Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Annoying Orange

#1
Cred că majoritatea dintre voi, dacă nu toţi dintre voi au auzit de acea portocală nebună şi trăznită care apare în seriale / filmuleţe pe youtube. Ei bine sunt nişte filmuleţe făcute special iar personajul principal este o portocală trăznită şi nebună care enervează celelalte. . . legume, respectiv fructe şi alimente. Întâmplător, fructele / legumele / alimentele păţesc întodeauna câte ceva. Spre exemplu mărul este tăiat sau brânza este răzuită, mă rog e un caşcaval în filmuleţul ăla.
Ei bine, ironia este că numai portocala asta buclucaşă nu păţeşte niciodată nimic. Ea este cea care enervează restul . . . mă rog alimentelor 21
Deci, care l-a văzut ?


http://www.youtube.com/watch?v=ZN5PoW7_kdA
http://www.youtube.com/user/daneboe
http://www.youtube.com/watch?v=l7F5nIA8x...7E80B4E853

Şi mai sunt pe acolo, dacă în caz nu le-aţi văzut. Chestia e că râsul portocalei e mult cam prea isteric 24
-

#2
OMG, Dios Mios, Mon Dieu 24.
Le-am vazut si eu datorita lui Teh. Le mai vazusem pe undeva da' nu ma uitasem la ele, nu stiu din ce motiv, da oricum regret ca nu le-am vazut atunci. Sunt de-a dreptul hilare clipurile. Am ras in prostie. M-am uitat la toate. Imi place ala cu "toe-may-toe" ("Hey apple, you're back!") sau cel cu dovleacul "Hey plumpkin!" sau cel cu iphone-ul. Toate sunt bestiale. Ah da. Mi-a placut si cel cu "Wazzup!". Da mai, toate sfarseau tragic, chiar si cealalta portocala, numai draga noastra portocala nu. Ah, mi-am adus aminte de o faza care mi-a placut mult: Apple! Tomato! Apple! Tomato! ... Blender! 21 Cat despre rasul portocalei... ah e si mult cam prea isteric, dar si foarte diabolic. 21

#3
Eram intr-o ora(cu lipsa de ocupatie).Eu si un coleg nu aveam ce face si am zis sa mai schimb de muzica ca ne plictiseam. Eu i-am trimis lui si el mie. Dupa cateva minute mi-a cerut telefonul ca sa imi mai trimita ceva. Si mi-a trimis clipul cu Wazzup. Doamne il ador. Asa am aflat de Annoying Orange. Dar cel mai mult imi place clipul cu Saw..I'm an orange.That's a key.There's an EMO clown on Tv..Ha ha ha21
Ya.And i call you clown face.You're kind a emo, aren't you?
Ador rasul portocalei, mai nou am inceput sa fac si eu asa.
Si imi mai place si cel cu Outtakes..La la la la..
I wanna feel that i`m love.. ♥
I wanna feel you.. ♥
I`m laying down on the floor, ♥
I can`t believe I`m alone.. ♥
I`m begging you on my knees, ♥
Please come back, come to me ! ♥
I feel the beat of your heart, ♥
To stay away, be apart ! ♥
I want, I need you so much. ♥
All my love, all my love, all my love is on fire, ♥
Like the sun, like the sun, like the rain down on me ! ♥

#4
La avatarul unuia am văzut portocala şi mi s-a părut amuzantă şi l-am întrebat cine e şi am aflat de Annoying orange 4 .
Le-am văzut pe toate pe net şi am murit de răs. Feţele lor sunt penale şi vocea portocalei e mortală 21 . E mişto cum portocala face mişto de fructele şi legumele alea şi apoi cineva le taie. Cel mai mult mi-a plăcut videoclipul Saw. Am murit de râs cu clownul ăla la tv 21 . " THere's an emo clown on tv " 21 . Şi mi-a mai plăcut şi episodu cu Wazzup. Am murit de râs la el :]] . Ideea este foarte interesantă şi mi-a plăcut muult . Arată peeeenaal fructele şi legumele alea 21 .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#5
I'm an orange, that's a key, there's an emo clown on TV. Mwahaha!
Hey BlackBerry! Wazzup? Knife. Aaaah!!
Portocala asta e penala21. Am descoperit-o cand bantuiam pe YouTube, cautand ceva funny. Si asa, am dat de draga noastra portocala. M-am uitat ca si hipnotizata la el si radeam ca o isterica.
Si acum ma uit. Cel mai mult imi place cand el canta lalalala, sau la sfarsit, dupa ce le enerveaza pe legume/fructe/alimente de obicei vine o faza de genul:
"Hey Apple!"
"What?!"
"Knife" si el e nevinovat, ca de obicei. Cel mai mult imi place:
Prank Call
Annoying Orange annoys a different kind of Apple.
Wassabiii`ii!!
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


#6
The annoying orange e cea mai tare chestie de pe youtube din ultima vreme. Am aflat de chestia asta acum ceva vreme cand si-a facut channel-ul si de atunci ma uit in fiecare vineri. Eu si colegii mei am inceput chiar sa vorbim ca portocala. Episodul meu preferat e cu siguranta cel cu Saw. Il stiu pe de rost, are atatea fraze memorabile...
"You're kinda emo aren't you", "You look like a potato with bad circulation", "Oh my god you're annoying", "Dude, is this a part of the torture?", doamne cred cam ras o zi intreaga cand l-am vazut prima oara. Iar fazele de la sfarsitul fiecarui episod... toate au cate ceva fain, nu cred ca exista un episod care sa nu-mi fi placut. De obicei astept toata spatamana sa vina vinerea si ma uit la asta.

Annoying orange saw
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#7
Mi-a aratat frate-meu filmuletele 21
Mega-funny! Apple! hey! Hey apple! Apple! Hey!
Neah...mai bine: Lynnu! Hey! Hey Lynnu! Lynnu! Hey!
Din pacate frate-meu stie si s-o imite perfect si eu nu :s:[posturi unite]
Oh! Si mai era si filmuletul ala horror scurt...Cum se numea 39
Un tip..cred ca moartea sau cv de genul incearca sa-l omoare pe altul cu o lingura.
Gata! Mi-am amintit! 21
"The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon"
Cred ca e mai lung titlul decat filmul 21
http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y
[Imagine: 194imr.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)