Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot domination (yaoi)

#1
Buna! M`am decis sa scriu un nou fic,cred ca deja ma stiti ca atunci cand imi vin idei nimeni nu ma mai poate opri sa le pun in practica :)) .Enjoy e pentru prima data cand vreau sa fac ceva dur,frivoul si sper sa`mi reusasca :D Deci,sper muuult sa va placa :(

Capitolul 1

Intalnirea...

Norisorii negri pareau sa se mai linisteasca,dupa devastatoarea furtuna de acum cateva ore. Orasul era linistit,dominand in el pustietatea noptii. Din cand in cand cate o masina arunca in toate partile apa acumulata in balti,iar luna se ascundea dupa nori lasandu`i loc amicului ei,soarele. Intr`o vila impunatoare situata in centrul orasului Tokyo domnea o liniste apasatoare. Desii era numai ora 06:30 dimineata,in jurul unei mese mari,dreptunghiulare,de culoare maro,isi luau micul dejun stapanii casei. In capul mesei statea o femeie trecuta de prima varsta,insa cu un corp demn de invidiat de multe adolescente. Era imbracata elegant intr`o rochie neagra,lunga cu un decolteu generos,avand pe sanii mari un lantisor finut,ce se prelinfea pe pielea ei delicata. Parul negru ca abanosul,ii era prins intr`un coc modern lasandu`i o suvita sa cada rebela peste frunte. In ochii ei rosi ca sangele proaspat scurs dintr`o rana puteai vedea tandretea,daruirea si bunatatea cu care isi privea fiul aflat de partea cealalta a mesei. Mana ii tremura pe ceasca alba de cafea,nu stia cum sa procedeze intr`o astfel de situatie. Urma sa`i spuna ceva nu tocmai placut,poate pentru nici`un copil de varsta lui care isi venera mult prea mult tatal. In urma cu patru ani sotul ei a avut un accident mortal cu avionul,pe atunci fiul ei avea doar cincisprezece ani,si asta i`a fost fatal. A incercat de`a lungul timpului sa ocupe doua locuri in inima baiatului dar a fost in zadar. Amintirea tatalui sau devenea pe zi ce trece mai vie,ajungand la exremul de al considera zeu.
In partea opusa a mesei,asezat pe un scaun cu tapiterie alba statea un tanar de doar nouasprezece ani. Era imbracat modern dar nici prea exagerat. Purta o camase simpla de culoare neagra,ce se asorta de minune cu blugii albi ,stramti pe anumite zone mai apetisante. Isi trece mana prin parul blond,dandu`si cateva suvite rebele dupa o ureche,lasand la iveala un cercel rotund, argintiu ce se asemna cu culoarea ochilor ce emanau o stare de relaxare totala. Spre deosebire de mama lui singurul gand care ii ocupa intreaga minte,era cum o sa termine cartea inceputa de tatal lui acum patru ani. Ii jurase pe mormant ca o sa`i duca visul mai departe,insa pur si simplu inspiratia ii lipsea. Avea o idee fixa despre finalul povestii,dar partea dificila era jocul cuvintelor,ce parea ca vrea sa`i dea numai batai de cap. Isi ridica pentru cateva minute privirea fixand`o spre mama lui,se comporase cam ciudat in ultima vreme,poate asta se datora faptului ca nu ii acorda destul atentie. Dupa ce soarbe degajat din ceasca de cafea,decide ca este momentul sa afle ce se petrece in sufletul fiintei care i`a dat viata:
-Mama,esti bine? Sti ca poti sa`mi spui orice lucru care te framanta! Spune baiatul asezandu`si barbia pe palmele incrucisate.
-Fiule,nu stiu cum sa incep. Indea e ca...de azi la noi in casa va mai locuii cineva. Adica viitorul meu sot...rosteste femeia lasandu`si chipul in jos,ii lipsea cu desavarsire curajul de asi privi in ochi baiatul.
De partea cealalta a mesei aserul se ingreunase vizibil. Nervozitatea,ura si dispretul pusesera stapanire pe adolescentul ce a dat zgomotos cu pumnii in masa. Nu putea concepe faptul ca proria lui mama il uitase atat de repede pe omul cu care sa casatorit si cu care a intemeiat o familie. Cat despre barbatul cu care era,presimtea ca la mijloc se aflau banii,fiind nervos peste masura a decis sa paraseasca vila. Altfel putea sa comita o nebunie ce mai tarziu ii ramanea pe constiinta. Mergea agale pe trotuar fara o anumita destinatie,simtea nevoia sa se plimbe singur,poate asa uita de toate problemele. La un momentdat se opreste la intersectia dintre gardul casei sale si a al unui centru comercial. Ramane impietrit privind scena ce tocmai se petrecea intr`o masina rosie,de lux decapotabila. Un barbat de aproximativ 21 de ani, impunator,cu un trup de invidiat intretinea relatii sexuale cu un tip de aceiasi varsta,intr`un loc public. Starea de greata l`a facut pe blond sa fuga din acel loc,nu ii venea sa creada ca asa ceva tocmai se perecuse in fata ochilor sai. Ziua trecuse ciudat de repede,si tot ceea ce facuse fusese sa se plimbe singur prin tot orasul. Simtind cum frigul ii patrunde in oase,blondul a decis sa se intoarca acasa. Simtea nevoia sa se odihneasca mai ales ca maine avea un examen important de sustinut la sport. Paseste in living casacand zgomotos,vrea sa urce scarile cate etajul unde se afla camera lui,insa o voce mai putin cunoscuta il opreste in loc. Isi intoarce privirea catre persoana ce tocmai la oprit,ramanand in urmatoarele secunde stupefiat. In fata lui se inalta un barbat bine facut,ce parea sa fie fotomodel,parul roscat ii cadea rebel pe chip ascunzandu`i privirea rece ca gheata. Era acelasi barbat pe care l`a vazut acum cateva ore in aceea masina. Dar ce cauta in casa lui? Si de ce ii vorbea atat de familiar? A vrut sa spuna ceva,insa barbatul i`a luat`o inainte:
-Tu trebuie sa fie Ayumu,fiul viitoarei mele soti,nu?-la auzul acestor cuvinte,Ay a impietrit,fiind gata gata sa cada lesinat pe treptele scarii. Asa ceva era inadmisibil,nenorocitul din fata lui era pe invers nu avea cum sa...sa fie cu mama lui. Se simtea rau,ametit,singurul lucru pe care si`l dorea era sa se incuie in camera lui,sperand ca intamplarea de acum cateva minute era doar rezultatul imaginatiei lui. Urca grabit scarile intrand in camera lui. Nu vruia sa mai priveasca in urma,se simtea tradat de propria lui mama,ce pur si simplu ii pata memoria tatalui sau. Isi lasa trupul greu sa cada ca o piatra pe suprafata moale a patului,apoi intr`un moment de inspiratie isi indreapta privirea spre usa,observandu`l pe acel individ in tocul usii.
-Tu ce dracu mai vrei? Nu vezi ca sunt obosit? Asa ca ai face bine s`o stergi din din camera mea. Parea vizibil deranjat de barbatul ce il sorbea deranjant din priviri. Adolescentul se ridica de pe pat cu gandul de a`i tranti usa in nas,insa roscatul fiind mai agil ii prinde incheietura mainii intr`o stransoare,impingandu`l in pat.
-Ah,sa nu crezi ca nu te`am observat la intersectie. Inca de atunci mi`ai picat cu tronc. Rosteste roscatul pe un ton senzual,mangaind in acelasi timp chipul speriat al adolescentului. Se apleaca asupra lui cuprinzandu`i buzele intr`un sarut salbatic,si`a strechrat limba in gura "fiului"sau intorcand`o in asa fel incat sa`i exploreze intreaga cavitate bucala. Apoi finut i`a muscat buza de jos lasandu`i cale libera unui firicel de sange sa se prelinga pe barbia acestuia,pe care bineinteles la lins indata ce a apucat sa se scurga.
Desi blondul incerca sa se zbata,muscandu`l,lovindul,nimic nu parea sa opresca taifunul ce tocmai se starnise. Roscatul a scos din buzunarul sacolui un material rosu din matase cu care i`a legat mainile de un maner ce se afla de jur imprejurul patului. Noaptea urma sa fie lunga si plina de surprize pentru blond.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#2
"Capitolul 2"

