Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum merge rpg-ul ?
Este cam plictisitor...
6.67%
1 6.67%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare
26.67%
4 26.67%
Este super, imi place.
66.67%
10 66.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Luptă în arenă ~ Începere

#31
yuki:

-Tot atat de tupeista erai si acum 10 ani cand ne-am cunoscut si tatal tau te-a adus in vizita la noi! Dar in fine cred ca ai uitat cine sunt sau vrei sa iti aduc aminte? Miranda!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#32
Amy:
Ajungand in camera mea imi reiau cantatul la vioara:
http://youtu.be/GaCqQovZVmM
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#33
Miranda:

- Nu... Demento... Cine esti tu ? Nu conteaza, comteaza cine sunt eu, "directoarea". Unul la mana, doi la mana: taci si asculta. - las tonul jos, calmandu-ma, toti acesti oameni incep sa ma sfideze, dar trebuie sa-i opresc.- Vrei sa-ti spun ceva interesant ? Sigur ca vrei. Eu, foarte usor, as putea sa sun la un ziar international si sa ii dau cererea ta, Amaya, sa vada cat de puternica esti, plus caseta video ce te-a filmat acum - avem camere video in scoala- ca sa devi experiment.

OCC: who

#34
Amy:
Aud ce mi se spune si ma intorc.
-Am? Ce treaba am eu aici? Am fost adusa de pasarea domnisoarei in cearta voastra. Cu mine ce treaba mai exista?
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#35
Yuki:

-Ma faci sa rad....2124.... Unu la mana faza cu lupta sunt de acord , maia les ca am si putina pofta sa beau ceva. Doi la mana eu nu ma pot vedea pe caseta, sau in poze numai daca vreu eu sa apar, apar...pentru ca eu sunt Vampir nu sunt umana , si tu stii lucrul asta pentru ca mai stii ca sunt nemuritoare!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#36
Miranda:

Vampir ? Fata asta este dementa ? Cred ca sa indragostit de Edward din Amurg si acum vine al mine... Incep sa rad cu pofta...

- Vampir ? Oh Doamne. In fisa ta nu apare asta, le-ai tinut secret, bravo. Dar cand te-au intrebat ce tehnici poti sa folosesti in lupta nu ai spus nimic de vampiri, deci nu poti spune nimic despre ele... Doi al mana, nu esti nemuritoare, si Dracula a murit, deci nu te crede sfanta... Camerele de filmat te-au vazut, poti fi tu vampit, dar camerele sunt puse de vrajitoare, deci... pauza. Sa-mi trimiti o telegrama cand o sa fi intr-o cusca

OCC: Cine vrea

#37
Yuki:

-Deja mor de raz, numai pot..... crezi ca stii totul dar defapt nu stii!

Ochii mi se inrosesc incep sa imi apara niste colti mai mari... Parul imi creste pana imi ajunge pana la talie! Si in mana imi apare o sabie, acea sabie este a tatalui meu, iar acum este a mea!
-Stapana mai chemat?
-Da Draco! Aceasta fetita pune la indoiala vampiritatea mea si incep sa numai pot sa ii mai inghit nerusinarea, o fii ea directoarea dar nu imi pasa!
-Sunt la ordinele tale Yuki-Sama!
-Yuki, nu fa asta, nu , opreste-te, striga tata la mine din tribune.
Ma uit la el si isi da seama ca asta este ceea ce vreau sa fac si nu incearca sa ma opreasca!
-Tu chiar ai putut sa ma uimesti fetit-o dar neobrazarea ta a ajuns la limita mea... Idioat-o nici nu iti dai seama ce poti pati de acum incolo. Crezi ca poti sa imi faci mie viata un calvar cat timp stau aici? Eu nu prea cred! Cat timp sunt eu pe aici nimeni nu raneste pe nimeni inafara luptelor, dar eu am voie sa le arat fiecarui o mica lectie daca este nevoie!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#38
Miranda:

Imi dau ochii peste cap, fata asta este culmea... Nu intelege deloc ce se intampla... parca nu a educat-o tatal ei.

- Domnule Kuran - ma adresez tatalui sau - cum este sa ai un liliac in casa ? Placut ? Sigur ca da, mananca si insecte din cand in cand... Apropo, scumpo - spun cu scarba- lasa colti jos, ca altfel nu o sa te casatoresti prea curand, de fapt, nu o sa te casatoresti niciodata, o sa ti fur eu pe toti. Si daca vrei sa ma ataci... fao... !

OCC: Yuki Kuran

#39
Yuki:


Tata se uita la ea si parca a stiut ce vroiam sa fac si intr'o clipa apare Kaname in spatele meu!
-Ohh nu, nu se poate este asa de frumos -spun cei din tribune-
-Kaname ce cauti tu aici?
-Stapane te rog lasa-ma pe mine!
-Draco stai deoparte.
Kaname ma prinde de mana incercand sa ma calmeze dar nu reuseste.
-Stai calma idioat-o ca nu ai sa furi pe nimeni tu si nici nu poti sa ma faci de ras in fata familiei mele. Stii de ce? Hai sa iti spun tot eu!
Kaname: - Si eu sunt vampir, si tatal ei este defapt toata familia Kuran este o familie de vampiri cu sange pun asa ca inceteaza si calmeazate ca sa nu te faci si mai mult de ras, decat te'ai facut deja incercand sa o umilesti pe Yuki!
[Imagine: tgud.jpg]
[Imagine: 6979849.png] Va astept si pe pagina mea! [Imagine: 7021837.png]

#40
Miranda:

- Sa ma fac de ras ? Uite, sa va spun eu ceva, fica dumneavostra este o needucata, a urcat pe scena dintr-o prostie, din cauza uniformei. Plus de asta, eu nu sunt "idioata" asa cum spuneti dumneavoastra - zic si-l privesc de sus in jos - Eu stiam ca vampiri nu stau la soare, dar voi suntem cam, care e cuvantul... ciudati. Si puteti sa fiti vampiri de zece ori pe zi, dar aici eu fac regulile, iar Yuki nu isi poate folosi puterile in arena, astea sunt regulile. Cred ca uit ceva... A da... Eu nu ma fac de ras pentru ca voi o sa va faceti de ras, dar pentru inceput... - spun si apoi plec de acolo toata un zambet- Yuki o sa trebuiasca sa spele podeaua bucatariei si din creseala aucm o s-o murtaresc cu... ga sesc eu.

OCC: cine vrea
iertati-mi felul si comportamentul, dar acest caracter are... sti cum este ea.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)