Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Justin Bieber

#21
http://www.youtube.com/watch?v=W_cGo0q7krk
Mai bine cântă individul ăsta ca Jiastin Bibăr o.O Oricum sunt de acord cu voi, dar hei sper să dispară peste câţiva ani... o.o sper.
Să dispară pentru todeauna şi să nu se mai întoarcă. Ce îmi place e să privesc parodiile cu el 21
-

#22
22 Justin Bieber... incredibil...
Am auzit de atatea ori melodia "Baby" ca deja imi sta in gat. Tot ce contine refrenul sunt mai multe "baby" si "oooh", iar restul melodiei pare din desenele animate pt copii mici. Videoclipul... Sa fim seriosi, fata pe care "o place" e cu mult mai inalta decat el si arata total aiurea impreuna intr-o situatie ca asta.
Am aflat de curand ca Bieber are de gand sa faca o pauza pt ca i se schimba vocea. Ooo, ce pacat... tocmai cand pregatea o colaborare cu o "mare vedeta si cantareata", Miley Cyrus. 29 Si erau atatea fane care sperau ca astia doi vor fi impreuna.
Nu stiu ce vad toate fanele la el, ce le face sa viseze la "frumosul" Justin. Mie mi se pare oribil. bleah E scund, arata de 12 ani, are o voce subtire, etc.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#23
Daca ti se pare ca ma auto citez inseamna ca ti se pare.
Daca crezi ca asta e SPAM, crezi aiurea.
Daca te simti jignit si/sau ti se pare ca incalc regulile forumului si/sau altele - e doar in capul tau.
Daca - apasa report si nu comenta aiurea (desigur, daca esti mod si/sau admin -- wtf? cum adica mod si admin? chestiile ilogice rulz! -- poti sa nu apesi report, dar daca vrei tu neaparat apasa, distreaza-te!).

Fac asta pentru ca nimeni nu a zis nimic de mega-ultra-etc link-ul postat de mine!!!!!!!!1 BLASFEMIE!!!!!!!!
(15-07-2010, 01:48 PM)YKashim A scris: G E N I A L --> http://www.youtube.com/watch?v=3kJjeRpPt...r_embedded


Asa si o chestie pentru care o sa pot zice "NU-I SPAM!!! NU MAI TASTA AIUREA!!!!!!111111":
era 23:00 cand am scris fraza de mai sus, e 23:02 si inca nu stiu ce sa scriu, asta o sa-ti distruga orice banuiala ca eu imi bat joc de tot ce se poate bate joc nu? EDIT (nu e un edit ca nu am postat, dar e ed -- !!!, vreau sa spun: -- EDIT -- asa e mai bine -- in spoiler, ca iesisem din el): e 23:05 si am gasit!! madafacaaaa!! (yep, "madafaca" e strict pentru a spori ilogica (atatea paranteze si liniute de pauza ca ma doare capu si nu mai inteleg eu nimic)) (!!!) E deja 23:06 (nu, asta nu-i un edEDIT)
Am vazut ca unii oameni il baga la R&B pe JB. wtf? El nu are nicio treaba cu R&B-ul, niciuna. Doar pentru ca lucreaza cu Usher (yeah, 90% retard) si The Dream (230% super-mega retard) nu-l face R&B. * nevoie de a scrie "FU*K", neinteleasa *
Mi (!!!!) RX tocami m-a informat ca vrea sa ma injure -- cuuul! + e 23:08 (stiu ca nimeni nu e interesat de ora, nu imi zice asta

Asa...
mai caut ceva "legal" conform regulamentului forumului (pe care nu l-am citit -- regulamentul)

Zicea cineva "sper sa dispara" (sau ceva 0,0001% asemanator, cui ii pasa?). O sa dispara. E genul de senzatie care tine 2-3 ani. Plus ca fanele de 11-12-13-14-15-16 (linia aia nu e minus asa ca nu te da pe matemaitca degeaba!) ani o sa creasca (cel putin fizic si calendaristic daca nu mental) si (!!!) PAUZA: tocmai mi-am dat seama ca se nasc alte fete de 11-12-13-14-15-16 ani (nu, nu se nasc avant 11-13(stiu ca am sarit peste 23)-14-15-16 ani). Ignorati asta! VREM SA AVEM SPERANTA!!

Asta trebuia sa fie o parte nespam 22

Oricum, motivul:
Fac asta pentru ca nimeni nu a zis nimic de mega-ultra-etc link-ul postat de mine!!!!!!!!1 BLASFEMIE!!!!!!!!
(15-07-2010, 01:48 PM)YKashim A scris: G E N I A L --> http://www.youtube.com/watch?v=3kJjeRpPt...r_embedded
Stiu ca am scris ^ (asta indica: uita-te mai sus) la inceput, dar vreau sa ma repet).