Necunoscutul...

Daca ma parasesti imi i`au viata si plec,daca ma parasesti inima mea va muri. Mai da`mi o secunda din vata ta,acorda`mi o sansa,nu ma lasa...Nu stiu multe lucruri despre viata. Cine sa ma invete? Nu sunt nici suficient de intelept sa inteleg povesti si emoti de dragoste dar...simt cum ma izbesc de acest zid dintre noi. M`am multumit traind cu speranta ca intr`o zi ma vei invata sa iubesc,stand aici,intre patru pereti,izolat de lume,de toti cei care ma iubesc. Nu ti`am reprosat asta,nici nu imi doream mai mult. Tu erai motivul existentei mele,erai intreaga mea fiinta,ratiune,simtire. Zi cu zi,ora cu ora,minut cu minte,secunda cu secunda te`am venerat ca pe un zeu si te iubeam chiar daca nu eram constient de asta. Si tu? Te`ai casatorit imediat dupa ce ai obtinut ceea ce ai vrut. Corpul meu. Nici macar nu ai avut bunul simt sa`mi spui tu asta,ai pus`o pe sotia ta sa`mi vorbeasca,injosindu`ma mai rau dect deja o facusem. Asi vrea sa te urasc,insa nu pot,nu pot,pur si simplu nu pot,oricat incerc,totul e in zadar. Esti prea prezent in gandurile mele,fiecare coltisor imi aminteste de tine. Imi amintesc prima seara cand am vorbit cu tine la telefon. Stateam aici,rezemat de peretele rece al camerei mele,privind o emisiune horror despre fenomene stranii,telefonul ticaia. L`am luat,am apasat in centru si vocea ta ma lasat fara grai. Nu o pot descrie,deoarece nu ar exista cuvinte potrivite pentru a o face. Am vorbit mai bine de patru ore,imi povesteai despre viata ta,iar eu ramaneam fascinat de aventurile tale,de delicatetea ta,de cuvintele tale false...Dupa un an de convorbiri telefonice,ne`am vazut fata in fata,am ramas socat de frumusetea ta angelica. Erai barbatul visurilor mele,adoram sa`mi trec mana prin parul tau matasos ca penele magice ale unui inger,iar cand te priveam in ochii verzi ca doua zmaralde abea slefuite. Ma pierdeam. Totusi existenta ta ma linistea,imi dadea fiori chiar daca era cu scopul de a`mi face rau. Ma privesc pentru cateva secunde in oglinda,fata imi este palida. Ochii negri ce altadata radiau de fericire,acum erau unflati si plini de cearcane adanci. Parul castaniu imi este sleios,rasfirat pe frunte. Ajunge! Trebuie sa o fac,e singura solutie. Strang puternic cutitul in mana,infrigandul incet in inima pentru a simti durerea,o simt. Ma mistuie,picaturile de sange mi se scurg printre degete dandu`mi satisfactia unei reusite. Franturi din viata imi apar in fata,derulandu`se cu viteza luminii,apoi te vad, Esti asa de aproape,te simt...Adio iubitul meu! Te parasesc,iarta`ma!
*
Atmosfera in camera devenea din ce in ce mai incarcata. Roscatul continua sa`l sarute pe fiul sau,mangaiandul in zonele interzise. Mainile sale catifelate se strecurau cu usurinta pe sub camasa blondului masandu`i pielea fierbinte. Adolescentul aflat sub corpul bine sculptat al barbatului geme la fiecare contact pe care il avea cu el. Pe de`o parte simtea scarba,dispret,indigna iar pe de cealalta parte simtea ca propriul lui corp il tradeaza reactionand la fiecare atingere. Ar fi vrut sa urle in gura mare,cerand disperat ajutor,insa gura ii era permanent acoperita de cea a roscatului. La un momentdat adolescentul a fost patruns de ochii verzi ce il priveau adanc parca vrand sa`l ucida.
- Zanule esti virgin? se adude deodata vocea rece a roscatului ce isi musca in continuu buza de jos.
Asta era prea mult,gandeste blondul in sinea lui. Nu il deranja asa de mult faptul ca i sa pus aceasta intrebare dar cu ce drept ii spunea lui zanule? Asa ceva ii putea spune unei fete sau poate chiar mamei lui,nicidecum unui baiat. Totus la ce se putea astepta de la un psihopat? Printre picaturi a dezafirmat,inghitind in sec. Imediat ce a primit raspunsul, barbatul la penetrat adanc si dureros intratat incat sa`l faca pe baiat sa suspine fara oprire. Dupa doua ore jocul sa terminat datorita unui zgomot ce parea a provenii din living. Cu miscari lascive sa ridicat de pe trupul tremurand al baiatului incepand sa se imbrace,apoi a iesit din camera fara sa mai priveasca in urma. In camera, blondul se imbraca si el destul de lent deoarece durerea pe care o simtea in tot corpul parea sa se accentueze cu fiecare miscare brusca pe care o facea. Isi sterge lacrimile amare cu maneca camasii decizand sa afle de unde proveanea acel zgomot. Apasa pe manerul clentei,vrand sa iasa din camera,insa cand face un pas in afara dormitorului se izbeste de un trup pe care abea il cunoscuse destul de bine. Face un pas in spate tinandu`si privirea fixata spre podea.
- Trebuie sa mergem la spital-rosteste poruncitorul roscatul.
- De ce? E vorba de mama? A patit ceva?-intreba alarmat tanarul fiind gata gata sa lesine. Jeff nu a mai spus nimic,doar l`a tras pe fiul sau de mana iesind grabiti din vila.Pur si simplu i se parea o pierdere de timp sa`i explice el despre ce este vorba.
<<Mergeam sfios pe holul sobru al spitalului,urmandu`l indeaproape pe Jeff. Peste tot unde priveam vedeam oameni raniti,gata sa fie mutati pe masa de operatie. Era o atmosfera prea incarcata pentru mine. Amintirea tatalui meu,in spitalul acesta mi se tot invartea in cap. Aici l`am vazut pentru ultima data in viata,aici mi`a vorbit cum nu o mai facuse niciodata. Ma opresc pentru cateva minte in fata unei usii vopsite in alb. Ce purta un numar aspru si dureros "22". Spun asta deoarece in aceasta camera a stat tatal meu pe parcursul sederii lui . Imi intind palma spre ea impingand`o putin. Se deschide. Pasesc tremurand,cu pasi mici si calculati in incapere,ramanand la doi pasi distanta de pat. Imi duc mana la gura,incepand sa plang. Pe pat se afla un baiat aparent cu un an mai mare decat mine. Chipul lui se asemana cu cel al tatalui meu. Era palid ca o lamaie,pleoapele se miscau incet parca vrand sa se deschida dar...nu puteau. Ma intorc cu spatele vrand sa plec,nu ma simteam in stare sa vad o a doua persoana murind in fata mea,aici. Insa o voce ma opreste in loc...
