Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellou new member here

#1
Konici wa minas-san ... numele me e asa de neinteresant, exista nick puteti sa-l folositi71 am 16 ani momentan din cate am verificat ultima dataZuppy03 si sunt din Botosani [oras a Nord-Est de Romania] Fan anime inascut sunt multe deci enumar numai cateva: Dn Angel, Angel Sanctuary, I love my younger sister, Kamikaze Kaitou Jeanne, Vampire Knight [ambele serii] Karin, Kirepapa, Ikkakuto Romantinca [sper ca m scris bine tot pocesc numele sarmanului anime] si etc. De pe animax preferate sunt: Spral, Death Note, Gravitation, Mew Mew Power, Arc the lad etc. Culoarea preferata: albastru. Mangauri citite: Spiral Suiri no kizuna, Spiral Alive, Kamikaze Kaitou Jeanne, Love Love, Angel sanctuary etc. Daca mai sunt intrbari raspund...4 Yoroskune mata ne ^^

#2
Heeeeya ! Ma bucur sa te vad pe aici :love:...4 , asa , bun venit si distractie placuta ! Eu intrebari nu am caci te stiu foarte bine , a..decat una : de pe ce planeta ziceai ca esti ? Cam atata ...ja ne !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#3
Da mersi de primire bro.. asa planeta mea de origine e : Venus acolo locuiesc 4

#4
Hey,imi parer au de intarziere.Bine ai venit pe animezup.Sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa te distrezi alaturi de noi.
Ne vom mai vedea pe forum,asa ca postara placuta,respect the rulls si alte chestii dintre acestea.Esti foarte funny 21 din cate iti amintesti ai 16 ani ?21 e bine si asa.
Well intrebari : Ce muzica asculti? Ce zodie esti?
By the way numele meu este ramona , dar well nu ma deranjeaza daca imi spui pe nick-ul pe care il am desi nu sunt cunoscuta dupa el pe niciun forum -.-"
Atat Smile ne mai vedem pe forum ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Just a new random member. Adrian.- 3 2.585 05-01-2016, 05:43 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  new member here . Teki 7 3.500 16-01-2010, 01:48 PM
Ultimul răspuns: Teki
  Other fluffy member at ze board ^o^ Yasuo 3 2.536 23-02-2008, 10:32 AM
Ultimul răspuns: Yasuo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)