Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Justin Bieber

#31
Wow, wow, wow. UÅŸor.
Am văzut şi eu video-ul ăla Tan, pe blogul lui Kashim . 21.

@Kashim, Justin Bieber se dă bine pe lângă toate vedetele. Ştiu că am mai postat, chiar eu 15 un fragment dintr-o revistă, în care cineva zicea că se comportă ca un fan, nu ca o vedetă . E doar un copil, aşa că , comportamentul lui e oarecum normal .
@Fana Bieber , te rog eu mult, nu mai scrie ca pe mess. Mulţumim.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#32
@Loula: si Drake se comporta mai mult ca un fan. Si sa vezi ce lulz iese cand Drake se da drept fan JB si JB drept fan Drake 21

@Bibar-gurl: serios, vreau mai mult! Vreau isterie! Vreau sa tipi, sa urli! Stai sa incerc asta: sper sa anuleze conertul cu 3 minute inainte sa inceapa. Asta dupa ce ati stat 2-3 ore in ploaie ascultand niste muzica ce nu va place.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#33
off: Ce entuziasmata e lumea pe aici 15 A-ti observat ca fix topicul asta cu Justin Bieber are mai multe mesaje, decat celalalte topicuri cu cantareti mai buni? O_O Justin Bieber face istorie 15

on: Ieri ma uitam pe net cu o prietena si am gasit o stire foarte frumoasa cum ca Justin Bieber este foarte obsedat de internet in sensul ca are obiceiul de a cauta informatii despre el pe Google sau YouTube. Cauta videoclipuri cu el postate de fani, ori noi barfe aparute cu el.

Deasemenea Sean Kingstone a declarat recent acest lucru, spunand ca lui nu-i place deloc sa vada ce se scrie despre el, dar ca Justin e obsedat de asta.

Cica va aparea si in serialul CSi( nu stiu de cand e stirea, poate a aparut deja ).
Cantaretul va juca rolul lui Jason McCann, un tanar cu probleme care trebuie sa ia o decizie teribila in privinta unicului sau frate. - Cine vrea sa-l vedem pe Justin Bieber jucand? 15 Rolul ii se potriveste xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#34
Pff...el are talent, de aia stam noi acum si spunem cat de prost canta O_O Lasati...va veni vremea cand nu va mai avea acea voce de fata, iar lumea il va recunoaste ca pe un baiat 15
Asta e stirea mea preferata...
Ghici la ce-i bun un Lamborghini?
Să dai o fugă cu el după nişte iaurt!
Justin Bieber şi amicul său, Sean Kingston, au scos [i]bijuteria de maşină
din garaj şi au dat iama în magazin pentru nişte iaurt, care să-şi mai răcorească niţel corzile vocale, şi pentru a mai impresiona câteva feţişcane de pe marginea drumului.
La doar 16 ani, cap de mop ( cum l-au numit O_O ) este şofer cu acte în regulă, şi cu maşinuţa primită cadou de la unchiu’ P-Diddy (aşa spun gurile rele) acesta poate şofa în voie. E drept, bodiguarzii se ţin mereu după curul lui, care altfel riscă să fie abuzat de fanele hrăpăreţe.
Sunt si poze, dar nu le mai bag 15
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#35
(18-08-2010, 11:03 PM)Beki A scris: Pff...el are talent, de aia stam noi acum si spunem cat de prost canta O_O Lasati...va veni vremea cand nu va mai avea acea voce de fata, iar lumea il va recunoaste ca pe un baiat 15
Asta e stirea mea preferata...
Ghici la ce-i bun un Lamborghini?
Să dai o fugă cu el după nişte iaurt!
Justin Bieber şi amicul său, Sean Kingston, au scos [i]bijuteria de maşină
din garaj şi au dat iama în magazin pentru nişte iaurt, care să-şi mai răcorească niţel corzile vocale, şi pentru a mai impresiona câteva feţişcane de pe marginea drumului.
La doar 16 ani, cap de mop ( cum l-au numit O_O ) este şofer cu acte în regulă, şi cu maşinuţa primită cadou de la unchiu’ P-Diddy (aşa spun gurile rele) acesta poate şofa în voie. E drept, bodiguarzii se ţin mereu după curul lui, care altfel riscă să fie abuzat de fanele hrăpăreţe.
Sunt si poze, dar nu le mai bag 15

Asta-i mai *expresie interizsa pe forum* printre niggeri decat e Drake. Si drake calareste *cuvant interzis pe forum* tuturor.
Adica JB il pupa in *cuvant inerzis pe forum* pe Sean Kingston, pe Diddy, pe Drake (sau Drake pe JB), pe Kanye West, pe Raekwon, pe Ludacris, pe Usher, etc.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#36
Nu urasc, nu judec, nu am nici un sentiment referitor la kidu asta Smile.I don't really care.
Mai funny sunt fanutele penibilutele 9, no offennse, am avut si eu tot felul de mici obsesii, dar pot sa spun ca ma respectam in comparatie cu fetele de 18 ani care striga dupa copilasi de 14,15,16 sau cat are.^^
Nu m-as ataca pentru justin bibar..atunci ar trebui sa fac gura si la johanas brothers si la hannah si toate vedetele astea, super talentate.>.> [ofc, scris intentionat gresit]

Just look:
click
Sa fie fetita aia fiica-mea, uai de capul meeeeuu.

e faimos datorita haterilor :3 ii fac prea multa reclama.Mai multa decat fetitele comerciale cu mentalitate de turma39.
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#37
(19-08-2010, 01:25 AM)dark_anime A scris: Just look:
click
Sa fie fetita aia fiica-mea, uai de capul meeeeuu.

e faimos datorita haterilor :3 ii fac prea multa reclama.Mai multa decat fetitele comerciale cu mentalitate de turma39.

