Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti!

#11
Care lupoaica? Zuppy06
Ma luati si pe mine de la Sf Gheorghe de la Biserica ca trebuie doar sa traversati.
Si ca zi, ce spuneti de marti, 19 aprilie 2011? Zuppy03
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#12
offtopic: ca sa intelegeti ce vrea silviu cu sahul, uitati-va la sigul lui, a vazut codea geass si acum se crede viitorul zero, si de aceea se antreneaza 24

#13
@tan: de fapt joc sah de pe la 13 ani dar stiam regulile de mai demult de la tata doar ca nu jucasem
mai ma duc la niste baieti si jucam asa in weekend
nu stiu cum akm cateva zile in urma s-a rupt aia pe care jucam si nu prea imi place sa joc online, nu e ca in realitate
si tot tan, era doar o idee, a zis sa dam sugestii, putem si sa mergem in parc si sa jucam carti, sau unde vor sa mergem sau sa facem ce a zis ich dar nu le am eu cu "caterinca" , (ce cuvant ciudat).
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#14
Tan si tot restu : sahul e bestial, daca-l intelegi, te poate ajuta sa clarifici anumite chestii din mintea ta. Miscarile sunt precise, regulil stricte, poti sa le faci sa alterneze cu gandurile tale, daca le dai de logica. Eu fac asta cu pasentele xD


Bai, uite cum facem, ne vedem la universitate si-o luam pe jos de acolo, k? E mai usor. Ar fi ok cu parcu da eu m-am ales c-o viroza care nu mai trece de vreo doua luni si-amd ureri groaznice de gat si ureche si nu-mi permit sa stau mult afara, xD.

Silviu, despre caterinca : te relaxezi si vorbesti, asta e ideea, nu te mai ascunde in spatele tastelor ca sa vorbesti, nu e ok.

Despre ora si data, sunt de acord, voi restu?
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#15
(16-04-2011, 09:36 PM)Ich. A scris: Tan si tot restu : sahul e bestial, daca-l intelegi, te poate ajuta sa clarifici anumite chestii din mintea ta. Miscarile sunt precise, regulil stricte, poti sa le faci sa alterneze cu gandurile tale, daca le dai de logica. Eu fac asta cu pasentele xD


Bai, uite cum facem, ne vedem la universitate si-o luam pe jos de acolo, k? E mai usor. Ar fi ok cu parcu da eu m-am ales c-o viroza care nu mai trece de vreo doua luni si-amd ureri groaznice de gat si ureche si nu-mi permit sa stau mult afara, xD.

Silviu, despre caterinca : te relaxezi si vorbesti, asta e ideea, nu te mai ascunde in spatele tastelor ca sa vorbesti, nu e ok.

Despre ora si data, sunt de acord, voi restu?

Macar de-ai fi inteles ce a spus Tan.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#16
Am inteles Yondaime, chiar am inteles, dar nu e amuzant
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#17
Bai, eu vad ca nu e nimeni interesant deci...eu spun sa o lasam pe alta data
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#18
AL1n3 deci la ce ora maine(luni)? ca sa stiu cand sami fac o flashy intrare cu mimi in brate ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#19
(17-04-2011, 11:20 PM)Zer0 A scris: AL1n3 deci la ce ora maine(luni)? ca sa stiu cand sami fac o flashy intrare cu mimi in brate ?

Injurate-as.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#20
(17-04-2011, 11:42 PM)MimiÅŸor A scris:
(17-04-2011, 11:20 PM)Zer0 A scris: AL1n3 deci la ce ora maine(luni)? ca sa stiu cand sami fac o flashy intrare cu mimi in brate ?

Injurate-as.

Injura-te-as.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.505 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting în BucureÅŸti. Corina M. 45 19.082 08-09-2010, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Vernis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)