Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La primarie

Name: Sephorra
Sex: F
"Mamaaaa... unde esti?:cry: "
Concluzie= categorie: spre adoptie :pls: .. oh.. si fete singure...
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Asa, urmatoarea intrebarea poate ii se va parea deplasata persoanei careia ii este adresata. Deci, nu ma cunosti sincer nici eu nu te cunosc, nu am schimbat nici noi vreo 2 vorbe...si deh, concluzia e ca tot ce stiu despre tine e nick-ul...Dar m-am benoclat vreo 10 minute prin posturile tale si esti kawaii si prietenos [asa sper] si mai sper si ca esti deschis la idei noi....Si am vazut ca iti place Death Note si mie la fel..
Ma rog, acum Ryuji, desi sunt destul de sigura ca voi fi refuzata, dar cica incerc. Ce zici, vrei sa te insori? Sunt fata, daca chiar e...Deci? Ce parere ai? Si ince o data stiu ca suna ciudat sa cer pe cineva in casatorie, chiar daca e vorba doar de Zup. [O.O] Ma rog, cred ca ai priceput ce tot balmajesc eu pe aici de vreo cateva randuri bune...Wanna marry me? Yes or no? [desi ti-am mai zis ce cred]
KyuMin.

Deci asta e un joc sau ceva ... in fine suna a distractie ... d-asta vreau si eu sa ma joc Smile

Formular :

Nick: Sucre
Sex: des (nu vreau nimic doar ma laud )
Categorie: vreau sa fiu adoptat 21 de un cuplu serios , dar nu spun nu nici daca cineva vrea sa ma ia de sot 21


Ce vroiam eu sa zic ... care e treaba cu primarii ? nu ar trebui sa fie alesi alti primari ? activi zic Smile
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Ok...revin aici(again,din nou,iar).
Nick: Akasha(really?)
Sex:F
Categorie:caut o persoană... care vrea o mamă a dracu rău ^_^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Sucre,

Vrei sa fi copilul meu si a lui Arken ?
Oh, pe Arken nu-l sti, dar ma sti pe mine si asta e tot ce conteaza.
Daca ma vei accepta ca mamica te voi alinta mai mult gogosica. Da, tu, gogosica mea :X:X:X

Eu si dulcele meu sot ne iubim foarte mult si te vom iubi si pe tine.

Ai o bunicuta fosrte frumoasa si vorbareata : Nanami, este casatorita cu Crăci. Ei doi sunt foarte de treaba si te vor iubi la fel de mult ca mine.

Aaaaa, mai ai si vreo 3 matusici :X

Dar sa nu te dai la matusica ta Onytsa 24)) ca am vazut eu ca vroiai un rape cu ea .... 65

So... ce spui draga, imi esti un copil ?

Ca am inceput cam mult sa aberez pe aici...

Adiţa te iubeste hug

La multi ani gogosica !!!
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


Nick:seph (sephorra)
Sex:f
Categorie:spre adoptie
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Sephorra....tot duc eu lipsă de copii,gata să accepte o mamă denaturată,rea şi... nu mai conteaza(nu vreau sa-mi fac reclamă proastă).
Deci şi prin urmare... vrei să fi al meu copil.
Hai frate...sună aiurea21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Da adita cum sa nu , ai dreptate pe arken nu-l stiu 21 da ce el ma stie pe mine ? 21)

Pe la bunici nu trec eu des , cu craci am avut un schimb de replici daca imi aduc aminte Smile
Pai da nu-i corect adita nu-i corect Smile ce daca e matusa mea nu e parca s-ar pune 21) defapt lasa daca e ceva fac in asa fel sa nu afli 21 ... Da draga ma bag sa fiu fi-tu 10 sau sa spun da mami ? Smile si eu te iubesc mami , si mersi pentru ca mi-ai urat la multi ani Smile
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

(02-05-2010, 08:49 PM)ASvear A scris: Asa, urmatoarea intrebarea poate ii se va parea deplasata persoanei careia ii este adresata. Deci, nu ma cunosti sincer nici eu nu te cunosc, nu am schimbat nici noi vreo 2 vorbe...si deh, concluzia e ca tot ce stiu despre tine e nick-ul...Dar m-am benoclat vreo 10 minute prin posturile tale si esti kawaii si prietenos [asa sper] si mai sper si ca esti deschis la idei noi....Si am vazut ca iti place Death Note si mie la fel..
Ma rog, acum Ryuji, desi sunt destul de sigura ca voi fi refuzata, dar cica incerc. Ce zici, vrei sa te insori? Sunt fata, daca chiar e...Deci? Ce parere ai? Si ince o data stiu ca suna ciudat sa cer pe cineva in casatorie, chiar daca e vorba doar de Zup. [O.O] Ma rog, cred ca ai priceput ce tot balmajesc eu pe aici de vreo cateva randuri bune...Wanna marry me? Yes or no? [desi ti-am mai zis ce cred]

Draga mea tinand cont ca ii sunt ca un frate , o sa il anunt sa iti miste hoitul ala de jigodie pe aici si sa iti dea un raspuns. Oricum frumoasa cerere 10

Ah da , reinoinesc si eu pe aici.

Nick : Cruz
Sex : M
Categorie : Baiat singur si spre adoptie 15

Cruz
Dunno.... n-am vorbit never ever 106. Dar da.... o mama denaturată are nevoie de copii buni pe lânga ea. Nu de alta... dar ca nenorocita să se pună pe picioare ^_^. Deci şi printr-o mare urmare... vrei să fi al meu copil(na drăcie ca suna penal!).X__X
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)