Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Just a new random member.

#1
Whats Up ?

Dupa cativa ani buni petrecuti pe diverse forumuri in spaniola, din cauza plictiselii extreme am zis sa incerc ceva in romana, so here I am. Smile

Nu prea vad eu mare activitate pe aici dar meh, cine stie, poate ma uimiti voi.

Deci cum e un thread de prezentare ar fi logic sa ma prezint, cred.

Pentru cine nu stie sa citesca nick-ul, numele meu e Adrian. ( ... dar din moment ce nu ar stii citi nickname-ul nu ar putea citii nici asta ... )
Am 18 ani ...
Top 3 anime favorite : Steins;Gate / FMA Brotherhood /Spice and Wolf.
Nu prea citesc manga ... decat Shingeki no Kyojin.
Genuri preferate de muzica, Folk Metal, Rap ... putin din toate.

Si ca sa nu o lungesc prea mult si sa va plictisesc, cred ca e destul pentru azi.

Ne vedem pe forum. Smile
[Imagine: signature_ulquiorra_schiffer_by_tice83.jpg]

[Imagine: ulquiorra_by_rennatuh-d8qsqwx.png]

'' Now I see...
her heart was just right in my arms. ''

#2
Bine ai venit pe Animezup, Adrian.-!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut!

Sunt convins de faptul ca n-au sa te uimeasca membrii de pe animezup. Eu o sa fiu aici asa supraveghere ca n-am asa multa vreme de pierdut.

Ma uit uimit la faptul ca sunt deja oameni noi care se prezinta aici, dar nu se incheaga in niciun fel comunitatea cu oameni noi. Adica, intra... se prezinta. Lasa un mesaj doua trei... dupa care constantand ca nimeni nu-i da atentie se lasa pagubas. Mai repede gaseste pe cineva cu care sa discute pe fb... unde are feedback instant. Pune ceva si deja primeste macar 10 like-uri de la prieteni care asteapta acelasi tratament. Deci mai confortabil acolo.

Din serialele pe care zici ca le ai ca favorite nu am vazut niciunul. Deci nu am nicio idee.

Nici eu nu citesc manga. Prefer sa citesc carti. Vreau sa incerc seriile de benzi desenate Watchmen si The Question... care nu sunt manga... dar... deocamdata sunt am altele pe cap.

As vrea sa intreb ce rap asculti? Ce oameni...

In rest, da... o sa fiu aici asa de veghe. Curiozitatea.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Hi miau!
Asa se intampla cand ramai in urma cu modernizarea forumului..

Poate devenea activa daca exista un app cu chat...

Oricum nici pe pagina fb al animezup nu i prea multa activitate si nici pe grupul zup



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Random xD Prier 7 3.264 06-02-2010, 10:28 PM
Ultimul răspuns: Prier
  new member here . Teki 7 3.442 16-01-2010, 01:48 PM
Ultimul răspuns: Teki
  Hellou new member here MagicStar 3 2.887 24-01-2009, 01:01 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Other fluffy member at ze board ^o^ Yasuo 3 2.507 23-02-2008, 10:32 AM
Ultimul răspuns: Yasuo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)