Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Random xD

#1
Hello Animezuuup~p
I don`t know what to say ...
Anyway, I am Prier [ corect, nu e numele meu dar nimeni nu-mi spune pe nume asa ca nu are rost sa il dau ] si am 16 ani de curand impliniti [ finally xD lolz ].
Boon, cred ca astea sunt cele mai importante lucruri de spus, no?
Nu am o mare cunostinta in materie de anime, listea mea nu se intinde la mai mult de 100 de anime-uri vizionate, dar imi place Darker than Black [ iubesc acest anime ], Clannad, Pandora Hearts, Higurashi, Durarara si cam atatea. Nu cred ca le-am terminat pe majoritatea mentionate xD
In schimb imi place sa citesc manga <3 E intotdeauna o placere sa stau in fata pc-ului, citind o manga. Datorita lipsei de timp prefer oneshot-urile>.> Si am multe preferate xD
Cat despre personalitatea mea... ? I dunno, ma schimb ca vremea, insa daca ma deranjeaza ceva voi spune intotdeauna in fata xD And i`m always bitchy :3 And I love vampires *god damn it*.

Nu stiu ce as mai putea sa zic xD Questions? Ahh, welcome here me > : D < *a bit narcissist*
See ya guys around here :3

PS: Da, am cont pe MAL :]]
http://myanimelist.net/mangalist/Prier

#2
Bine ai venit pe Animezup, Prier!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello, Prier. Welcome to zup yeah
o şedere plăcută şi cât mai multă activitate pe forum îţi doresc.
So citesti manga. Nu m-am putut abţine să nu îţi văd lista
de manga so deja îmi sclipesc ochii. Foarte foarte multă manga. Mă voi inspira
de acolo te asigur. Şi aşa vânez manga de câteva zile că nu mai găsesc ce să citesc...cică. Deşi siteurile stau toate la îndemână. Oricum văd că ai citit foarte multă so congratz xddd
Cum ai dat de forum ? *altă întrebare nu puteam găsi şi eu, but anyway este şi asta o intrebare.*

So, încă o dată welcome here. Şă ai o şedere plăcută şi
ne mai auzim pe forum. * sau citim, mă rog o.O' *
-

#4
Bună Prier xD [ btw cum îl citeşti? e atât de sweeeeeeeeeeet <3 îţi ador nickul ] . Bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi, lolz =) . Eu's Teh [ nu , nu mă cheamă aşa dar pe site aşa mi se zice o.o ] . Ăh, sper să ne înţelegem.
Am de făcut nişte comentariii. Asta în legătură cu unele animeuri ! Şi eu ador Darker than black X: [ love it, e animeul meu preferat. Verau să zic, printre preferate ~ ador ambele sezoane deci se poate zicce că şi eu iubesc acest anime ] şi Durarara [ oh da, deci îl ador. are daor 5 episoade şi pur şi simplu m-a vrăjit, şi ăsta e printre preferate. ] Ah şi mai e pe acolo şi Pandora Hearts dar eu încă nu am reuşit să îl văd tot. Plănuiesc să o fac. E super <3 şi toate aceste 3 animeuri au nişte openinguri de toată splendoarea * nu ţi se pare * ?
Some questions :

~ care e personajul tău favorit din Darker than Black?
~ personajul preferat din Durarara?
~ filmul favorit?

Atât. Ne mai vedem . Şedere plăcută <33333

KYAA , btw doar pt. că îţi place DtB şi Durarara , you rock : )) <3

#5
Lilith multumesc mult pentru welcome-ul calduros. Nu chiar... xD Am vazut multi useri [ mai ales romani ] care au in jur de 1000 de manga-uri citite -.- eu sunt chiar foarte in urma dar ehh, cum citesc de placere... nu fac concurenta. Sper ca lista mea sa-ti fie sursa de inspiratie desi eu am gusturi cam ciudate...
Am dat de zup... cu mult timp in urma dar eu sunt o persoana lazy care nu s-a inregistrat pana in momentul de fata. Dar oricum, sa fiu la subiect cu intrebarea, zup-ul il stiam de la statusul unei persoane.
Oricum multumesc :3 Btw, i`ll send you a friend request later^^ hope you won`t mind. See ya ~

Teh thanks :3 Nice to meet ya Teh [ parca te-am vazut pe MAL ]. Eu il citesc Prier :]] Nu stiu de ce dar imi place cum suna asa ;D In sfarsit cineva caruia ii place DRRR si DtB <3 Si da, toate cele trei anime-uri au un opening de nota 10 :3
Ahhh, Hei evident :3 deci e awesome, hot, best character ever *loves him* :3 Deci e genial *daydreaming*.
Second question... :3 Imi place Izaya urmat de Shizuo <3 Bad guys are my favorites lols.
My favorite movie o.o Pirates of the Caribbean :3 Johnny Depp face totul <3 E prea mortal.

