Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl.

#1
Buna tuturor!

Este un pic tarziu pentru a ma prezenta, avand in vedere ca sunt activ (95% pe chat) si majoritatea ma cunosc, in mare. O sa incep cu a-mi descrie cunostintele si preferintele de anime-uri: Anime-ul meu preferat este Deathnote, because of reasons. Besides that, I would name Berzerk si Yu Yu Hakusho.

Other than that, ma aseman destul de mult cu Deadpool, in ceea ce priveste umor si de aceea mi-am si ales acest nume.

In rest, ca muzica, ascult cu predominanta metale, cu precadere death metal, dar sunt deschis catre alte genuri, desigur. (learn to never be the party pooper)

In rest, nu stiu, call me Yatogami or Cthulhu and ask me stuff you want to know.
[Imagine: A8VpaKO.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Deadpool!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Interesant joc de cuvinte ai tu acolo, nu mai stiu unde l-am citit prima data dar mi-l amintesc, cu siguranta. Te-am vazut pe chat dar cum nu ma bag acolo prea des, doar te-am vazut. Poate acum ca nu mai e atat de peste tot, poate o sa te plimbi si pe forum, sa vezi cat de interesant e. Mi-ar face placere sa iti citesc o opinie sau doua, legate de un subiect sau doua. Ah si Death Note e genial. Kira e genial. Have fun xD.
Bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Ma plimb destul de mult pe forum, iar de acum, voi incepe si sa raspund la threaduri. Citind toate cele m-a facut sa va cunosc pe cativa dintre voi mai mult decat pe chat. Cred ca am vorbit si noi un pic pe chat, cand iti ceream "choco milk-ul" si nu vroiai sa share-uiesti. Learn to share, sharing is caring. 10
[Imagine: A8VpaKO.gif]

#5
Salutare, dead-kun, noi deja ne stim destul de bine de pe chat, prin urmare nu mai are rost sa iti scriu toate cliseele de bun venit, stii deja cum merg lucrurile pe aici, chat-ul zup ajungand in acest moment sa fie se pare o a doua casa pentru tine dupa camera de camin. Noi doi am avut cateva discutii, unele mai serioase si mai volatile, altele mai la caterinca, dar ideea este ca esti o persoana interesanta cu care imi place sa impart idei si opinii, astfel abia astept sa iti citesc gandurile si pe forum.

Intrebari nu prea am, deoarece cam stiu informatiile de baza despre tine, asa ca ma voi rezuma sa iti urez spor la postat si sa te simti cel putin la fel de bine pe forum cum o faci si pe chat. Peace.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Well well well inca un fan yu yu hakusho 8 se pare ca ceilalti deja ti-au pus celelalte intrebari asa ca singura mea intrebare este care este ciocolata ta favorita?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#7
Waaaa~ Dead-ule, ti-ai facut simtita prezenta pe forum, ca pe chat erai foarte activ. Mehh, de ce toti mi-au luat-o inainte T^T Macar acum voi recupera.Crazy-monkey-emoticon-078
Bun venit pe site hug !!!!!!! (Ca trebuia sa o iau razna 4...)Crazy-monkey-emoticon-140
Hmm, din Yu Yu Hakusho... ce personaj ti-a placut? Si de ce? ^^Crazy-monkey-emoticon-189
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nice to meet you all ^^ Nyx 6 2.512 29-04-2012, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Nyx
  Fresh meat in town ^^ Blizzard 16 7.497 29-12-2010, 12:18 AM
Ultimul răspuns: Triangle
  A crazy girl haunting this site Dark Blue 3 2.479 29-07-2010, 10:47 PM
Ultimul răspuns: dark.blue
  Hallow!!!Nice to met'cha Secret Past 5 3.036 16-12-2009, 05:21 PM
Ultimul răspuns: Secret Past
  A new girl in the new world *Saiko* 5 3.465 08-11-2009, 12:13 AM
Ultimul răspuns: *Saiko*
  A stupid girl! ImP 5 2.981 03-10-2009, 01:50 PM
Ultimul răspuns: ImP
  the girl with the really big backpack has arrived! Arinin 8 3.619 18-02-2009, 02:03 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Just a girl,say "Hy" Rocky. 5 2.966 14-10-2008, 09:33 AM
Ultimul răspuns: Rocky.
  hello! nice to meet you all October 4 2.739 23-08-2008, 02:26 PM
Ultimul răspuns: October
  zuzu girl L@ry15 10 6.033 03-05-2008, 02:07 PM
Ultimul răspuns: L@ry15


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)