Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A crazy girl haunting this site

#1
Hello everyone. Banuiesc ca v-ati dat seama deja ca sunt noua, asa ca nu v-o mai spun. Tre` sa ma prezint, nu? ok...sa incepem: Sunt o fata vesela, copilaroasa, nebunatica,......., energica, vorbareata si traznita care a gasit un site dragut( de fapt, nu chiar eu, ci sysu`, da` nu mai conteaza, nu?) si s-a hotarat sa isi faca un cont. Imi plac chestiile placute* si ma enerveaza chestiile enervante**.
Dictionar:
Chestii placute* = Culorile inchise (in special albastru, negru, rosu si verde 43 ) ,anime-urile, pozele haioase, filmele de groaza, muzica buna, sa ma distrez,( sa ma joc de-a v-ati ascunselea 24 ) cainii ciobanesti sau orice rasa de caine doar sa fie maaaaari, blanosi si jucausi, si sa stau si sa ma uit la fulgere.
Chestii enervante**= manelele, pitzipoancele si cocalarii, persoanele care incearca sa ma calce pe coada desi stiu ca nu pot, profesorii mei din generala, colorile deschise(in special roooooooz), si persoanele care se iau de sysu meu 70.
Imi place sa desenez, insa nu imi place ce desenez, pentru ca e o mazgalitura in comparatie cu desenele lu sysu`.I hate pink, i live P!nk. imi place sa scriu ficuri, insa cred ca ati fi ingroziti daca ati citi ceva scris de mine. Imi place sa ma uit la filme horror, la comedii si la anime-uri. Anime-uri preferate: povesti cu fantome(gakkou no kaidan), hell girl, inuyasha, si puuutin naruto.
Melodia preferata: nani nani puisor, cred ca stiti melodia, mie mi-o canta mami cand eram mica 24 . Glumeam, adevaratele mele melodii preferate sunt prea multe iar manuta mea prea lenesa ca sa le scrie pe toate65 .
Imi plac aproape toate genurile de muzica. Imi place muzica rock pentru ca ador chitara, imi place muzica rap pentru ca are cele mai bune versuri , imi place muzica pop, pentru ca... imi place, insa imi explodeaza urechile cand aud de manele sau muzica populara.
Sunt biciclista, probabil ca multi dintre voi n-o sa inteleaga asta, dar nici nu e nevoie, credeti-ma.
Adresa: cimitirul vesel, aleea principala nr 214B, descriere locuinta: o cruce mare si Albastra cu o poza color de-a mea, iar putin mai in jos, tot in fata, sunt srise cu litere mari si albe versurile lui Kelly Clarkson- Breakaway, iar pe spate,sub poza mea de la avatar, tot cu litere mari si albe, id-ul meu, cate un link catre melodiile mele preferate si semnatura mea. Puteti sa ma vizitati oricand!
Daca mai aveti intrebari puneti-le cu incredere, nu musc... prea tare 19
Byebye
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, wild mind!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe forum, sper sa te distrezi! Sper sa ne mai vedem pe forum^_^
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini



#4
Any!!!?????????? De ce nu m-ai anuntat? De ce nu mi-ai spus ca-ti faci cont? De ce nu ai spus nici o vorba despre asta? De ce nu mi-ai lasat un mesaj? nu crezi ca ai cam exagerat cu decrierea? Vreau sa spun....nu cred ca te-ar vizita cineva la adresa aia si nu cred ca (,) cuiva ii pasa ca tie iti plac cainii ( in plus, la chestia asta m-ai copiat!!) Las` ca intri tu pe mess si apoi sa te pazesti. Ok, acum sa ne calmam. La o asemenea semnatura m-asteptam, esti destul de nebuna, stiam ca ti se potrivesc versurile alea, si credeam ca o sa-ti cauti si tu o poza noua si haioasa, nu te`ai indragostit tu de Naruto, nu? Parca erai fana Gakkou no kaidan ca si mine3 . La avatar.. no comment ( batut ) iar faza aia cu nani nani puisor106 ?
Off, ce m-as face eu fara tine? Incearca sa te mai abtii, cred ca e cea mai lunga descriere pe care am vazut-o, si nu cred ca ar mai exista vreo intrebare pe care sa ti-o pun.
Cam atat.. cred. Ai grija ce faci pe`aici, sysu`
Ne vedem pe mess 10



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 3.916 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  I love Sasuke and Rock....i am also crazy....click SasukeRockGirl 6 3.435 22-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Corina.
  Hello there... wanna know teh crazy me dattebayo??? Sharuka 2 2.632 16-08-2007, 12:16 AM
Ultimul răspuns: Kyo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)