- Cine esti? - ma intreaba ,probabil ,persoana ce se afla intinsa pe pat. Voce lui era atat de rece,incat te incremenea.
- Eu,am venit doar sa..- la naiba ce se intampla cu mine? De ce ma comport asa? Simt ca mi`am pierdit vocea si nici macar nu pot sa`l privesc in ochi. Imi e prea frica,de ce? Nu stiu!
- Ah,inteleg. Esti atat de ipocrit,incat iti este sila sa ma privesti,nu? -cuvintele lui nu ma dureau prea tare. Pur si simplu simteam ca nu mi`ar putea pasa de ce zice un bolnav poate mintal,insa acel ton...atat de,de badjocoritor ma lasa fara grai. M`am intors spre el dintr`o miscare pe varfuri,continuand sa`i evit privirea. Nu stiu de ce dar tremuram tot numai la inhalarea acelui parfum ce`l purta. Poate ca intamplarea de acum cateva minute,mi`a lasat sechele. Asta e singura explicatie plauzibila pe care o gasesc.
- Nu,nu e vorba de asta. Doar ca aici a stat si tatal meu...dar nu mai apuc bine sa termin propozitia ca ma intrerupe,vorbindu`mi aproape rastit.
- Tu ai idee de cat ma plictisesti? Sa`ti spun trei lucruri care le detest la tine:1.aberatiile tale imi fac greata,2.nu esti decat un pusti rasfatat care nu are nici macar bunul simt sa priveasca o persoana atunci cand vorbeste cu ea si 3.pentru simplul fapt ca esti baiat te urasc cum nu am mai urat pe nimeni niciodata..
Era ciudat cum dintr`o data ii permisesem cuiva sa ma injoseasca pentru a doua ora in doar o zi. Mai intai Jeff apoi...el,baiatul al carui nume nici nu`l stiu. Poate era mai bine sa nu fi intrat. Vreau sa plec,fara a`i mai adresa vreun cuvant,ce rost avea sa`i raspund la replica?! Parea atat de clar faptul ca prezenta mea deranja pe oricine. Nu mai imi stiam rostul pe lume. Mama urma sa se casatoreasca cu un barbat hidos,frate`miu era plecat de sapte ani in New York facand`o pe fiina care i`a dat viata sa`l renege ca fiu. Iar tata...tata nu mai exista de mult printre noi. Imi simteam capul zvacnind si pamantul fugind de sub picioare. Ma sprijin neajutorat de peretele rece al incaperii,cazand ca un pietroi pe parchet...>>
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#3
Buna ,sunt prima care comenteaza ......................
Imi place numele ficului , dar nu simt ca corespunde cu continutul in intregime, pare a fi mai mult hot decat domination. Ideea ficului pare a fi originala ,pentru ca nu am mai citit asa ceva undeva.
Descrii bine infatisarea personajelor ,dar cu cea a sentimentelor mai ai de lucrat . Imi place numele personajelor Jeff si Ay .
Pacat ca volumul e mic si nu putem sa intelegem aproape nimic din capitol .
Cred ca te fugareste trenul cand scrii , pentru ca prea grabesti actiunea .....de exemplu fiind faptul cand Ay afla numele tatalui sau vitreg ? sau eu ceva nu am citit bine si ar bine daca explicai ce mai mai amanuntit scena cu violul, nu am inteles nimic .
Sper ca in urmatorul capitol vom afla de unde provine Jeff sice simte , nu stiu de ce dar fac o legatura intre Jeff si cu necunoscutul care poate fi fratele cel mai mare al Ay.......
Bine , destul de data asta, o sa comentez data vitoare.
Bafta si multa inspiratie la scris !!!!!!!!!!
Grabestet-te cu nextul. te rog !!!!!!!!
P.S.- Sper sa nu te superi de critica mea .
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Bun...ti-am citit si eu cele două capitole si cu toate ca m-am lasat de yaoi...am zis "hai sa las o parere".
Ideea...in principiu mi se pare ok. Adica ceva ce nu am mai citit de ceva vreme(nu ca as mai fi citit dar...asta este o alta problema).Descri bine aspectul fizic dar cel moral...eh... se putea si mai bine.Poti sa descrii sentimentele mult mai bine si mult mai amplu.
Dupa cum a spus si Musa... actiunea este grabita. Totul mi s-a parut mult prea grăbit... tras de păr, cum se zice. Puteai sa ii faci sa se cunoasca intre ei... niste certuri... si dupa viol, care apropo... a fost descris...aproape deloc.
Ai grija la tastare si astept capitolul urmator.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
*Musa*-Ms frumos pentru comm! Eh asa sunt eu si in viata reala nu numai in ceea ce scriu :)) (ma refer la faptul ca sunt grabita). Legatura titlului cu continutul va veni pe parcurs,incerc sa nu mai grabesc lucrurile. Imm sper ca de data aceasta volulmul este mai mare :D Inca o data iti multumesc pentru comm. Inseamna mult pentru mine sa`ti spui parerea :*
*Akasha-Pot sa`ti spun ca din vina ta m`am apucat de yaoi :)) Chiar daca e greu de crezut,eu pana nu am citit ficul tau cu Gravitation,nu am stiu nici macar ca exista asa ceva. Partea interesanta este ca mi`am petrecut intreaga seara de revelion in 2009 cititndu`ti ficul :X Si asa am descoperit eu animezupul,animeurile yaoi si restul. Decii ITI MULTUMESC frumos pentru asta. Nici nu stii cum tremuram cand am vazut commul tau. Mi se parea ireal! Iar scopul meu este sa ajung ca tine,esti idolul meu in materie de scris. Partea rea este ca am vazut ca te`ai lasat de yaoi. Te`asi intreba de ce? Dar nu vreau sa fiu indiscreta. Cred ca ai tu motivele tale. Enjoy multumesc mult ca ti`ai lasat parerea,asta inseamna enorm de mult pentru mine. App am citit si eu printre picaturi trei capitole din ficul tau hentai. Acum ma moltipsesti si cu asta :)) Mi`am propus sa`l citesc pe tot ( desii,recunosc ca nu prea ma dau in vant dupa acest gen ) Dar , cred ca si de aceasta data ma faci sa ador hentaiul :p Uh,sper ca nu te`am plictisit prea tare. :*
*Daphne- honey chiar am nevoie de ajutorul tau data viitoare. Si dupa cum ti`ai imaginat. Da,Rayen e fratele mai mare al lui Ay :D Eto ms frumos ca ti`ai lasat parerea,sper ca de data aceasta sa mai fi evoluat cat de cat. App stiai cat de kawaii esti?! kissu :*

