Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jurnalul vietii mele - [+18]

#21
New Post. Multumim pentru comentarii >:D< Scuzati marimea capitolului:"> Dar chiar nu am mai avut timp. Si greselile de tastare.
Apropo...+18
Anuntul neasteptat

Kankuro's pov:
Stateam ca o stana de piatra in fata ei si o priveam cum suspina usor. Mi se rupea sufletul cand o vedeam asa, voiam sa o ajut sa treaca peste toate aceste lucruri si sa o fac sa uite de toate momentele dureroase. Nu imi puteam imagina de ce suferea din cauza unui idiot, care nu merita nici o lacrima varsata. Nu ma gandisem ca acest ipocrit era motivul suferintei ei nemarginite. Acel tampit o adusese intr-un hal fara de hal, iar ea inca mai suferea dupa el. Nu voi intelege niciodata fetele astea...
Dar nici nu cred ca trebuie. O sa incerc sa o ajut, asa cum pot eu.
Deodata vocea mamei se aude. E acel ton ce ,,Ati putrezit in casa, daca mai stati mult o sa clociti oua'' . Deci ii fac semn surioarei mele sa-si stearga lacrimile si sa se adune. Nu cred ca are chef sa o vada mama in halul asta. O ajut sa se ridice din pat si apoi imi iau talpasita.
Mama e in capul scarilor cu mainile inclestate si batand din picior. Nici nu ma realizat ca discutia cu sora mea a durat mai mult de treizeci de minute.Era clar ca ne scotea la afara sa facem ,,Munca in folosul comunitaii" cum ii placea ei sa numeasca udatul imenselor brazde cu flori si plivitul lor de buruieni.
Mama si-a dres vocea de parca era preot si tocmai urma sa ne tina o predica despre Iisus Hristos. Si-a deschis gura, si cred ca a stat asa mai bine de zece secunde, timp in care putea sa intre linistita orice musca, dupa care a spus:
- Hey, voi doi, ce tot ati facut atata sus? Va-ti innecat in toaleta si ati tras si apa dupa voi? Nu ati auzit cand vam mai strigat odata, sau aveti cumva vata in urechi? Si ce tot stati asa apropiati? Ziceti ca sunteti unu cuplu, nu frati... Oricum, am ceva important sa va comunic. Va rog sa va asezati, ca sa nu fie un soc.
Simteam ca uram ceva rau. Mai ales dupa replicile spuse:
-Copii, tatal vostru a primit un post nou. Din pacate ne mutam saptamana viitoare in Italia.
- ITALIA ??? adaugam mai mult sau mai putin surprinsi eu si sora mea.
Ideea ca ne vom muta din nou e groaznica. Deabia am venit aici acum doi ani. Nici nu ma reusit sa ne facem prea multi prieteni si deja ne si mutam.
Ma imbuvnez fara sa vreu si o vad pe mama cum baga aceea privire in mine.Mi se ridica parul pe ceafa. Urasc privirea aceea.

Dar daca stau sa ma gandesc bine, aceasta mutare nu e pana la urma un lucru prea rau. Cu aceasta mutare, imi pot face noi prieteni, sa admir noi locuri in care nu am fost si nu in ultimul rand sa incerc sa cuceresc niste puicute, asa cum imi place mie sa le spun fetelor. In aceasta tara noua ma voi informa mai mult in ceea ce priveste sexul si eventualele boli care se pot lua prin transmitere sexuala. Cred ca va mirati cum de un copi ca mine se poate intreba despre acest lucru la zece ani? Ei bine va spun, inchideti gura ca intra musca, sunt pervers, chiar foarte. Dar sa revenim la realitate, sora mea are nevoie de mine, sa lasam perversitatiile pentru visele de diseara.

