Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum merge rpg-ul ?
Este cam plictisitor...
6.67%
1 6.67%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare
26.67%
4 26.67%
Este super, imi place.
66.67%
10 66.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Luptă în arenă ~ Începere

#21
Yuki:

Izbucnesc in ras si spun:
-Ha ha ha, asta ramane de varut, nu esti nemuritoare pe cat eu da! Asa ca ai grija ce spui!
Ceilalti se intreaba uni pe alti ca: Cum adica nu este nemuritoare? Ea nu moare niciodata? si multe alte intrebari dinastea!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#22
Miranda:

-Stiu... In caz ca tu nu ti-ai dat seama, stiu fiecare ce putere are... ca doar sunt "directoarea". Plus de asta... - si ma duc langa ea cu o viteza rasunatoare, ma uit in ochii ei sfidatori, apoi ii dau o palma de toata frumusetea, ca s-o "mangai" putin - Nu te mai crede tu atat de bune, si cu atat mai putin superioara mie, nu ai nici un drept sa te bagi ca mata in lapte, deci coboara de pe scena, ca altfel, te dau eu jos, dar cu forta. spun eu hotarata, tipand si gata s-o mai lovesc o data

OCC: stie deja

#23
Amy:
Raman in camera mea si incep sa cant la vioara mea...Asta ma aduce undeva in trecut sau prezent ori viitor....Undeva intr-o lume a mea..
http://youtu.be/e1P9kLtQBsA
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#24
Yuki:

-Opa sa infuriat fetita?
Toata arena incepe si rade de ea, mai ales de atitudinea ei de mare sefa!
-Doar nu crezi ca palma aia ma durut nu? Nici macar nu am simtit nimic! Dar ce este muzica asta? DE unde se aude? Crezi ca numai tu poti fi atat de rapida? Cred ca gresesti fata mea!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#25
Miranda:

Incep sa ma satur de fitele sale de diva... O prind de par si o strang rau de tot... ca doar am tupeu...
- Nu te mai crede atat de buna, ca esti un nimeni... O sa te strivesc ca o mamaliga... si o arunc de pe scena. Pentru toti cei prezenti, daca mai aveti vreodata tupeul pe acre il are ea o s-o patiti rau de tot, eu nu ma joc cu voi, iar acets lucru sper ac vi l-am deponstart cu "diva " asta.

OCC: cine vrea

Jutsuri:
-Sharingan!
-Byakugan!
-Chidori!
-Rasen Shuriken!
-Mekyo Kaiden este o putere ascunsa la fel ca si Lotusul folosit de Rock Lee!
-Kaishaku Soden este o putere ce ajuta la indepartarea inamicului si
arderea lui totodata cu flacari!
-Katori Shinto-ryu este o putere ce ingheata orice lucru care este atins de persoana ce el foloseste. Este o putere care nu poate fi invatata ci este data din nastere! Doar se poate naste cu aceasta putere!

Yuki nu ai specificat ca ai viteza sau acel demon, deci, nu-l poti avea. Trebuie sa ai acolo trecute toate puterile...

#26
Amy:
Continui sa cant la vioara mea de data asta cu o melodie mult mai furioasa:
http://youtu.be/xu80YkqlQI4
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#27
Yuki:

-Hmda mai prins de tot ok, si ce crezi ca ai demonstrat cu asta ? Tu chiar vrei sa incalci propriile tale reguri din aceasta academie? Mie mi se pare ca asta vrei sa faci! A si in legatura cu puterile acolo am scris majoritatea nu toate , fiecare fata mai are secretele ei iar secretele mele sunt unele mari pe care o sa le vezi cand va fi momentul potrivit si cand vei fi pregatita! A si numai visa ca ma vei distruge, iarta-ma daca ti'am stricat buna dispozitie. Doar ca mai luat de par tu crezi ca ai rezolvat ceva, aa si inca ceva ai grija sa nu te arzi prea tare ! Inca se mai aude acea muzica.... Draco dute si vezi de unde se aude si adu-l aici pe cel sau cea care o canta.
-Dar stapana? Miranda, tu!
-Eu sunt bine, ea nu ma poate omora sau rani in niciun fel si tu o stii pe asta foarte bine!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#28
Amy:
Ma trezesc cu pasarea aceea la geamul meu care imi cere sa vin cu ea. O urmez fara sa-mi las vioara deoparte si ma conduce in fata celor doua fete. Vorbesc pe un ton rece, calm si nepasator:
-De ce m-ai adus?
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#29
Miranda:

- Desteapto, exista o singura persoana care nu este aici, o fara in rochie rosie, a trecut pe langa noi cu ceva timp in urma... Dar cred ca tu esti prea concentrata la mine, stiu sunt frumoasa, ca sa vezi si pe altcineva. Iar, pentru toti tembeli, prosti, zapacitii, uniforma o sa fie asa cum vreau eu, iar pentru tine, bruneto, o sa fac una speciala... Acum... mai spune ceva, ca te calc in picioare...

OCC: cine vrea

#30
Amy:
Pastrez acelasi ton si vorbesc:
-Sunt total dezorientata. Ma intorc in camera mea..
Ma intorc cu spatele la cele doua si ma intorc in camera cu numarul 156.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)