Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Justin Bieber

#41
@Lori, cantece specifice unui copil de 15-16 ani,Pai atatia are nu21?
Pai, Justin Bieber. A aparut cam peste noapte. La inceput nu am avut habar de el, dar apoi o colega mega-giga-super-supra infocata si care are o bieber fever de 42 de grade mi-a aratat niste melodii. Nu suna rau, imi place. Insa nu mi e pare normal pentru ca sunt o gramada de oameni care pun atat de multa energie in a-l uri cat ar pune un fan. Nu ma afecteaza cu nimic faptul ca a aparut si faptul ca a vandut milioane de discuri sau ca e tot in top. Mi se pare OK, mai ascult melodiile lui din cand in cand.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#42
Hmm...da. Cap de Mop a facut senzatie pe aici vad 39 Este cel mai discutat "cataret" de pe net [cred xD Nu va luati de mine daca nu e bineee!!] Da, Biberon nu mi se pare decat un pusti care s-a trezit dimineata si s-a dus la masa si i-a spus: " Mama! Vreau sa devin cantaret! Si daca nu ma lasi imi tai venele cat de gay oi fi eu! " Da, stiu am cam exagerat21 Vocea mi se pare prea pitigaiata. De par nici nu mai vorbim. Are capu' plin de fete si asta pote fi observat din melodiile lui. La dans e chiar aiurea. Am vazut aceiasi miscare de 100 de ori in videoclipuri si chiar m-am cam saturat de ea. Cand a aparut pe piata m-am indragostit de el [cicaxD]. M-am batut cu o fata pentru un poster. Deci va dati seama! Am facut o mica pauza [bine, bine mai mare] si slava Domnului ca am scapat de el. Sunt 100 de fete din orasul meu care dau boxele la maxim si danseaza pe melodia "Baby" [frumos titlu n-am ce zice]. Asa ca sorry pentru fanele Justin Bieber sau Cap de Mop [by me], dar nu stiu ce ati vazut la el!
[Imagine: Hm757.png]





#43
Justin Bieber?Hm.. eu nu am nici o problema cu el.Sunt pe la mijloc.Ascult unele din melodile lui,dar nu sunt fana infocata sau obsedata.Nu-mi pasa daca cineva din jurul meu are sa zicem ,,o obsesue' adresata persoanei lui sau a melodiillor sale,fiecare cu opinile si principile sale.Deasemenea nici nu mi se pare normal sa vorbesti merey despre el,sau sa i-l vanezi zi si noapte,ceea ce fac uni fani.Mai trebuie sa traim si in lumea reala!


#44
Pai ce pot zice? In primul rand nu vreau sa jignesc pe nimeni insa mie una mi se pare un copil prost crescut. De ce? Tin minte ca am citit intr-o revista...Popcorn parca, ce spunea el despre unele vedete. Precum, Rihanna este fierbinte ca iadul. Asta numesti tu comparatie? Acum, sincer, in ultima vreme sunt promovati numai cei care nu au voce, nu au studiile necesare si nu mai continui.
Recunosc, de ce sa mint, prima data cand am auzit de el mi-a placut o meldoie insa m-am plictisit de acea melodie dupa ce am ascultat-o de doua ori sau trei cel mult.
El avea vocea aceea deoarece inca nu i se ingrosase. Pana i se ingroasa vocea unui baiat poti spune care da, are voce insa mai vedem dupa.
Nu inteleg ce vad toate fanele sale la el insa dupa parerea mea el nu are ce cauta in industria muzicala.

