Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Do not click...-Stiu... E veche... Tzeapa e tot a mea :-"

#1
Salutare~!...

Yeah, yeah, stiu ... Treaba cu don`t click, e veche... al naibii de veche... dar daca tot ati dat click, obositi-va si cititi urmatoarele randuri, oricat de lungi si plicticoase ar fi niste informatii despre persoana mea.

Numele meu e Dana, am implinit de curand respectabila varsta de 16 anisori si tot de curand am trecut in clasa a Xa, un liceu din marea metropola europeana [a se citi satuc cu (s)mall si semafoare] Giurgiu. [63 de km S de Bucuresti, pentru carora nu le-a placut geografia de a VIIIa 10]

Nu am vazut prea multe animeuri la viata mea, in jur de 15 sa zic... daca nu si mai putin 65... Ultimele animeuri pe care le-am vazut [integral] sunt Hellsing si Ouran, iar in prezent urmaresc Fruits Basket si Hell Girl, pe Animax... Cand il prind XD... Intentionez sa ma apuc de Berserk... Animeurile mele favorite sunt Elfen Lied si Hellsing.

Materiile mele favorite sunt fizica, engleza si desenul... Am trecut prin perioade cand imi placea foarte mult romana si cand ma credeam scriitoare... Asta pana cand mi-am luat diverse suturi si m-am lasat si reapucat de tot ce inseamna arte de vreo 7-8 ori intr-o perioada de aproximativ 4 saptamani.

Ascult in general muzica rock, dar nu pot spune ca urasc tot ce inseamna alt gen... [cu exceptia acelor excremente muzicale - asta ca sa nu zic zgomote - numite manele]. Formatiile mele favorite sunt Nightwish, Metallica, LP, Within Temptation, Apocalyptica, Evanescence, Good Charolotte, My Chemical Romance, HIM... etc etc XD

Sunt o fire destul de inchisa si depresiva, apatica... De prea multe ori nu vreau sa ma misc si efortul de a deschide ochii mi se pare enorm. Sunt pesimista prin definitie, incapatanata si am tendinte autodistructive destul des...

Daca mai aveti vreo intrebare... Just ask 3 ... I`d be happy to answer...
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#2
Ola Dana, bine ai venit pe AnimeZup, wellcome and have fun.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
Dana bine ai venit pe aici
Nightwish draga mea..tot asha..trebuia sa zici si meloddia preferata 10: imi e lene sa te intreb ppe mess 21
si de actori nu te-am intrebat niciodata,sau filme 3

mama iti place fizica,sa imi dai si mie meditatii pls 21 ..eu urasc aceasta materie...nu stiu nimic la fizica...

si eu abea am implinit nerepescata varsta de 14 anisori..auleu...maine trebuie sa ma duc dupa buletin...yeee am iesit ca naiba..yeee

sper sa ne mai vedem 3
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#4
astia de la Blind Guardian ziceau in concertele lor... "Welcome to the show... And Welcome to Dying!"
[Welcome to dying
I don't let it out
Welcome to dying
Look to the mirror it shows what I am
Welcome to dying
This town must burn now
Welcome to dying
Can't You see the dragon's seed bears in me]

eu nu sunt asa de exagerat, desi versurile sunt superbe. iti urez un calduraos bun-venit, de asemeni nu am nici o intrebare, deoarece post-ul de introducere spune cam totul... Happy posting and See ya around! 3

#5
@Tickapa
Tnx 4 the warm wellcome. 3
@Grazy
Melodia preferata zici... Pai ar fi bine daca as avea numai una xP... Sa vedem, imi plac destule... Dead Boy`s Poem, Once Upon for A Troubadour (sau cum se scrie XD), A final dream, I Wish I Had an Angel, Sleeping sun, Where were you last night...
Actori si filme... Sincer nu prea ma uit la filme...
O sa ne mai vedem... Nu scapi tu de mine asa de usor... *devilish grin*
@Kyo
Nici versurile nu sunt chiar exagerate 3 ... Mersi pentru urari 3 [btw, I <3 Kyo [FB] :X]
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#6
Hello,Autumn Shadow,I'm teea(de parca nu e clar >.> )....Welcome....
Nice bands......4 (cel putin partial...no punk Smile ) si chiar mai faine melodii 10
Nimic altceva de spus decat:Sper sa-ti placa aici...
A da....."Era" nu asculti? Smile
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#7
nu sunt Kyo din fruits basket, sry, sunt Kyo din KoF [adica de acolo m'am inspirat cand mi'am insusit nickname-ul, anume de la Kyo Kusanagi]

Sample:
[Imagine: 01.jpg]
[Imagine: kyokusanagi.jpg]

#8
so cam tarziu shi sunt cam un...novice ca sa itzi zic bun venit ca shi cum ash fi o mare mod pe aici sau ceva de genul but...pur shi simplu am vrut o descriere lunga shi argumentate yeeyyyy hug ma bucur ca itzi place rockul shi ma bucur ca nu itzi plac manelele aici sunt 100% de acord cu tine ca formatzii shi mie imi plac majoritatea din cele inshirate de tine so imi p[lac gusturile tale ^ ^ itzi place fizica? >.>..uasc aceasta materie cred ca o parte a vinii e a profei ..e cam zuzuzu ...so oricum welcome i am a big novice but ...ce conteaza 21
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#9
Off... ce tarziu am vazut acest topic 2
Tocmai Danei sa nu-i urez bun-venit?
Bine ai venit pe acest forum! Sper ca o sa iti placa aici, si atunci cand esti suparata si vrei sa te mai destinzi, sa vi aici sa spargi toate recordurile de la sectiunea cu jocuri!
Welcome and huggies 4 Have fun!

#10
@teea
Iti multumesc pentru reply... btw... Care e faza cu Era? XD... Explica pentru blonde, te rog 22
@Kyo
Ooopsi.. Scuze... Daca nu fac eu gafe, atunci cine sa faca...? XD
@dark_anime
Hi there!... Tnx 4 teh wellcome! ^^'... Ma bucur ca suntem de acord in privinta ... babuinilor cantareti... >.>
@Flaw
*huggies army* Nu ma supar de intarziere, atata vreme cat ai vazut pana la urma topicul... Te asigur ca o sa vizitez sectiunea de jocuri... dar sper ca nu o sa fie nevoie, cel putin, nu in circumstantele pe care le-ai precizat tu. [Cat despre recorduri... Daca am reusit sa-l bat pe Tiger la Znax, o incerc si aici XD]
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  I dare you to click me Pretty Flacko 13 5.149 14-04-2014, 01:02 AM
Ultimul răspuns: Nero19
  Click aici sa vezi ce super sunt? Shiney 7 1.954 02-03-2014, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Shiney
  Click ?i vei vedea. soprena_ 11 3.004 23-04-2013, 01:51 PM
Ultimul răspuns: soprena_
  Click it! Cat 3 2.040 05-09-2012, 04:42 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Tu esti , eu sunt da click si afla... LuckNess x3 8 3.302 25-10-2011, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Mamo-chan
  Noua... si totusi veche Twisty Emerald 3 2.330 09-07-2011, 05:46 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Click Me :3 Inevitable Obsession 13 6.543 05-11-2010, 11:57 PM
Ultimul răspuns: Inevitable Obsession
  I love Sasuke and Rock....i am also crazy....click SasukeRockGirl 6 3.391 22-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Corina.
  Nightmare click Nightmare Dream 2 2.101 09-10-2009, 04:58 PM
Ultimul răspuns: Nightmare Dream
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 2.271 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)