Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La primarie

Nick: [Biu.]
Sex: Feminin [ la ultima verificare 9 ]
Categorie: Persoane spre adoptie.
As vrea si eu o mami 5. Daca ma vrea cineva...^^

Well...[Biu.], wanna be my child? If you want i'll be your mummy and i'll hug you whenever you wantpupic
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


BrokeN WingS , my mummy hug
Of course ca vreau sa fiu fiica ta 5.pupic

Deci...oficial cash'ca fiindca...i have a child!!te las sa iesi in oras cu prietenele si daca esti cuminte te las sa-ti faci un tatuaj si pierce-ing.Si de fiecare data cand ai nevoie de un kiss sau un hug....doar zi-mi
kiss ya my child
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Nick: [Biu.]
Sex: Fataa.
Categorie: Fete singure.
Mommy, nu`i asa ca`mi dai voie sa ma casatoresc? 5

bai, deci m-ati dezamagit profung...sunt atatea familii si nimeni nu vrea sa ma ia si pe mine?
adica....sunt asa de rea????

haideti, mey, ca o sa fie bine...
plz, vreau si eu o familie...20
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Imi permit sa iau din nou legatura cu studioul pentru a va informa ca sunt aici sunt viu , au fost zvonuri cu privire la arestarea mea , cum ca as fi luat , si lucruri mai grave s-au spus despre mine sunt viu sunt aici cu voi 21 luati aminte : Da dragi meii m-am casatorit din nou 21 cu cine ? ... cu Cristina aka Musa aka Delisha 8 3 da fratica mi-am luat moldoveanca 3 :love: Smile , Ne-am propus sa ne facem proprii nostri copii dar nu spunem nu la o eventuala adoptie 3 tinem legatura pace . :bye:
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

MAAAMIII!:diN SFARSIT AM O FAMILIE!cine sunt SURORILE mele?Scuze ca raspund tarziu.Acum s avedem cine ma ia de sotie?Cineva?Orcine...va rog...21

Danger girl,

Noi , adica eu si sotul meu Sucre , ne-am casatorit recent si am dori sa ne marim familia cu inca un membru. Vrei sa fii fiica noastra ?
Desi acum nu vei avea alti frati si surori .Daca accepti vom fi foarte fericiti si vei avea parte de sfaturile noastre parintesti, atat cat ne pricepemSmile si de libertate in limita bunului simt, si probabil ca o sa-ti gasim si un sot Smile cat de curand trebuie doar sa ai rabdare si sa fi o fata buna Smile hug
[Imagine: aaaakip.jpg]

Bunaaaaa!!!!!!

In sfarsit am si eu o familie.....Imi pare nespus de bine, si, evident ca raspunsul este ,,da". Cat despre comportament, stati linistiti ca sunt fata cuminte. Nu ies singurica pe afara, seara....n-o sa va raspund (prea des...), e bine. La invatatura e bine, sunt olimpica, deci nu tre' sa va faceti griji. Daca e, poate-mi dati si mie ID-urile voastre printr-un P.M. sa mai vorbim.

La casatorie m-am gandit mai devreme, dar vad ca nimeni nu mai ia si pe mine...Poate trageti voi niste pile si ma casatoriti si pe mine...4

mai vb. PwP.
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)