Cam asta e...i-am cerut Sierrei ajutorul si a cam luat-o valul :))
Enjoi >:D<
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#22
Eu, eu, eu!!
Mi-a plăcut capitolul, dar sincer nu trebuia să pui +18 nu are absolut nimic pervers [ adică nu are nici o acţiune perversă sau sângeroasă ... : - " ]
Nu ai avut diacritice, te penalizez pentru asta! Kayla are şi tu nu? Coordonaţi-vă şi voi în privinţa asta xD. De descris ai descris bine, chiar mi-a plăcut. Dialogul foarte ironic şi drăguţ. Am râs la unele faze :]]. [ A, uitasem, ai avut câteva greşeli de tastare. Corectează capitolul, sau eu ştiu .. altă metodă de a le remedia sau elimina nu ştiu. Cel puţin nu-mi trece prin cap acum.]
Nu mai scrie cu litere mari. Dacă puneai mai multe semne de întrebare sau de exclamare, s-ar fi înţeles că sunt uimiţi. [ Când scrii cu caps lock s-ar înţelege că ţipă O.O'' ]
Cam atât :].
Vreau next-ul :]. [ Succes Kayla >:D< ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#23
Ok, deci de ce ai pus +18 :)) ? Nu pot sa inteleg, nu a fost nimic ce trebuia cenzurat dar nah, cum ai spus, ai vrut sa scapi de melancolie dar puteai sa descrii mai mult cum de la varsta aia ata de pervers cum isi spune. As vrea un exemplu, in capitolele urmatoare daca se poate, m-ai facut tare, tare curioasa.
imbuvnez=imbufnez. Cred ca asa se spune desii nu cred ca acest cuvant e prin DEX daca il cautam. daca il caut, pardon.
Simteam ca uram=Simteam ca urma cred ca ai vrut sa spui.
Deabia= De abia
un copi ca mine= un copil ca mine
E un capitol scurt, foarte scurt. Chiar daca te-ai scuzat, nu am putut sa nu observ asta. De fapt cred ca nu observam asta daca nu te scuzai.
Poate mai sunt ceva greseli dar nu le-am observat. Deci, cum spuneam, astept capitolul urmator.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#24
wel wel, iata-ma ajunsa si la ficul vostru dragelor, care e destul de bun. Desigur mai aveti de lucru la el, pentru ca pare un pic cam plictisitor pana acum, insa sper sa se rezolve asta in capitolele ce urmeaza. Pai, am sa-mi spun parerea si am sa comentez anumite chestii si chestiute care sper eu, sa nu va deranjeze. Pana la urma, e spre binele vostru daca vreti sa aveti un fic traznet. Pai, sa las vorba si sa incep:
1. Descrierea
E destul de buna, insa amandoua mai aveti de lucrat la acest aspect. Am vazut un capitol care a avut destula descriere frumoasa, daca nu ma insel e capitolul 2. In fine, pe langa faptul ca trebuie sa descrieti locul desfasurarii actiunii, mai trebuie si descrierea sentimentelor, oricare ar fi ele. Regula asta a fost respectata doar in capitolul 2, restul... mai trebuie munca. Cat despre unele fraze, ei bine nu-si aveau locul, chia am trecut peste ele pentru ca ma plictiseau. Incearca detaliile sa le scurtezi nu te lungi cu ele, cum ar fi vestimentatia sau dusul facut. Dar sa mai las asta si sa trec mai departe.
2. Naratiunea
Pot spune ca e ok. Fiecare a scris din perspectiva personajului ales, deci, cu privire la acest aspect nu aveti probleme.
3.Dialogul
Wel, nu sunt foarte multumita, dar nici dezamagita. Se poate mai bine stiu asta. In unele locuri unde chiar trebuia dialog, nu a fost pus, iar unde nu-si prea avea locul, a fost pus. Bine macar ca nu a fost sec, ca altfel ma plictiseam.
4.Actiunea
Nu ati grabit-o deloc. Chiar ati lungit-o prea mult. :)) E un pic cam plictisitoare, nimik interesant in afara de de faptul ca prietenul ei a parasit-o si ca ea a plans foarte mult. Sincer chiar mi-ar placea sa se nasca o dragoste interzisa. :> ooo, da! :)) Insa primul capitol a fost cu o tenta de amuzament. Mi-a placut.
5.Greseli
Sincer nu am vazut in toate capitolele, doar in unele.
6.Titlurile
Pai, pot spune ca sunt interesante, nu ma plang. Titlul ficului e un pic banal, nu e chiar interesant, parerea mea. Despre jurnal s-a vorbit doar intr-un capitol in care a scris Ten Ten cum se simtea dupa ce a aflat de prietenul ei ca e un nesimtit ca-i face una ca asta. Oricum, nu stiu ce idee aveti voi exact, abia e inceputul ficului, deci mai este pana sa-mi fac o parere majora despre el. In mare asa pare destu de interesant. Originalitate 100% si asta a bucura, bine ca nu v-ati ales un cuplu deja existent.
wel, cam atat sper ca nu v-ati suparat, asta a fost parerea mea si sugestiile pe care am vrut sa vi le dau. Spor la treba in continuare.