23:15. Yeee!! warnu' ma asteapta!! ingio thiz iu heitarz!!
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#24
Bă' Kashim, mi s-a făcut milă de tine şi pentru că postul tău m-a făcut să râd ca o imbecilă aşa că acum mă uit.
LOL LOL LOL .
Frate ! Ce retard 24. Cum puşca mea să nu vezi uşa, şi să dai cu capu' de ea ca un tâmpit ? OMFG! Ştiu motivul ! S-a dopat! Pe bune ! Chiar dacă nu are vre-o legătură, e cul cuvântul. Oricum. JUSTIN, DOPAT CHIOR ! 24. Aştept warn... Dar ţineţi cont că eu sunt o tipă care vrea să ajungă preşedinte, aşa că, gândiţi-vă că o să vreţi o pensie mai mare ! Taxe mai mici ! Şi peşti ! Peşti ! Şi eu o să vă ajut !!
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#25
Kashime, tare clipul cu Bibăl.
Săracul Bebiluţ, s-a lovit în sfecla şi-aşa goală! Tare, faza, nici măcar n-a fost în stare să împângă o amărâtă de uşă. Fraate, bebiluţu' ăsta are nevoie la mami!!! 21

Deci, cam toată naţia care n-are tărâţe-n sfelcă îl urăşte pe inocentul Bibăluţ, no? Bineînţeles că şi eu am aceeaşi părere. Tipu' are un gram de voce semi-hanimalică şi-atât. Versuri nu-i în stare să scrie, iar de compus nici nu se mai discută. Ăsta zice că 'face' muzică? Păi frate, muzica nu se face, chestia aia se trăieşte. Muzica se trăieşte, se munceşte. Acuma sincer zi-mi tu mie vreo persoană întreagă la cap care să zică: "Muzica lui Bieber mă reprezintă!". În nici un caz!
Tipul voce n-are nici cât un măgar, că măgaru' măcar ştie să facă 'iha-iha', el nici atât nu e în stare să facă, că nu ştie. Totul e comercial, fals. Telent, muncă sau măcar un pic de dedicare, no way! Vocea lui Bebiluţ se poate descrie în trei cuvinte: stresantă, falsă şi deloc formată. Scrie clar că după 11-12 ani, vocea se schimbă; dar la Bebiluţ cred că-i aşa de când a făcut barza greşeala să-l aducă...
Cât despre tonele de lipici la alte celebrităţi, fiţe. Bebiluţ, 16 ani, nici un gram de minte. Rihanna, majoră, talent, o carieră şi un stil propriu. Cam aşa stau lucrurile. Plus, are prea multe tone de sirop în melodii şi videoclipuri şi mai e şi comercial. E varză, scurt!

De n-ar fi dat cu capu' în uşa aia mai tare, poate rămânea acolo şi nu-l mai auzeam vreodată!

#26
E doar un copil ... încă are vocea aceea de ţânc de 5 ani . >.> . Bine , cântă binişor , dar în comparaţie cu alţii e 0 . Melodiile lui sunt naşpa . Adică pnm numai despre " love " cântă . Love , love şi iar love . Greţos . Şi totuşi nu-mi vine să cred cum de are atâţia fani . o.o . Fani disperaţi . Oamenii din ziua de azi nu prea mai ştiu ce e aia muzică adevărată . Pentru ei Justin Biber e cel mai tare , dar nu-i adevărat . Unde sunt melodiile geniale , trupele geniale ? Au cam dispărut >.> .

#27
I`m sick... with bieber fever... neah.

Justin e doar un alt pretty-boy a carui cariera muzicala nu va mai tine mult.
E amuzant totusi cum multi masculi se simt amenintati de dudul asta.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#28
(15-08-2010, 11:43 PM)YKashim A scris: Da, mi-e frica de JB.

Cica vine in rRomania. Sa-i dam cu topoare in cap b-)

Dadada? :X Vine-n Rooomaaania, ah GOSH de cat timp astept si asteept sa soseasca clipa asta.
Imi iau bilet in primul rand fireste ^___^ 10, o sa am grija sa am si niste bocanci grei 3
Do not speak unless you can improve the silence.

#29
hai ma, ce sunteti rai, acu ceva timp a primit baiatu un bidon in cap pe scena...

http://www.youtube.com/watch?v=1-fWGXRU-7M

#30
Daca se intampla asta JB o sa-si piarda viata. Si Kanye nu stie sa citeasca (,?) comentarii.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)