Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

@Bloom.: Gata, s-a rezolvat! Enjoy

Flaw, as putea si eu sa ma inscriu la sectiunea secreta? Smile

Te rog si multumesc foarte mult 3
[Imagine: 49785]

As dori sa ma inscriu si eu...cred ca pot sa dau sfaturi bune fara a fi rautacioase in acelasi timp...dar acum voi decideti Smile

Vreau si eu sa ma inscriu pentru ca am cateva ideei si sfaturi de dat(cel putin asa cred).
oricum sper sa va fiu de ajutor la fel ca si restul userilorSmile
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

Ati primit toate trei acces 4

Si eu as vrea... e frumos sa ajuti oameni. Nu multi inteleg problemele lor, chiar as vrea sa pot da sfaturi.
Multi trecem prin diferite probleme asa ca am avea nevoie sa ajutor.
Am vazut ca sunt multe cereri asa ca sper sa cititi ce am avut de zis.
Poate motivele mele de inscriere nu sunt atat de bune, dar acum sunt pe graba si nu imi pot gasi cuvintele necesare pentru un comm care sa poate fi luat in considerare.

Va multumesc.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Daca se poate, asi vrea si eu....(Ce inbulzeala e aici...!). De cand eram mica imi doresc sa ma fac psiholog. Iubeeeeesc sa ajut oamenii, sa gasesc o solutie puntru problemele lor. Asi fi foaaaaaaarte recunoscatoare daca m-ati accepta si pe mine in asta. Thank's!!!
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

@Flaw, vezi ca lui hentai queen i-am dat eu acces. cum naiba de nu avea pana acuma?

Mă înscriu şi eu ^_^
Mereu mi-a plăcut să fiu utilă cuiva. =)

@You.!: Done!

@Girl Hill: Same!

@Tan: Thanks, dar nu inteleg la ce te referi... A postat cumva pe aici si am omis-o? o_o ca parca nu o vad pe pagina...
Also, daca vrei sa treci useri in grup e ok, nu ma deranjeaza, ba chiar imi faci un serviciu, dar sa postezi aici userii adaugati, ca sa stiu sa nu incerc sa ii mai adaug si eu inca o data 21

@Mrs. Lovett: Done!

Gata, sper sa va placa sectiunea. O puteti gasi la Diverse, se numeste Piece of Advice



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.133 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)