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#25
Mulţumim Snow'., L.I.P.(S). şi Moon princess pentru comentarii şi vă mai aşteptăm. După lungi aşteptări am adus în sfârşit next-ul. Scuzaţi de întârziere, doar că am avut nişte săptămâni groaznice. So, here's the next şi de data aceasta va fi ceva mai diferit, sperăm să vă placă.
Lectură plăcută!

Capitolul ÅŸase- Visul

Nu îmi venea să cred ce tocmai spusese mama. Să ne mutăm, dar asta era de-a dreptul ceva extrem de neașteptat...Dar dacă stau să mă gândesc bine, cu această nouă mutare pot să fac și o nouă schimbare cu mine însămi, adică să nu mai fiu așa de sensibilă, să nu mai am încredere în nimeni, fiindcă lumea nu e așa cum mi-am imaginat-o eu și să încerc să uit tot ce s-a întâmplat.
Cu aceste gânduri mă îndrept spre dormitor, salutându-i pe toți din cameră. Sunt prea obosită că să mă mai gândesc la chestia asta. Ne-am mutat de atâtea ori, încât nici nu mai are importanță. Las dușul deoparte, pe acela îl fac mâine dimineață. Pur și simplu vestea că ne vom muta din nou mi-a luat cheful de orice.

Mă îndrept spre dulapul din lemn de cireș și îmi iau pijamalele, trântindu-mă în pat. Nu durează mult, iar oboseala acumulată în decursul zilei își spune cuvântul, astfel încât îmi simt pleoapele mai grele ca plumbul și adorm, începând să visez. În acel vis era un băiat ce se apropia de mine. Nu îi puteam destinge prea bine fața, fiindcă era ascunsă în întuneric.
Îl vedeam în ceață. Semăna cu cineva, dar deocamdată nu îmi puteam da seama cu cine. Știam doar că avea o figură cunoscută. Încet a început să mă sărute și să mă pipăie. Eram asaltată de o avalanșă de atingeri tandre, unele mai indiscrete. Limba lui îmi explora lăcașul umed, în timp ce mâna sa se plimba în voie pe corpul meu, mângâindu-l. Deodată figura lui s-a luminat și atunci am putut să îi recunosc chipul. Era chiar fratele meu, doar că acum părea de vârstă cu mine, sau chiar mai mare. Avea un corp bine lucrat, bicepși putându-se observa foarte bine. Stăteam și îi priveam uimită chipul, ce era expus unei lumini puternice, orbitoare. În ochii săi negri puteam citi o dorință aprinsă de a mă avea cu orice preț, fie că eu voiam sau nu. O flacără i se putea observa în ochi, o flacără mistuitoare ce reprezenta dorința arzătoare care îl cuprinsese. Sărutările tandre încep să se transforme treptat în unele brutale. Se așează peste mine, lăsându-se cu toată greutatea. Mi-a dat bluza jos, după care a tras tare de fermoarul blugilor, mai având puțin până să îl rupă. Brusc, a devenit din nou tandru, începând să mă mângâie și să mă pipăie ușor. Toate sărutările sale mă făceau să mă simt că în al nouălea cer. Nu îmi puteam imagina cât de perversă sunt. Era fratele meu, iar eu totuși nu reacționam în nici un fel la atingerile și sarutariile lui.