"Capitolul 3"

Amintiri...

Urasc sa simt ceea ce simt. Asi vrea sa auzi asta,simt ca nu mai pot dormii deoarece in visele mele apari mereu TU.
Ma tentezi sa pacatuiesc cu gandul,cu trupul cu proprile mele principii. Cum am ajuns aici? Cum am ajuns sa fiu dominat? Ah,stiu. Am devenit o fiinta slaba decand m`ai parasit,insa pot sa schimb asta. Stiu ca pot. Urasc sa stiu ca am locuit cu tine sub acelasi acoperisi. Urasc sa te vad. Urasc sa te privesc,sa ma privesti. Urasc faptul ca traiesc...ma urasc pe mine...Simt cum ma trezesc din nou la viata si imi deschid ochii desi nu vreau. Vad un chip nou dar la fel de rece precum mi`l amintesc pe al tau. Dintr`o data lumea roz in care traiam devenise neagra,tot ce ma inconjura era demn de dispret,de scarba oricui. M`am trezit complet schimbat,ca si cum tentativa mea de mai devreme ar fi fost un motiv divin pentru a`mi lua o noua infatisare. Ca si cum Dumnezeu mi`ar fi oferit un dar pentru a te face sa te desparti de mama mea. Ma ridic in sezut punandu`mi mana la cap,camera continua sa se invarta cu mine oferindu`mi o stare de greata. Probabil asta se datora intamplarii de acum cateva ore cand am incercat in zadar sa ma sinucid. Cat de ipocrit am putut sa fiu crezand ca ii fac un rau daca dispar din viata lui. Singurul motiv pentru care mai vreau sa traiesc este,fratele meu. Nu am apucat sa`l cunosc vreodata,desii asi fi vrut cu ardoare sa o fac. Mi l`am imaginat mereu in diferite situati,ba chiar inscenam diferite actiuni imaginare care s`ar fi putut intampla intre noi. Of,se pare ca am fost privat de prea multe lucruri in viata. Nici nu stiu macar cum voi putea sa dau ochii cu el si sa`i spun din senin <<Ma bucur sa te vad frate>>. Fiind atat de preocupat cu gandurile mele infinite,am uitat complet de baiatul ce zacea lesinat pe un pat la cativa centimetri de mine. Ce idiot! Sa lesine asa dintr`o data doar pentru simplul fapt ca am tipat la el,probabil a fost invatat ca toata lumea sa`i cada la picioare. Dar nu e vina lui,ci a parintilor ca l`au coneput. Brusc observ pe jos un obiect subtire,ce parea a fi o fotografie destul de veche,cu mine si....

