Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ingerul negru ( Sakura )

#81
Vreau sa spun ca imi pare rau ca sunt asa de lenesa si ti-am dat decat un comentariu desi citesc ficul tau de muulta vreme.
Ca sa nu fac off-topic: Actiunea decurge minunat ca intodeauna, deloc grabita. Ai o descriere super si o naratiune pe masura. Dialogul este bun atat cat este.
Imi plac figurile de stil folosite care se imbina frumos cu actiunea. Din nefericere este putin cam previzibil urmatorul capitol din cauza cartii aleia dar sper sa ne uimesti cum faci intodeauna.
Acum de ce nu pui Next ?? Stiu ca scoala da batai de cap... tuturor ne da, dar am impresia ca asteptam de o vesnicie... Se poate sa ma anunti cand pui next ?? te rooog ;;)

Succes in continuare!
h*u*g*s

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#82
cel mai thare capitol...:X toate personajele alese de tine sunt perfecte, caracteristicile lor de asemenea sunt sooper... de abia astept sa vad ce vrea Sasuke sa faca cu acea carte jerpelita... 8-> cu sigurantza acolo e cartea de istorie a Konohondei... sigur va afla despre secretul Ingerului Negru... tare as vrea sa vad reactia tuturor mai ales a Sakurei...;))
abia astept sa pui next-ul... multa bafta si inspiratie in continuare!
hai k dak nici acum nu ai comentarii suficiente pentru a posta urmatorul capitol inseamna k nu vrei sa-l mai continui...
ok...bye! :-h >:D<


Feel...Hurt...Love


[Imagine: pisi0.jpg]


You don't know how I feel when you talk like that!
You don't know how I hurt when you talk like that!
You don't know how I love you because you're there!


Valutzu' meu: PSA
Sysu' meu: ~Ade~
BBFu' meu: Miranda^_^

Va luati de ei?! 23 Va luati de mine! :-l

#83
Buna my dear.
Comentez si eu creatia ta, nu te superi nu?
Este un fic frumos, doar ca mai ai de lucrat la unele parti cum ar fi: descrierea- este bunicica doar ca ar trebui sa o mai aranjezi tu, ma rog spun ca unele insusiri pe care le atribui diferitelor lucruri sau personaje nu- si au rostul. Actiunea nu mi se pare grabita, naratiunea - este bunicica - buna. Imi place foarte mult ca faci capitolele lungi. Nu m- am uitat la greselile de tastare sau ortografie, poate au fost, poate nu.
Sa ma anunti cand pui capitolul urmator.
Spor la scris!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 43 23.740 06-07-2013, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  [Naruto] Ingerul intunecat al vieti mele (sasusaku) natynaty 2 3.068 11-08-2012, 01:56 AM
Ultimul răspuns: pink.Ang3ll
  Elena ÅŸi Ordinul Negru Ayu.Lore 4 2.690 08-11-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: Morèna
  Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 1 2.447 21-03-2011, 09:30 PM
Ultimul răspuns: PervyTeoYaoi_Shinee
  Aur Negru Eby 0 2.031 15-03-2011, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Eby
  Glontul Negru Verrine 19 11.130 26-08-2010, 10:18 PM
Ultimul răspuns: Whisky
  Ingerul iubirii -Gravity sezonul 2 Argenta 13 10.734 16-08-2010, 01:57 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Ingerul iadului destramat [+16] until_we_bleed 3 3.389 09-02-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  Ingerul iubirii[gravitation] Argenta 58 39.788 01-08-2009, 03:32 PM
Ultimul răspuns: SoUl EaTeR
  Alb pe negru, negru pe alb... Robin 0 2.314 17-07-2009, 10:43 PM
Ultimul răspuns: Robin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)