Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misterele unei prieteni

#11
hi dear...mersi ca m-ai anuntat:*...in acest capitol ai avut o actiune interesanta insa tot grabesti actiune si nu ai avut descriere...adica trebuia sa descri cum se simtea Alex cand auzi niste pasi sau atunci cand profesorul le spuse ca si el este un mutant trebuia sa specifici mai mult daca erau mirati...dialog mi se pare ca c-am abuzezi de el...incearca sa nu folosesti chiar atat de mult dialog caci dupa aceea ficul o sa devina plictisitor...am mai observat mici greseli de tastare insa sunt minore....incearca sa faci capitolele mai lungi nu atat de scurte ca daca tot scrii pagini nenumarate de capitole unele mai lungi altele mai scurte nu arata bine din punct de vedere estetic...naratiunea e ok...c-am atat am avut de comentat si sper ca nu te-ai suparat pentru ca am fost c-am rautacioasa....sa ma anunti si pe mine te rog dulce ca o savarina:pls:

bye,bye:bye:

PS.sper sa ti cont de comentariul meu:*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele vieti[SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 2 3.114 03-09-2011, 03:36 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.962 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Misterele intunericului [Renee x Yoko] starnight 65 30.902 10-01-2010, 09:19 PM
Ultimul răspuns: starnight
  Prieteni sau amici? Make-a-kiss 5 4.350 27-01-2009, 09:17 PM
Ultimul răspuns: Make-a-kiss
  Toti avem nevoie de prieteni... azami 13 8.734 16-11-2008, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Hana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)