Flash Back

- Iti voi arata eu cine sunt. Ti`am zis candva ca viata ta va fi un iad alaturi de noi. -spunand asta femeia strange si mai bine biciul in mana aplicandu`i doua lovituri rapide ce strapung pielea ajungand la carnea insangerata. Un tipat ascutit se aude dar este repede infundat de o palma primita peste obraz. Cand sa se pregateasca de alte lovituri mult mai dure,o voce subtire de baiat o incremeneste,facand`o sa`si mute rpede privirea spre usa. La vederea fiului ei natural,femeia scapa obiectul de tortura din mana iesind din incaperea obscura fara sa mai priveasca in urma. Intru`un colt al camerei ce parea a fi mai mult un fel de pivnita. Statea ghemuit un tanar de doar duazecisiunu de ani. Corpul lui era gol,acoperit doar de niste rani adanci ce nu incetau sa sangereze. Pielea ii tremura iar lacrimile pareau a fi infundate undeva in ochii inchisi ai baiatului cu par castaniu. Isi strangea genunchii la piept asteptand urmatoarea lovitura. Nu avea curajul sa`si deschida ochii,nici macar sa`si ridice capul. Era mult prea traumatizat sa o faca. Aude vag,cum niste pasi innecati in apa ce se prelingea pe ciment se apropiau de el. Inghite in sec,muscandu`si cu ardoare buza de jos pentru a`si mai atenua frica. Apoi tresare cand simte o palma fierbinte plimbandu`se peste ranile sale. Oricat de mult vruia sa creada ca femeia ce il adoptase,regreta totul, nu isi putea opri imaginile ce`i intuneacau mintea si sufletul. Simte cum aerul ii lipseste,inspira adanc,insa ameteala devenea prea puternica asa ca sa lasat prada ei. Cazand inconstient pe ciment..
Sa trezit brusc simtind un parfum total necunoscut. Isi deschide lent ochii privind uimit in jurul lui,se afla intr`o camera curata,unde razele soarelui puteau patrunde nestingherite. Un zambet micut isi face aparitia in coltul buzelor lui,luminandu`i vizibil chipul palid. Pentru un moment aproape ca uitase de intamplarea de acum cateva ore. Dar, bandajele infasurate in jurul taliei avusesera grija sa`i aminteasca totul de la cap la coada. Ar fi vrut sa stie cum de se afla aici,cum de cineva se indurase sa`l ingurijasca. Insa stia prea bine ca nu avea voie sa puna intrebari cand lucrurile pareau sa se imbunatateasca pentru el. Se intinde pe spate punandu`si mana peste ochi. Vruia sa stea din nou in intuneric,fiind obijnuit inca de mic copil sa stea intr`un loc retras ,nevazut de nimeni. Usa pare ca se deschide cu un scartit deranjant,in tocul ei facandu`si aparitia un adolescent cu parul roscat asemeni focului. Se apropie pe varfuri de pat evitand sa faca zgomot,apoi se aseaza incet pe marginea lui. Isi intinde mana spre chipul fratelui sau vitreg,mangainandu`i obrazul palid.
- Rayen...-rosteste roscatul mai mult in soapta. In ochii lui verzi ca zmaraldul se putea citi mila cu care il privea. Mereu fusese constient de nebunia mamei lui,insa nu se asteptase ca ea sa fie instare de asa ceva. Ochii baiatului cu par castaniu se deschideau treptat,cu teama. Iar la vederea persoanei aflate in fata lor prealuau o tenta de veselie.
- Jeff,nu m`ai uitat. Esti aici...!-spune adolescentul adancindu`se in baratele roscatului. Lacrimile mari si rotunde coborau pe obrazul lui,pierzandu`se undeva departe. Era bucuros sa`si revada fratele,stia ca numai el il putea aparta de oricine.
- Cum sa te uit prostutule? Intreba baiatul zambind amuzat. Eh,imi pare rau ca te`am lasat cu ea...Mai adauga el,lasandu`si privirea in jos. Timp de cateva minute in camera sa lasat o liniste placuta. Fiind sparta de roscat,ce parea a coace o idee.
- Stii. Ma gandeam sa ne intoarcem in Tokyo...la mama ta..si -dar nu apuca bine sa`si termine propozitia ca adolescentul i`o ia inainte. Sarindu`i vesel la gat.
- Ar fi minunat! Era si timpul sa ma reintorc..