#45
Jastin Gay Beber, cum îi yic colegii mei de clasă : )) . Pot să zic doar că este un copil foarte adorat de fane şi etc. La mine în clasă copilul asta face fiori. Are el 16 ani, şi colegele mele se tot gândesc că ar putea fi ele prietenele lui Justin .. lol ,fraiere aste abea că ştiu engelza şi mai vor să meargă la hollywood... Mi-a plăcut şi mie melodia Never Saz Never, că în rest nu.. De fiţos este un băiet plin de aere şi de fiţe simţindu-se cul, naiz şi super. xD Ehh eu una nu îl suport..cum au spus toţi dinaintea mea, dăăh, e doar un copchil..
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#46
JB, idolul tuturor fetelor de azi, referindu-ma la specia masculina, caci cea feminina este reprezantata de Miley Cyrus ooooriii Hannah Monatana 15 . Ei, nu am nimic cu cei doi, doar ca nu prea sunt in relatii prietenoase cu ei, ca sa spun asa ^^. Justin Biber este un pusti care a avut noroc, don`t know :]. Are voce, acum, dar oare cum o sa sune peste 10 ani ? La fel ? Nu, normal, atunci va fi adult, and alea alea. O fi multi-talentat si suuuuper frumos, cum spun colegele mele, dar sincer, nu-i genu` meu de cantaret. Adica, e doar un copil norocos cu voce si alte planuri, daca ar face alta muzica si in alt tip, maybe...dar asa, nu-mi va placea never *smile*
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#47
Nu pot spune ca imi place Justin Biberon [pardon, Bieber] dar nici ca il urasc. Sunt pe undeva intre. Unele melodii imi plac dar unele mi se par stupide O.o L'am auzit odata cantand live la WMA parca nu mai stiu exact si nu avea vocea asa pitigaiata dar tot o avea destul de subtire. Creed ca si astia de la studio isi cam bat joc de el 106 Parerea mea. Totusi nu mi se pare normal ca toata lumea sa faca obsesie ptr el, sa il idolarizeze. Prima oara cand am auzit de el a fost la o colega care ma tot tampea daca am auzit de el O.o [obsedataaa] si am ramas ceva gen: Wtf!? Cine mama naibi mai e si asta? Sincer nu imi vine sa cred ca el e mai mare ca mine O.o In fine.
[Imagine: EnvYQ.png]

#48
Justin Bieber

Nu il suport pe copilul asta . Nu imi plac melodiile lui si nici nu imi vor placea vreo data . Nici fizic nu arata bine si nici nu imi place cum cata . Si tunsoare lui , zici ca este tuns cu ciobul , nu de alta .

Mai nou pe la mine prin zona nu se mai canta :
Baby, baby, baby ohhh
Like baby, baby, baby noo
Like baby, baby, baby ohh

Se canta :
Măta , măta , măta ohhh
Like măta , măta , măta noo
Like măta , măta , măta ohh

Mai dragut , nu ? In fine ... acest copil a aparut peste nopate si asa va disparea .

Prima data toate avea melodia : Baby , pe telefon si mureau dupa el la mine in scoala si acuma sa se mai gaseasca 3 - 4 fane de a le lui .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#49
Am citit doar prima pagina a acestui subiect.Concluzia?Nu sunt singura in univers.
Mi'a dat o prietena (nu e fana,dar era curioasa la inceput,cand abia aparuse el pe youtube) link'ul de la melodia "Baby",iar eu doar l'am deschis,neuitandu'ma la pagina deoarece aveam treaba.Cand a inceput sa planga el pe acolo dupa fata aia (care e prea inalta si simpatica pentru el,parerea mea),am crezut ca e Miley Cyrus.Am si intrebat-o pe prietena respectiva si mi'a zis sa ma uit la videoclip.Si uite asa am aflat eu de Justin Bubu (porecla nu imi apartine mie,ci unei foarte inspirate colege).
Pe scurt,isteria declansata de aparitia sa peste noapte,asa cum s'a mai zis deja,mi se pare o nebunie din partea fanelor carora li s'au aprins calcaiele dupa muzica (daca asa poate fi numita indeletnicirea sa)/aspectul sau.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

#50
Justin... *arrr* nu il suport pe prefacutul asta 21 Nu vreau sa ma leg de vocea lui sau de melodiile lui, caci trebuie sa recunosc ca unele dintre ele sunt destul de bunicele. Eu pe el nu il pot vedea5 persoana lui 19 Mi se pare ca mereu cauta sa fie in centrul atentiei, sau incearca sa iese in evidenta declarand peste tot ca el " sufera din dragoste. and nu gaseste persoana potrivita " Da sigur... e doar un prefacut si un fitos, lingusitor etc...
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)