Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A new girl in the new world

#1
Buna ma numesc Elena sunt de langa Bucuresti am paisperzece ani, citesc manga, ma uit la animeuri in special la Naruto, unul din personajele mele preferate este Itachi Uchiha dar mai sunt si altele, ascult muzica usoara, pop iar uneori si rock dar mai vreau sa imi fac si prieteni noi pe acest forum.Cam atat despre mine daca aveti intrebari nu ezitati.

:bye:

#2
Bine ai venit pe Animezup, *Saiko*!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Animezup, *Saiko*!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

#4
Hey , bine ai venit pe animezup ^^ Sper sa te distrez si sa te acomodezi repede aici , cu siguranta va fi usor ^^ . Deci iti place Naruto , si mie la fel sunt o mare fana a anime-ului o//o Si mie imi place de Itachi , e preferatul meu 8 Am vazut ce gen de muzica asculti , care sunt trupele sau cantaretii tai preferati ? Si ce gen de film te incanta ?
Eh nu prea ma pricep la intrebari 21 Bye :3 Si inca o data bun venit !

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#5
buna Saiko bine ai venit ma bucur sa te cunosc
Vrei sa fim prietene?Smile

#6
Teh- Alte animeuri la care ma uit sunt Bleach, Inuyasha, Kaleido Star, Nodame Cantable etc.
Manga am inceput sa citesc de curand si momentan singura pe care o citesc este cea de la Naruto .
Cartile mele preferate sunt Cianura pentru un suras, Coliba unchiului Tom si seria Twilight.
Sunt mai multe filme care imi plac de exemplu: Lord of the rings, Resident Evril, Piratii din Caraibe, Twilight
etc.
^ToxicK kiD^-Imi pare rau dar Itachi e luat de mine4 sper sa ne intelegem bine.Trupa mea preferata.....pai nu
cred ca am una, mai imi plac unele melodi de la Blaxy Girls cat despre artisti imi plac Michael
Jackson, Cascada, Miley, Avril.Imi plac mai multi dar ti am zis pe cei care ii ascult cel mai des.
Imp- Salut Imp multumesc de urare si sigur ca vreau sa fiu prietena ta.Te rog sa imi trimiti daca vrei un pm cu id-ul tau.
Albinutsa-Multumesc mult pentru urare si sper sa ne intelegem bine4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 3.913 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)