Razele micute ale soarelui straluceau cu delicatete in aeroportul The Summer din New York. Aglomeratia diminetii era acceptabila fata de cea din Tokyo unde nu aveai loc sa arunci nici macar un ac. Oamenii pareau a fi linistiti,pornind la drum cu calm. In avion,pe doua scaune aflate la clasa 1,stateau doi baieti ce pareau ca se bucura extrem de mult de calatoria pe care aveau sa o faca. Cel aflat pe scaunul de langa geam,adica un saten pur sange Japonez. Era imbracat mai sobru,intr`o helanca neagra si o pereche de blugi verzi pentru ai ascunde urmele inca nevindecate ale ranilor. In ochii lui se putea citi nerabdarea pe care o avea sa`si revada familia. Nu apucase sa`si cunoasca fratele,desii isi dorise. Insa anumite cricumstante ale adolescentei ii luasera mintile,facandu`l sa plece fara sa`i mai pese de nimeni. Pe de cealalta parte,roscatul parea sa aiba o urma de nesiguranta cu privire la primirea pe care o va face familia prietenului sau. Simtea ca ceva avea sa nu fie inregula dar,asta urma sa ramana de vazut la fata locului. Dupa doua ore de zburat,avionul a decolat cu bine in aeroportul capitalei nipone. Baietii au coborat cam somnorosi din avion indreptandu`se spre un taxi,ce avea sa`i duca la apartamentul lui Jeff,situat la doi kilometri distanta de aeroport. Apartamentul lui era dotat dupa ultimele tendinte. Imediat cum intrai pe holul lung de un metru,in stanga se afla livingul. Peretii acestuia erau de un mov inchis,iar tavanul avea culoarea cireselor abea coapte. Pe peretele opus al usii puteai observa o canapea destul de mare,de culoare alba,ce avea alaturi doua fotolii cu tapiterie neagra. Acel colt era completat de o masuta din sticla pe care statea asezata o vaza cu diferite modele florale,avand in ea un buchet splendid de trandafiri albi. Ferestrele imense ale balconului erau larg deschise in asa fel incat sa patrunda mirosul mirific al florilor de cires. Imaginea livingului mai era completata de plasma aflata pe un perete,langa balcon si doua biblioteci inalte,in care se aflau diferite bibelouri,carti si cateva betisoare parfumate. Camera roscatului se afla langa living. Aceasta era decorata intr`un stil cat se poate de relaxant. Atat peretii cat si tavanul erau albi cu mici desene ce infatisau niste norisori pufosi. Patul cu asternuturi crem era asezat in mijlocul incaperii,fiind de doua persoane pentru diferite ocazii. Pe de`o parte si pe alta a lui se aflau doua comode din lemn lacuit,ce sustineau o veioza,un telefon fix si un carnetel. Iar in fata patului zaceau doua fotolii din paie si o masuta din acelasi material. Si bvineinteles pe peretele in care era situata usa se afla un dulap incapator de culoare orange. Baia era opusul camerei deoarece culoarea predominanta era negru. Un scartiat al usii de la intrare anunta venirea celor doi tineri. In timp ce Jeff cara inauntru cele doua valize pline cu haine,satenul nu a mai asteptat vreo invitatie trantindu`se ca un bolovan pe suprafata moale a canapelei. Se simtea scurs de energie,nici macar nu mai avea puterea sa miste vreo parte a corpului. Drumul cu taxiul parea a fi fost mai obositor decat calatoria cu avionul. Vazandu`l intr`o ipostaza mai apetisanta,roscatul sa trantit peste trupul adolescentului incepand sa`l mangaie deranjant pe fese.
- Hei! Idiotule ce crezi ca faci? -intraba alarmat satentul incercand sa scape de baiatul in calduri.
- Pai,incerc sa ma relaxez! -raspunde pe un ton glumet roscatul. Insa tocmai cand este pe momentul de asi saruta vicima,primieste un genunchi in partea sensibila,cazand direct pe podea. Murind de ras satentul se ridica in picioare. Aplecandu`se spre urechea prietenului sau.
- Vezi ce se intampla cand fortezi nota! -Dupa ce si`a terminat replica de invingator,un sunet provenit de la stomacul sau il face pe roscat sa uite de durere constatand ca si satenul si`a primit lectia de la propriul lui stomac.
- Hm, cred ca in seara asta vei dormii nemancat! -replica Jeff asezandu`se confortabil pe un fotoliu,dand in acelasi timp drumul televizorului.
Auzind asta,adolescentul a inceput sa tipe ca un nebun prin tot apartamentul. Nu ii venea sa creada ca propriul lui prieten il lasa nemancat. Adica intelegea ca l`a lovit,insa pedeapsa asta era mult prea mare pentru o glumita mica. Si pe deasupra acel calm al roscatului il scotea din minti. Nu itelegea cum putea sa stea linistit pe fotoliu privind stirile cand nu a mancat nimic o zi intreaga. Dar stia cum sa i`o plateasca. Trebuia numai sa gaseasca bucataria,la urma urmei cat de greu putea fii sa pregateasca ceva rapid de mancare. Cu miscari lascive,ca ale unui spion ce se infiltra intr`o casa,satenul a iesit pe hol cautand disperat bucataria. Pe care a si gasit`o in cele din urma. A deschis combina frigorifica gasind in ea ingredientele necesare pentru a face o omleta. Da,doar la atat se priceapea cat de cat. A luat un castron in care a adaugat doua oua,o felie de branza,salam si masline. Insa adevarata problema consta in aprinderea aragazului. Inca de mic copil avea o frica teribila de chibrite. Ce trebuia sa faca? Sa`l cheme pe Jeff? Nu,asta in niciun caz. Atunci? Eh,trebuia sa scape de frica. Oricum nu avea ce sa se intample. Tremurand a luat cutia de chibrite in mana apropiandu`se de un ochi al aragazului. In cele din urma a reusit sa`l aprinda,zambind falnic in sinea lui.
- Sunt sau nu sunt cel mai super baiat din lume? Evident ca sunt! -isi raspunde tot el cu voce tare. Dar fiind atat de manduru de sine,a luat castronul de plastic punandu`l pe ochiul incins al aragazului. Simtind acel miros innecacios al plasticului topit,a sarit ca ars de pe scaun,incepand sa se invarta prin bucatarie. Vazand o camase asezata pe spatarul scaunului,a luat`o reusind sa indeparteze acel material de pe aragaz. Apoi a rasuflat usura crezand ca a rezolvat problema fara ca prietenul lui sa stie. Desii era constient ca a ramas fara mancare,putea sa astepte pana dimineata. Orice era mai bine decat sa`l suporte pe roscat facandu`i fel si fel de reprosuri. Dupa ce sa asigurat ca mirosul disparuse complet,a decis sa se intoarca in living. Insa tocmai cand a vrut sa iasa din incapere sa izbit de trupul pe jumatate gol al lui Jeff.
- Ah,Rayen aici erai! Am venit sa`ti fac totusi ceva de mancare. Apropo nu ai vazut din intamplare o camase grena? -intreba total confuz baiatul privind fata palida a satenului,ce mai avea putin si lesina in acel loc.
- Pai...cred ca nu...adica..era si..-incearca el sa mormaie cateva cuvinte,insa ii era aproape imposibil sa nascoceasca o minciuna credibila.
- Frumosule esti bine? -intreaba ingrijorat barbatul luandu`l de dupa talie pe adolescent,lipindu`l ametitor de mult de pieptul lui gol. Respiratiile lor accelerate se imbinau haotic reusind sa incalzeasca admosfera tenisonata. Ne mai rezistand tentatiei,roscatul si`a unit buzele cu cele ale persoanei aflate la el in brate. Cu ajutorul buzelor i`a deschis gura putand sa`si introduca limba savurand fiecare particica a acesteia. Iar la final l`a muscat finut de buza inferioara,lipindu`l de peretele acoperit cu gresie al incaperii. Amandoi au cazut in genunchi pe podea,ramanand totusi imbratisati.
- Jeff eu...-a incercat adolescentul sa murmure,insa in momentul in care a simtit o palma plimbandu`se pe abdomenul sau,a scos un gemat infundat.
- Ssss! Stiu ca si tu vrei asta,ai incredere in mine - i`a soptit pe un ton senzual roscatul,continuand sa`si lipeasca buzele de gatul lui. Saruturile continuau sa devina cu fiecare secunda ce trecea mai apetisante. Cu tandrete Jeff a scapat de helanca ce o purta satenul pe el,dezvelind in lumina difuza a lunii ce se oglindea pe geamul bucatariei un abdomen ingrijit ce totusi purta anumite urme de violenta pe el. Cu ajutorul limbii a inceput sa traseze linii umede de la sfarcuri pana spre sfarsitul taliei. Facandu`l pe Ray sa scape sunete imperceptibile de placere. Apoi a desfacut slitul pantalonilor,scapand de ei cu aceiasi delicatete caracteristica lui. In timp ce buzele lui erau impletite cu cele ale satenului,isi plimba degajat mana pe piciorul acestuia bucurandu`se de fiecare coltisor pe care il descoperea. Timp de doua secunde intre ei sa lasat o pauza ce anunta momentul culminant al dorintei lor.
- Ingerasule esti pregatit? -intreaba cu o voce dulceaga roscatul,mangaiandu`i delicat obrazul fierbinte.
- Prostule asa ceva nu se intreaba! -adauga rusinat satentul infrigandu`si unghiile in umerii barbatului. Zambind, cu miscari mici a inceput sa`l patrund delicat fara a`i oferi prea mari dureri. Apoi a marit intensitatea patrunderilor,devenind unpic mai dur. Dupa o jumatate de ora amandoi au cazut extenuati pe suprafata dura a gresiei. Tinandu`se strans in brate,fiindule frica ca cineva sa nu`i desparta vreodata.
- Pot sa te intreb ceva? - murmura cam nesigur Jeff,continuand sa se joace cu o suvita din parul matasos al satenului.
- Da,singur ca poti.
- Cu cine ai facut`o prima data? - intreba scurt si la obiect,evitand sa fac vreo pauza.
Obraji adolescentului au prins o culoare rosiatica. Incerca sa`si formeze in gand o propozitie simpla care ar putea descrie acel moment,insa cu roscatul alaturi asta parea imposibil. In cele din urma,ascunzandu`si chipul la pieptul prietenului sau a incercat sa`i explice prin susoteli prima lui experienta de acest gen.
- Pai a fost cam comuna. Adica din pura plictiseala,aflandu`ma la prietena mea cea mai buna in casa. Am incercat si acel..adica aceea chestie.
- Kawaii! -rosteste pe un ton amuzat roscatul. Strangandu`l si mai mult pe saten in brate.
<<Caldura lui,buzele lui atat de dulci,cuvintele lui,propria lui prezenta...imi oferea un sentiment straniu ce`mi facea inima sa bata ca un ceasornic infinit. Simteam cum ma topesc precum untul in fata soarelui,atunci cand eram strans puternic in brate. Il iubeam,desii poate nu vruiam sa recunosc asta,il adoram,desii nu aveam puterea sa i`o arat. De ce? De ce nu am fost instare sa`mi exteriorizez sentimentele? Acum si pentru totdeauna acea amintirea imi va alimenta sufletul plin de dor...>>