LOL . OMFG.
La 3 ani . Copil nebun . Frate. 24. Ce a ajuns lumea . Şi nu se mai oprea din plâns. lol. Credea că sună Justin Bieber. omg.

Mda, probabil de asta este faimos, din cauza talmeş balmeşului ( lol. ) care s-a provocat din cauza infiltrării lui în muzică . lol . Nu mai înţeleg nimic.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#38
Hmm. Cum de nu am vazut pana acum ca s-a deschis thread pe tema Justin Bieber?
De unde sa incep? 21
Paaa~i tre' sa ma iau si eu de super-ultra-mega etc etc talentatul Justin Bieber. :] Deee~ci el e un copil foarte talentat, arata super, e "hawt" si are o freza.. de mama mama 38 . Moama si e o bunaciuneee 38 105 .
Hai.. ca nu pot sa mint. E un copil prost, n-are pic de talent [ i mean.. nu cred ca iti trebuie talent sa schelalai ca el ] , are 16 ani cica, dar arata de 11-12 [ eu sunt sigura ca isi ascunde varsta.. sau e nascut prematur 39 hmm. tre' sa chemam FBI-ul sa investigheze.. ] , numai "hawt" nu o fi saracul cu moaca aia si are un par.. zici ca e lins de vaca.
Cine nu stie mega-hit-ul "Baby"? L-am auzit la televizor si mi-am dat seama ca aia a fost cea mai proasta zi a mea. Vorba unui prieten " are el in videoclipuri pitzi care sar pe el si kkt-uri din astea " ca deh.. el e maaaa~re gigolo. [ mai bine zis gay in devenire ].
Asaa. Sa nu mai zic de fata aia care e muuu~lt mai inalta decat el si arata ca sor'sa mai mare. Am mai zis ca nu are pic de talent? Adica in toata melodia repeta numai "baby, baby, baby" si mai baga si un schelalait de catea in calduri.. moamaaaa hit-ul anului 2010. Patetic. 22
Din fericire "Baby" e singura tampenie [ ca nu e melodie ] de la el pe care o stiu.
Cap de mop face de ras orice cantaret din lume. Treaba e ca nu trebuie sa iti placa Bieber. Vezi ca toata lumea din jur asculta JB si iti zici " Frate, daca vreau sa fiu 'cul' tre' sa imi placa Biberonul " A iesit Bieber moamaa ascultam Bieber. 21
O Hitler, unde esti tu? Asta merita ars pe rug. A corupt milioane de fete de 3-18 ani [ dovada filmuletul cu fata de 3 ani ] Cred ca asta merge cu un bodyguard la toaleta.. Poate ca e vreo fana ascunsa in baie. E periculos sa se plimbe singur.. 21
http://www.youtube.com/watch?v=2Z-bTrOlhDE
Asta m-a amuzat foarte tare. Iar tipul ala are o voce muuuult mai buna decat cea a lui Bieber. In your face! Ha! 19
Copil fitos de bani gata, te rugam, sinucide-te!
Fac un apel catre toti membrii Zup si nu numai care il "iubesc" pe Biberon sa se uneasca intr-o noapte si sa se duca la el acasa sa il omoare odata. Ma alatur si eu. Vin cu un topor si o pusca 19 [ ghici ce vreau sa fac cu pusca? I-o bag in " nu e voie pe animezup 33 " si apas pe tragaci.
Muhahahaha 19
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#39
Citat:Sau, nu stiu, sunteti voi mai talentati
Urasc acest asa zis argument. Conform acestei... tampenii nimeni nu are voie sa-si zica parerea despre nimeni decat daca el este mai bun in acel domeniu. JB s-a lansat in muzica. Asta inseamna ca oricine a ascultat o melodie de-a lui are dreptul la o parere. Pozitiva sau negativa, e parerea lui.

Si uite cum respecta fanii JB parerile altora http://www.youtube.com/watch?v=9SNvSd5yI...ure=search

JB e bagat pe gat. Ca toata muzica proasta. Doar deschide TV-ul, mergi pe strada, etc.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#40
Chaosed, altii la 16 ani au mai mult talent decat JB, dar nu asta e problema =]] Cum a zis si Kashim, atata timp cat s-a lansat in muzica, isi dadea seama ca va avea fani si totodata oameni care il urasc. Parerile sunt imparite, unuia ii place, altuia nu. Dar nu inseamna ca celui care nu ii place nu are dreptul la o parere, oricum ar fi aceasta.
Citat:Daca voi il criticati atat, si nu cred ca se gaseste pe aici careva mai talentat ca el, ganditi-va cat va criticati pe voi o.o.
Nimeni nu a spus ca noi ne-am descurca mai bine decat Bieber, noi doar suntem niste oameni care iti spun parerea, noi nu am criticat fanii ci doar pe Bieber, el ca persoana. Eu nu am nimic cu fanii, din partea mea sa asculte melodiile lui pana dimineata, eu nu o sa ii critic pe ei. Dar nu inteleg de ce spui ca noi am avea mai mult talent. Nu cred ca a venit cineva aici sa spuna ceva de genul " JB nu face nimic, eu as fi mult mai bun, am talent". Nu, noi nu ne-am lansat in muzica, nu suntem cunoscuti si nu avem dreptul sa facem astfel de afirmatii. Dar toti avem dreptul la o parere. Daca eu il critic pe Bieber, asta nu inseamna ca eu am mai mult talent. Aici este vorba despre parerea fiecaruia, nu de talentul care il detinem.

Ps: Cunosc multe fane Bieber in Romania, am si in clasa :] Si nu am nimic cu ele.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)