După ce m-a lăsat doar în lenjeria intimă, și-a dat și el jos tricoul și blugii, rămânând în boxerii de culoare neagră. Cu mișcări repezi, mi-a îndepărtat sutienul. Am încercat să îmi acopăr sânii cu mâinile, dar el mi le-a îndepărtat rapid. A început să îi maseze, să facă cercuri cu limba în jurul lor, mai apoi luând sfârcurile în gură, lingându-le și sugându-le cu pasiune. Mi-a îndepărtat chiloței și și-a dat și el jos boxerii. Stăteam mirată și priveam scula sa, care trebuie să recunosc, era pe măsura fizicului lui. M-a luat de păr și m-a trântit jos, obligându-mă să îi iau în gură jucăria și să o ling. După ce am terminat de aplicat acest ''tratament'', m-a pus pe pat și și-a introdus două degete în vaginul meu, făcând mișcări alerte. Iar devenise violent, iar eu eram foarte confuză, nu mai înțelegeam absolut nimic. După ce a terminat și această ''treabă'', m-a pătruns rapid și dureros, făcând mișcări dute-vino timp de o oră, provocându-mi sângerări ale vaginului. După ce s-a săturat, m-a lăsat pe pat, asemeni unei jucării stricate, s-a îmbrăcat și a plecat. Mici picături sărate se prelingeau pe chipul meu. Nu îmi puteam imagina de ce a făcut asta. Brusc, totul s-a spulberat și am deschis ochii. Abia atunci am realizat că totul a fost doar un vis, și nu realitate.

Îmi cer scuze pentru eventualele greşeli de tastare. Multă baftă sys cu next-ul. >:d<
[Imagine: j5atg3.png]


#26
Of, of, of! O.O Ce intarziata sunt! Am ratat si celalat capitol. :|
Oricum, o sa ma "axez" doar pe acest capitol, care apropo, m-a lasat masca, jur! Eu chiar nu ma asteptam ca (,) Kankuro sa devina in visul lui TenTen atat de atragator si sa-i mai faca si... Ma rog, ce i-a facut. * laughs *
Totusi, regret ca nu a fost realitate :[ As fi preferat un Kankuro mai matur, si desigur, mi-as fi dorit ca cei doi sa nu fie frati sau alte rude. Astfel, totul ar fi fost mai diferit>:)
Well, fetelor, faceti o treaba buna. Lucrati in continuare ^^
Byeh! :]

#27
Nu mai am cuvinte. Acest ultim capitol este foarte bun. Descrierea este mult mai buna se observa faptul ca incerci sa iti revi in ceea ce priveste figurile de stil . Naratiunea si ea pare oke. Ai cateva greseli de tastare si de exprimare. Cele din urma ma cam dezamagesc deoarece pare ca nu citesti capitolul inainte sa il postezi.
Cat despre actiune : WOW nu ma asteptam la asta. Bine fratele ei e pervers dar ea? Chiar nu ma asteptam la asta insa imi place ideea. :)) E cam primul fic de acest gen :))) Bravo voua.

Ťuŕcόαz ❃ tu icepi sa ma dezamagesti. Cu toate problemele si tot parca mai bine astepti o luna pana sa pui capitolul decat sa fie asa. Nu stau sa mentionez cat ai decazut, presupun ca sti deja.
Sper sa iti revi repede pentru ca e pacat de idee .