End Flash Back

Brusc usa incaperii se deschide cu obijnuitul scartait al ialelor din spital. Facandu`si aparitia Jeff ce a ramas impietrit la contactul ochiilor lui cu privirea surprinsa a satenului...
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#6
Chiar nu mă aşteptam la lucrurile pe care le-ai spus la început. Eu...vinovata ca tu ai inceput să scri? Ei bine... asta este placut pentru mine.De ce m-am lasat de yaoi?Nu am un motiv anume:P
Revenind. Capitolul asta a fost mult mai bun ca cel anterior. Descrierea a fost nelipsită, lucru care pe mine m-a incântat. Mai puţin dialog...insa a fost ok. Nu ai mai grăbit actiunea, ceea ce a fost din nou, un plus. Trebuie sa recunosc faptul ca la inceput am fost putin bulversata... nu prea intelegeam care e legătura noului capitol cu cele anterioare. Dar... pot sa spun ca m-am lămurit. De reproşat... deocamdata nu mai am ce spune. Totul mi s-a parut în regulă. Astept capitolul următor.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Buna sysule, am ajuns in sfarsit si eu pe aici :D. Scuze pentru intarziere T_T.
Am citit povestea ta si mi-a placut foarte mult. Dupa cum stii, pentru mine conteaza foarte mult sirul intamplarilor, descrierea si actiunea in sine, dar si scenele de dragoste au fost descrise bine. Toate cele enumerate mai sus le-ai proportionat bine, imi place noul tau stil de a scrie, parca e putin diferit de cel abordat la alte ficuri ale tale, si imi place foarte mult. Te-ai axat bine pe actiune, dar si pe sentimentele personajelor.
Imi place foarte mult Rayen, de acum zic ca e personajul meu preferat :D, mi se pare simpatic :X. Mi-a placut faza cu camasa grena, a fost amuzanta.
Jeff e un pic cam pervers, mai ales pentru ca l-a violat pe fratele lui Rayen, dar pare simpatic in unele situatii.
Ce sa zic? imi place foarte mult povestea, si chiar daca ai unele greseli de tastare, asta nu impiedica desfasurarea actiunii. Te astept cu nerabdare sa pui urmatorul capitol si inca o data, scz de intarziere. Succes in continuare si multa inspiratie. Kisu

