Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

ma inscriu si eu.
Pare o sectiune interesanta si imi place sa ajut si sa fiu ajutata. Poate cine stie, cineva trece prin aceleasi situatii ca ale mele si reusesc sa privesc din exterior o problema de-a mea. 4

@Cătă: Ok, done 4 You're in

Heya!hug
Ma inscriu si eu! Pare interesant.
Vreau si eu sa ajut cu ce pot!...
Chio* A Trecut Pe Aici:[Imagine: chibi_5537.gif]

@Flaw, daca vrei ma ocup eu de inscrieri in sectiunea secreta

@Chio*, nu te supara, dar poti reveni dupa ce ai mai multe posturi/ai stat mai mult timp pe site? sectiunea aceasta este secreta pentru un motiv...

flaw mi-a zis ca poti intra.

Also, de acum ma ocup eu de inscrieri in Sectiunea Secreta asa ca o sa pun reguli clare, cerinta pentru inscrierea in sectiunea secreta este ca sa indeplinesti macar una din urmatoarele:
• cel putin 50 de post
• reputatii pozitive de la 5 persoane diferite
• sa fii de cel putin o luna pe site si sa ai si o zi petrecuta online

repet DOAR UNA DIN CONTITII E SUFICIENT

As vrea sa ma inscriu si eu. Adica, de ce nu? As vrea sa primesc niste sfaturi ajutatoare, ca deh, am si eu problemele mele. Si desigur, as vrea sa ajut userii care trec prin momente dificile, fiindca stiu cat de bine e sa ai pe cineva care sa te ajute la nevoie.
Multumesc.!

Doresc sa ma inscriu si eu, e bine sa primesti sau sa dai sfaturi cand trebuie. Multumesc!
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

N-ar strica sa dau si eu o mana de ajutor nu? Sau sa primesc. Cateodata chiar am nevoie de o portie mare de consolare si poate ca aici o pot gasi. Si na... Ce primesc dau si eu inapoi. Chair mi-ar placea sa ajut. Sper sa fiu acceptata. Multumesc hug
[Imagine: Hm757.png]





Mystery, Ċσριℓ †εмвεℓ ßαα, ►Inna felicitari, ai primit acces in sectiunea secreta 10

Da-mi si mie drumul inauntru, nene, ca vreau si eu sa vad cum e acolo si sa mai stropesc cu niste intelepciune in jur. 3
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

JavaLeen O.O, why would I wanna do that? nu meriti......... bine fie, ca mi-ai dat pozele te las... de data asta...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.029 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)