Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La primarie

Eu sunt sotul 21
..........
Mereu am vrut sa fiu barbatul in casa.
151515
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

Bine, incerc si eu norocul Smile

Nick: Musa*
Sex: F
Categorie: Fata singura si spre adoptie
[Imagine: aaaakip.jpg]

Ok, atunci asa ramane 21

Tu esti sotul iar eu soata 1515

:X
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

Musa*

Aş fi foarte fericită dacă m-ai accepta ca mamă, aş avea şi eu însfârşit o fetiţă.

Tu (dacă mă accepţi ca mămică ) o să ai un frate Sucre care se casătoreşte cu Onytsa.
O să ai 2 matusi HubBa BubBa si Onytsa.
Bunica este Nanami aka. Truly Julie iar bunicul Crăci, scumpii mei părinţi.

Tati tău este, adică o să fie, asta dacă vrei : Arken.

Aaaa... şi o să-ţi dau HUG-uri zilnic hug şi tot ce vrei tu.

Aştept răspunsul tău 5, sper că mi-am făcut reclamă destul de bine încât să accepţi :-S
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


(02-05-2010, 08:49 PM)ASvear A scris: Asa, urmatoarea intrebarea poate ii se va parea deplasata persoanei careia ii este adresata. Deci, nu ma cunosti sincer nici eu nu te cunosc, nu am schimbat nici noi vreo 2 vorbe...si deh, concluzia e ca tot ce stiu despre tine e nick-ul...Dar m-am benoclat vreo 10 minute prin posturile tale si esti kawaii si prietenos [asa sper] si mai sper si ca esti deschis la idei noi....Si am vazut ca iti place Death Note si mie la fel..
Ma rog, acum Ryuji, desi sunt destul de sigura ca voi fi refuzata, dar cica incerc. Ce zici, vrei sa te insori? Sunt fata, daca chiar e...Deci? Ce parere ai? Si ince o data stiu ca suna ciudat sa cer pe cineva in casatorie, chiar daca e vorba doar de Zup. [O.O] Ma rog, cred ca ai priceput ce tot balmajesc eu pe aici de vreo cateva randuri bune...Wanna marry me? Yes or no? [desi ti-am mai zis ce cred]

Imi pare rau sa te refuz, dar vreau sa o cer in casatorie pe prietena mea buna ( profesionista in PS si gfx), banuiesc ca o cunoasteti mai toti Rx~.
Deci Rx~ vrei sa fi sotia mea 5 ?
Scuze, chiar imi pare rau, si scuze si pentru raspunsul foarte intarziat dar am avut niste chesti de rezolvat cum ar fi un atestat la info, HTML, pagini web, am creiat o gramada dracii, cand o vedea profa spune iar "Iar mi-ai facut navete spatiale" 21. Chestie astea mi-a ocupat tot timpul, plus tezele care au mai venit si acelea pe capul meu.

Ma bucur ca ai aceptat propunerea mea de a fi frati, soro pupic hug
[Imagine: 25zqem1.png]

(05-05-2010, 07:28 PM)Ryuji A scris: Deci Rx~ vrei sa fi sotia mea 5 ?

owww ce dragut 9
Si da, accept. hug
Oricum, voi avea cea mai grozava cumnata, si sot. 5
;3
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Bun , am hotarat sa divortez 21 pentru ca nevasta-mea m-a inselat 24) nici nu m-am casatorit bine ca am si divortat 21 in fine ... caut nevasta din nou .. astept oferte cereri ... oricum vad poate cer eu pe cineva 21 sper doar sa fiu mai atent 21 Daca vrei sa ma ceri de la mama vorbeste cu adita 21) zoloteck sau ceva Smile
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Bine, ati aflat deja ca am divortat... daa~ar am revenit...21)
People, am sa fac o cerere in casatorie!(desi am primit raspunsul)

A`Svear aka Atomul meu favorit... Stii si tu ca am fost refuzate, deci hai sa ne revenim... Probabil ca restul nu ne vor intelege (o lungesc21), dar eu am primit deja raspunsul si o s`o fac pe scurt.
H2SO4 al meu, vrei sa ne casatorim? Sa fim fericite si sa avem copii? Sa ne intelegem bine. Ca si asa viata e scurta! Sa ne alintam cum numai noi stim?
Si da, eu voi fi sotul si tu soata21...
Cica astept raspunsul tau21
( nu ma pricep la cereri)
Te pupicesc pupic

H2SO4 :X
You are my husby
Tu stii raspunsul meu, dar haide sa il zic si p'aici...Deci da, ma marit cu tine <3...ce combinatie faina iese... H2SO4 si KCN...21...In orice caz...you're my husby sweety hug
Avand in vedere ca doar eu ii spun H2SO4 si radical acid si asa mai departe, trebuie sa mentioez si ca vorbeam de Hiroko XD
KyuMin.

Zoloteck sau Aditzagirl ,

Cred ca totul a inceput de la amigo ,care timpul sa devina fratiorul meuSmile si da vreau sa fii mamica mea :my: ( cred ca nu te superi daca te voi numi asa :bv: ). Stiu ca e posibil sa am alta matusa in locul lui Onytsa . Imi pare bine ca o am pe Namani aka. Truly Julie iar bunicul Crăci (din cau za ca am vorbit cu ei si ii cunosc ) 4.
In privinta tatei trebuie sa ma gandesc 39 ...................................prima data cand aud de el "? .
In fine , iti urez rabdare si te imbratisez tare .......tare de tot hug .
[Imagine: aaaakip.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)