Ohh thanks :3 :]] See ya :33

Si multumesc Zuppy pentru primire *laughs* Stiu stiu, e doar un bot or smth like that.

PS~ toata lumea scrie cu diacritice aici? o.o

#6
Salutaree : D

Umm, nu-s eu aia care sa treaca pe la nou-veniti, dar se pare ca am facut o exceptie asta seara si am dat peste tine...si m-a atras descrierea, foarte mult chiar ^^
In primul rand animeurile (am tras o raita si pe la lista ta, si am observat ca avem gusturi foooarte asemanatoare).Si eu am avut o obsesie cu DtB mai demult, si la vremea aia m-am "vindecat" numai din cauza lu' Kuroshitsuji : d. Adica am scapat de o obsesie si am capatat alta 78
Ah da, am vazut ca-ti place de Izaya si Shizzy din DRRR!!.Nu-i asa ca-s superbi? Ok, stiu c'am o problema nicio grija : d

Asa...intrebarile mele :
1.Ce parere ai de Katekyo Hitman Reborn? (am vazut ca-l urmaresti si nu m-am putut abine sa intreb, tinanad cont ca sunt obsedata de el)
2.Ce parere ai despre yaoi/yuri ?
3. Iti place pestele ? (nu' ntreba 21 )

Pai ce sa-ti mai spun...nu o sa-ti urez sa ne mai vedem p'aci pt ca nu sunt chiar atat de activa pe forum, daaar o sa-ti urez distractie placuta ^^.
Ps: nu chiar toata lumea scrie cu diacritice 21. Mai sunt si impiedicati ca mine care nu se pot obisnui de nicio culoare cu ele : D
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#7
Hello there Prier ( kawai~ ! Ce kawai e nickul tau ! ) . Bun venit pe zup , sper sa te bucuri de sederea ta aici ( And I hope will be a long one D: ) . Ah , si mie imi place Durarara!! , mi se pare un anime extrem de bun x: ( I rilly like Izaya ) . Despre calaretul ( okay , calareata xD ) fara cap , ce parere ai ?
Am observat ca planuiesti sa citesti 7th Period is a Secret , eu ti-o recomand din tot sufletul x: , e o manga foarte interesanta , te uimeste intr-un mod placut !
Ah , ce mi-ar placea sa te intreb ... Iti plac animalele ? Daca da , care este animalul tau favorit ? Ai pe-acasa D: ?
Cam ce gen de muzica asculti ?
Care ar fi trupa/cantaretul tau favorit ?
Hmm.. asculti j-rock x: ?

Bun venit inca odata and have fun ! See ya on za forum :3

#8
nolazy multumesc pentru primire girl ;D Ma bucur ca am trezit un anume interes pentru cei care nu dau pe la partea asta de bun venit a forum-ului [ ca veni vorba, e prima data cand imi fac descrierea pe un forum lols ]. Ohh da, i love Darker than Black :3 L-am inceput cand era ongoing si l-am vazut pana la 14 episoade si de atunci ma tot chinui sa il termin [ dar m-am uitat la spoilere >.> ]. Ii ador pe cei doi din DRRR :3 sunt superbi asa cum ai zis si tu.
1.KHR :333 God, alt anime minunat la care ma uit intr-una la spoilere :]] deci nu pot sa-l urmaresc ca e prea lung dar e minunat <3
2. Imi plac amandoua genuri ;D Sau mai bine zis n-am nimic impotriva lor, citesc/vad si una si alta :]] Bine, imi place yaoi mai mult ca orice fata :3
3. Asa si asa... -.- nu orice fel de peste sau mai bine zis depinde de moment.

Ohh, nici eu nu ma pot obisnui cu diacritice -.- Poy, te-am vazut pe MAL deci sper sa ne auzim acolo and thanks :33 Vad ca toate aveti listele personalizate numai eu sunt lazy :]]

Elusive wolf helllooo ^^ Merci pentru primire, si eu sper sa ma integrez and stuff you know. Alta fana [ sper ca nu ma insel ] DRRR :33 Cu cat mai multi cu atat mai bine. I like Izaya too. The Black Rider... hmm... imi place ca nu are cap :]] adica e awesome tipa.
Da, planuiesc sa citesc 7th Period is a Secret de ceva vreme insa tot nu apuc. Parca are 7 capitole daca imi aduc aminte ;D m-am uitat peste ea si pare promitatoare. Acum ca mi-ai spus am sa o citesc foarte curand. Merci ;D
Imi plac animalele insa nu am acasa. Nu am un animal favorit, toate sunt minunate.
Orice gen :]] De la rock la j-rock [ uite ca asa raspund si la ultima intrebare ] si j-pop dar mai putin pop-ul.
Momentan imi place Akanishi Jin [ canta j-pop ] si Johnny Hollow [ greu de explicat ce canta ].

See ya :3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Just a new random member. Adrian.- 3 2.584 05-01-2016, 05:43 PM
Ultimul răspuns: Miauti


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)