So bafta fetelor si aveti grija de voi >:D<

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#28
Am revenit ;) Multumim din suflet pentru comentarii...chiar daca cineva m-a avertizat... Sa vedem daca isi schimba parerea

Capitolul sapte - Placerea...

Ne mutăm...Mai bine de atât nu se putea.Oricum...e destul de marfă. Adică am un nou loc in care pot face pe Casanova cât vrea muşchiuleţul meu .
Hai să mă car în dormitor. Nu văd rostul şederii mele in acest living unde sora mea are gura pâna la podea de uimire iar mama şi tata îşi dau ghionturi.
Pur şi simplu plec, ridicând mâna şi anunţând un ,,Noapte bună! " leneş, târându-mi picioarele pe scara a căror trepte parcă nu se mai termină.
Ajung uşor în dormitor, mai exact în camera mea. Mă îndrept spre baie, pentru a-mi face un duş rapid. Oricât de obosit aş fi, tot trebuie să fac duşul ăla, nu mă pot culca aşa. După ce termin cu el, îmi iau o pereche de pantaloni de pijama albaştrii şi un tricou alb şi mă trântesc în pat. Nu mă poate lua somnul deloc. Sunt prea concentrat pe altceva. Tot gândindu-mă intens, o stare de moleşeală m-a cuprins, mai apoi adormind, începând să visez. Eram intr-o cameră albă, cu pereţii albi, totul alb de te făcea să înnebuneşti. Simţeam pe cineva în spatele meu. Brusc, m-am întors şi nu îmi puteam crede ochilor cine era. Era chiar....
Imposibil! Nu poate fii ea...Dar ea e. Hmm...ce bine arată. Cum îsi scutură funduleţul ăla drăgălaş al ei . Aş vrea să muşc puţin. O văd cum se apropie de mine. Îmi şopteşte la ureche:
- O să fac ce ştiu că-ti place! apoi îmi muşcă uşor urechea.
Îmi muşc buza de jos. Corsetul acela roşu îi vine ca o mânuşă. Cred că o să iasă la iveală animalul din mine. Mârrrr... . Se duce din nou în spatele meu, îmi fixează capul intre sânii ei mari, apoi îşi duce mâna pe pectoralii mei, apoi pe abdomen, până ajunge în pantaloni.
Începe să îmi mângâie încet ''jucăria'' dându-mi fiori. Se joacă ce se joacă cu ea, iar mai apoi o strânge tare, făcându-mă să scot un sunet înfundat. Fata asta e atât de perversă, dar îmi place. Lucrurile încep să se încingă de-a binelea. Uşor, îşi dă corsetul jos, după care eu mă apropii încet de ea, luând-o în braţe şi întinzând-o pe pat. Mă pun peste ea şi încep să îi masez uşor sânii, luându-i în gură şi sugând sfârcurile, care se întăriseră.
Oh da...Scoate gemete de placere.Îi indepărtez uşor şi chiloţeii şi încep să o penetrez uşor. Gemetele sunt din ce în ce mai pronunţate,ceea ce mă face să mă simt excelent. Mă depărtez puţin de ea pentru a lua cătuşele care se aflau pe noptiera de lângă pat. Într-o fracţiune de secundă aceasta se urcă peste mine. Deci vrea să conducă ea...excelent. Iau cătusele de pe noptieră şi i le dau ei . Se apleacă peste mine, sufocându-mă cu sânii ei rotunzi şi îmi prinde mâinile de tablia patului. Acum ea conduce.Şi vrea să o facă bine. Trece aproximativ o jumătate de oră în care gemetele ei nu se opresc . Mă ridic încet spre ea şi-i şoptesc uşor la ureche:
-Ten Ten , eşti minunată!
-Ştiu! spune aceasta în timp ce se îndreaptă spre organul meu genital, luându-l în gură şi incepând să îl sugă, asemeni unei acadele. Îmi provocă aşa de multă plăcere, mă simţeam ca în rai, dar brusc, totul se spulberă, iar alarma enervantă a ceasului începe să sune, facându-mi nervi şi draci că s-a terminat totul. La naiba, nu voi mai avea eu ocazia prea curând să visez aşa ceva. Ce rău îmi pare că s-a terminat visul. Mă ridic uşor din pat, mă îndrept spre baie cu gândul să îmi fac toaleta de dimineaţă, apoi revin în cameră şi încep să îmi fac bagajele

