Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tu esti , eu sunt da click si afla...

#1
Hei aici sus! Da aici, tu cel care citesti!
Buna! Deci daca tot sunt aici sa ma prezin..Pam-Pam-Pam:
1` Ma numesc Delia, insa lumea ma striga in multe feluri. Cel mai uzual ar..deLL! Insa ma puteti striga cum doriti!
2`Am 15 ani[ aproape 3 ii fac acum in decembrie]
3`Imi place sa`mi fac prieteni cat mai multi sa se umple dasaga cu ei 21!
4` Sunt o persoana rezonabila, care stie sa se faca iubita de altii, atasandu-se de ei ca de lipici! 4 Asta nu inseamna daca sunt o persoana buna, daca ai tupeul sa ma jignsti vei primi ceea ce merit: adica ceva de "dulce"! 68....
5`Cel mai mult imi place sa lenevesc pe canapea in fata unei emisiuni bune sau in fata pc`ului. Daca as putea as trai din asta 24
6` Imi place anime`urile si de curand am inceput sa citesc manga! Anime`ul meu favorit este InuYasha, nu ma judecati pentru asta
7` Imi place sa joc metin, 4story, sa scriu anime`uri si multe altele dar nu va mai stresez!
8` Restul il vei afla daca ma contactezi! Va multumesc pentru atentie!
Astept sa vad daca imi voi gasi noi amici aici la zup! :-*
Va pupa eu!! 8
^^ deLL-Chan!
P.S: Un defect al meu este..nu vi`l zic sa nu va speriati!
[Imagine: elfen_lied.gif]
So make your jokes, go for broke
Blow your smoke, you’re not alone
But who’s laughing now?
^^ deLL-Chan!

#2
Bine ai venit pe Animezup, LuckNess x3!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey deLL!
Welcome here dear!
So...I'm first!
Sper sa te simi bine, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni!
I'm playing Metin2 too!
Well...Sa trecem la intrebari:
1.Ce nivel ai?(eu 34)
2.Joci pe r?(eu da)
3.Desenezi?
4.Canti?
5.Scrii?
6.Gata ca te aglomerez preatar mi ales ca o sa mai primesti si alte comentarii...
Astept raspunsuri!
Ja ne!:bye:
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#4
Heiia DeLL! :]
Umm, nu m-am prins la faza cu : Scrii "anime-uri"...Cred ca anime-urile fac parte din alta categorie. Cred ca ai vrut sa spui ori ca scrii fic-uri ori ca desenezismile. In fine.
Si uite cineva cui ii place metin... Nu spun ca ma omor dupa metin, ba chiar urasc acest joc tampit. Dar, am jucat si eu la vremea mea si nu critic lumea pentru ca joaca. Lol, ca tot vorbeam cu un prieten. Stii de ce joci metin? Parerea mea e ca toti jucatorii de metin joaca pentru ca nu au cu ce activitate sa-si ocupe timpul^.^ Am dreptate?4.
Pai, intrebari nu am. Am vazut cateva..umm, greseli de gramatica "pe ici pe colo`" .
Deci, ideea e foarte dulce: Welcome here! hug
Sa-ti faci multi prieteni si ...etc, stiti voi.
pupic
Te pwp dulce, Yuuki [ terminat =^.^= <3 ] !
Ja nee!
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#5
Luck , welcome wa !
Facebook ai ?
Games ceva ? (afara de metin si 4story ... ceva gen LoL sau cabal online sau WoW ? )
cat de lung ai paru ..........
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#6
@Zuppy merci de primire! pupic
@.Neko.‹з.Yuuki vroiam sa zic ca`miplace: sa scriu, anime`urile, insa am uitat sa pun virgula si s`a inteles alt lucru. Imi pare rau, voi corecta.
@^Shadow~Angel^ Da joc si pe ro insa am mai multe conturi si mai nou joc servere private .21 Nu pot sa zic, ca sunt foarte priceputa, insa da desenez. Nu cant deoarece nu am voce, iar de scris scriu mullte: ficuri, poezii, si alte chestii de astea. Apropo stai linistita poti sa ma intrebi orice 21!
@Zer0 normal ca am facebook, eu sunt intodeauna in pas cu retelele sociale am si skype si my space...insa mai mult folosesc facebook`ul! 4 Cabal m`a invatat varu` meu sa joc si da si mai jucam si final fantasty, momentan ma ocup cu altele.
[Imagine: elfen_lied.gif]
So make your jokes, go for broke
Blow your smoke, you’re not alone
But who’s laughing now?
^^ deLL-Chan!

#7
Welcome There welcome there...
De unde esti???
More fun,more fun

Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#8
@Azazel sunt de departe, din Vrancea, sau Tzara Pufarinelor cum o mai numesc!
[Imagine: elfen_lied.gif]
So make your jokes, go for broke
Blow your smoke, you’re not alone
But who’s laughing now?
^^ deLL-Chan!

#9
Welcome here! 4


Sunt curios cum ai primit porecla Dell... si care e defectul ala asa scary. >:3 Desigur daca nu vrei nu spune, I'm just being nosey.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I dare you to click me Pretty Flacko 13 5.220 14-04-2014, 01:02 AM
Ultimul răspuns: Nero19
  Click aici sa vezi ce super sunt? Shiney 7 1.980 02-03-2014, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Shiney
  Click ?i vei vedea. soprena_ 11 3.067 23-04-2013, 01:51 PM
Ultimul răspuns: soprena_
  Click it! Cat 3 2.067 05-09-2012, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Click Me :3 Inevitable Obsession 13 6.600 05-11-2010, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Inevitable Obsession
  I love Sasuke and Rock....i am also crazy....click SasukeRockGirl 6 3.434 22-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Corina.
  Nightmare click Nightmare Dream 2 2.118 09-10-2009, 04:58 PM
Ultimul răspuns: Nightmare Dream
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 2.288 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.229 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  to click or not to click...thi is THE question wKa-Chan 10 5.459 11-08-2008, 12:15 PM
Ultimul răspuns: wKa-Chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)