Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I dare you to click me

#1
'Now my soul is feeling empty,
call the reaper come and get me'

[Imagine: tumblr_n3iqjaeRj51sn5zzxo1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Pretty Flacko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there and welcome xD
In lista aceea de cantareti si formatii preferate gasesc si pe cei care imi plac si mie.
Avem un topic in care poti sa imparti cu noi adresa ta de Tumblr si altul pentru Facebook, asta daca vrei, bineinteles. Suntem cativa pe site ce avem Tumblr si eu una il cam ador xD
Ai ceva serii anime preferate? Ce gen preferi? Filme sau seriale urmaresti? Daca da, cum se numesc?
Ah si inca doua intreabri, iti plac pisicile? Dar ciocolata?
Sper sa te distrezi aici xD
Bye Bye!!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
'Now my soul is feeling empty,
call the reaper come and get me'

[Imagine: tumblr_n3iqjaeRj51sn5zzxo1_500.gif]

#5
Gata, am dat click....ce o sa imi faci acum? (Ohh, i sure hope something perverted and smexy 21 ). Yo, Pretty Flacko, bun venit pe animezup, iti multumim ca ne-ai oferit o sansa sa iti aratam ce comunitate grozava suntem si speram sa nu te dezamagim ^^. Cu aceasta ocazie, iti doresc sa gasesti subiecte si thread-uri interesante pentru tine in care sa ne impartasesti viziunile tale unice asupra acestora si nu in ultimul rand sa iti faci chiar cativa amici along the way, deoarece in principal lumea este destul de friendly pe aici, mai sunt cativa trolli pe chat care enerveaza lumea, dar sunt inofensivi atata timp cat nu ii iei in serios.

Zici ca iti place sa desenzi, iti recomand sa tragi cu ochiul pe sectiunea de Fan Art a forumuluii Click unde prin exemplul altora poate iti gasesti si tu curaj sa iti postezi propriile opere, eu unul abia astept sa le vad ^^.

Acum intrebarile: 1. Ce AMV bun imi recomanzi? 2. Ai facut vreodata cosplay? Daca nu, ai face vreodata? 3. Care e personajul tau anime/manga favorit? si o intrebare psihologica, de pe urma careia vei fi probabil marcata pe viata, prin urmare iti sugerez ca in acest moment sa nu mai citesti acest mesaj .....4.Nu e asa ca sunt un user foarte tare? 21

Spor in toate si sper sa vad cat mai multe lucruri bune de la tine Smile
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
'Now my soul is feeling empty,
call the reaper come and get me'

[Imagine: tumblr_n3iqjaeRj51sn5zzxo1_500.gif]

#7
Hi miau miau ... bine ai venit pe site-ul ciudatilor. Aici gasesti orice persoana ciudata... daca nu ai prieten , atunci ma sacrific. ps am ochii verzi .

Oricum am impresia ca esti fata cu inima !?? si daca iti plac oamenii pe gratar, te rog inivita ma !!

Aaa am uitat sa spun, sant pervers. Asa ca pshihopatii si perversii se inteleg de minune.

#8
'Now my soul is feeling empty,
call the reaper come and get me'

[Imagine: tumblr_n3iqjaeRj51sn5zzxo1_500.gif]

#9
Aloha Diana si bun venit pe site! 4

Pari o persoana simpatica si la locul ei (pari, nu bag mana-n foc) asa ca nu stau sa te bat la cap cu detalii tehnice si alte porcarii. Fii activa, distreaza-te si daca ai vreun fel de problema trimite-mi un mesaj. A, si fereste-te de Alin (zis si Yondaima), ii cam plac minorele.

Seara faina!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#10
Bine ai venit pe AnimeZup! Ma numesc Grigoras Iubi Alin, dar prefer sa-mi spui me numele mijlociu Crazy-monkey-emoticon-138
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Click aici sa vezi ce super sunt? Shiney 7 1.977 02-03-2014, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Shiney
  Click ?i vei vedea. soprena_ 11 3.059 23-04-2013, 01:51 PM
Ultimul răspuns: soprena_
  Click it! Cat 3 2.066 05-09-2012, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Tu esti , eu sunt da click si afla... LuckNess x3 8 3.325 25-10-2011, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Mamo-chan
  Click Me :3 Inevitable Obsession 13 6.600 05-11-2010, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Inevitable Obsession
  I love Sasuke and Rock....i am also crazy....click SasukeRockGirl 6 3.406 22-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Corina.
  Nightmare click Nightmare Dream 2 2.116 09-10-2009, 04:58 PM
Ultimul răspuns: Nightmare Dream
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 2.287 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  to click or not to click...thi is THE question wKa-Chan 10 5.434 11-08-2008, 12:15 PM
Ultimul răspuns: wKa-Chan
  Do not click...-Stiu... E veche... Tzeapa e tot a mea :-" Autumn 11 7.749 29-07-2007, 04:44 PM
Ultimul răspuns: Autumn


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)