Si scuzati marimea capitolului...Dar timpul... Si olimpiada la Tehno :-@ vechea poveste :">
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

#29
Well then.

Da, acum e in regula acest capitol cu acea avertizare.
Nu ai pus diacritice la titlu. Ai mai scapat cateva pe alocuri si iar ai avut ceva probleme cu semnele de punctuatie. Acum daca ai avut de invatat e ok, legat de marimea capitolului dar nu ar strica niste capitole ceva mai lungi. Actiunea nu a lipsit din acesta, ar fi culmea sa spun ca a lipsit. Dialog nu prea ai avut de ce folosii deci e in regula cat e. AI repetat acolo pe la inceputul visului cuvantul ureche. Acum nu ca ai fi putut sa folosesti un sinonim in loc dar puteai sa te exprimi altfel, suna si arata urat daca se repeta unele cuvinte care ies in evidenta. Vreau totusi sa spun ca nu multi dintre noi au parte de un asa vis sau ma rog, mai multe. Asta bineinteles, spus in paranteza. Am vrut doar sa specific =))) .
Atat am avut de comentat.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#30
Eu! Domnişoarelor, vă mulţumesc mult pentru că " m-aţi anunţat " că a-ţi pus next-ul. [ Kayla aici mă refer la tine :-w, cu dedicaţie specială! ]
Deci:
Kayla.
Omg!!!!! OMFG!!! Eşti nebună?! Ce vis e asta? =))
Femeie mă omori, jur. Nu am crezut că poţi descrie chestia asta, chiar aşa. Şi ce perversă e fetiţa asta, vai vai ... Şi eu care credeam că frasu' e cel nebun pe aici, nu ea, dar niciodată nu e prea târziu să afli realitate, ne? Iar eu am aflat-o brusc. Nimeni nu se gândea că se poate întâmpla aşa ceva. Mă întreb oare ce s-ar fi întâmplat dacă era realitate.. Eh, cred că nu voi afla niciodată.

Turcoaz
Pariez că tot ideea Kaylei este, ne? Cel puţin aici nu a fost descris aşa de aprins ca în primul xD. Şi mi s-a schimbat realitatea, amândoi sunt perverşi. ' De ce mă urâţi? ' :o3
Greşeli de tastare nu am văzut, dar lipseau nişte virgule dacă nu mă înşel.

Next-ul plz :>. [ Şi vă rog, nu aşa de pervers O.o ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jurnalul unei fete pierdute in amintiri Hinata-san 3 3.020 13-10-2013, 12:26 AM
Ultimul răspuns: Mathilde
  Jurnalul întunericului Marie 1 1.883 18-12-2011, 04:31 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Jurnalul amicului meu onu' 4 2.792 12-12-2011, 08:59 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Jurnalul secret al vietii mele [+18] Savarina Ali 7 7.586 21-09-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Jurnalul blestemat [+16] Splendora Cromwell 21 12.295 26-03-2010, 08:25 PM
Ultimul răspuns: Splendora Cromwell
  Jurnalul unei adolescente imature Little Star 4 3.313 16-12-2009, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Jurnalul unui vampir [+16] Bye Bye nu's 3 9.599 20-05-2009, 09:08 PM
Ultimul răspuns: Bye Bye nu's
  Jurnalul lui Sasuke BlueGum 19 13.862 26-04-2009, 05:39 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)