 03-04-2011, 09:11 AM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Poems Juneko 2 2.424 27-03-2011, 12:42 AM
Ultimul răspuns: Reveuse
  Coboară-mă în Rai ~ Alerim's poems. AlerimxD 25 9.360 04-02-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: Kayla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)