#8
Deci,da stiu! Ca acest capitol este total ciudat! Spun asta deoarece cred ca nu am explicat prea bine totul,insa vreau ca actiunea si scopul personajelor sa fie descoperite pe parcurs. Va rog sa scuzati dialogul excesiv *Akasha*-Multumesc frumos pentru ce ai scris. Cand am vazut un nou comm de la tine,am ramas socata.Chiar nu ma gandeam k vei da importanta a ceea ce am zis. Fiecare cuvant al tau ma emotioneza deoarece in mintea mea chiar esti o scriitoare faimoasa si nemaipomenita. Sper sa nu te dezamagesc :(
*AyameXx*-Tnx pentru comm,inseamna mult pentru mine faptul ca ai citit si comentat in acelasi timp. pwp :-*
*ashya_love*-sys nu`i nimic k ai trecut mai tarziu pe la mn,ma bucur ca iti place ficul. Iar cu personajul preferat poate iti schimbi parerea :)) Ma bucur ca te`ai legat de poveste si mai intra pe mess :D kiss
Imi pare rau ca am fc un capitol asa de scurt. Sunt in clasa a`8`a si peste o saptamana am examene,va dati seama ca primisc o gramada de teme,mai sunt si emotiile. Promit ca dupa examene sa fiu mai activa pe forum. Si inca o data va multumesc ca ati commentat si citit :-* Trb sa fug :))
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#9
"Capitolul 4"

Viata e doar un joc in mainile destinului...
[Varianta originala]


Brusc usa incaperii se deschide cu obijnuitul scartait al ialelor din spital. Facandu`si aparitia Jeff ce a ramas impietrit la contactul ochiilor lui cu privirea surprinsa a satenului. Corpul lui bine facut ascuns sub un costum pompos,format dintr`o camasa roz,pantaloni negri si sacou de aceiasi culoare,nu schita nici`o urma de neliniste sau frustrare. Chipul ii era mat. Pasind calculat asemeni carcaterului sau,se apropie de pat intratat inca sa`si poata lua fiul in brate. Apoi porneste spre iesire. Insa cand sa faca un pas inafara incaperii o voce subtire il opreste,facandu`l sa`si intoarca enervat privirea. In ochii lui verzi se puta citii dispretul cu care il privea pe saten. Pur si simplu in acel moment nu simtea nimic mai mult decat o scarba imensa. Ura persoanele care incercau sa`si ia vaiata fara un motiv plauzibil.
- Jeff,te...te rog sa ma ierti -murmura printre buzele temurande adolescentul. Lacrimile rotunde se rostogoleau pe obraji galbui,cazand mai apoi pe cearceaful alb ce`i invelea picioarele. Nu avea curajul sa`si priveasca prietenul. Stia prea bine ca ceea ce facuse fusese picatura care a umplut paharul. Insa nu putea sa nu`l urasca pe tanarul ce zacea inconstient in bratele fostului sau iubit (daca se putea numii asa). Nu intelegea ce legatura ar putea fii intre ei.
- Hm, esti mai naiv decat credeam! Asculta bine pustiule tu,pentru mine ai fost decat o aventura de moment. Asa ca uita`ma! -spunand asta a parasit camera,nu inainte de a`i mai arunca o privire ucigatoare satenului. Mergea pe holul lung al spitalului cu pasi repezi. Ceva in el se schimba si asta nu era bine,trebuia sa reziste. Dar,in momentul in care l`a vazut pe saten conectat la acele aparate,a simtit ca numai poate sa respire. Imaginile trecutului reveaneau in minte,dandu`i aceea stare de nostalgie apasatoare. Poate in alte imprejurari ar fi reusit sa`l iubeasca...
*
Razele rosiatice ale soarelui isi faceau cu usurinta aparitia pe cer. Norisorii cenusii se plimbau lin imbinandu`se unii cu altii. Iar pasarelele multicolore isi cantau cantecul unei dimineti frumoase de primavara. Intr`un apartament situat langa aeroportul central al orasului Tokyo. Pe o canapea pufoasa dormea asemeni unui inger,un baiat cu parul auriu ca spicul graului. Pieptul lui era gol,in timp ce pana la jumatatea taliei era acoperit cu un cearceaf alb din matase. Buzele ii erau intredeschise dandu`i o aura senzuala. Iar genele lungi si dese se miscau in sensul unei frunze ce plutea nestingherita in aer. Pe balconul ce avea usile deschise larga pentru a permite vantului proaspat al diminetii, imbibat cu aroma profunda a florilor de cires sa patrunda in living. Sprijinit cu coatele de balustrada metalica ce delimita un balcon de altul. Avand camasa roz deschisa la toti nasturii,in asa fel incat sa fie aerisita de briza usoara a vantului. Statea un barbat ce parea a fi prins intr`o lume de basm. Defapt, de la un timp pentru el devenise un ritual sa`si petreaca diminetiile pe balcon. La auzul unui fasait se intoarce brusc,resusind sa dea cu capul de ghiveciul agatator pus chiar in mijlocul balconului. Dupa ce mormaie cateva injuraturi printre dinti,se indreapta catre canapea. Asezandu`se pe spatarul acesteia. Isi scoate o tigare din buzunarul pantalonilor,aprinzand`o cu o bricheta micuta de culoare orange. Trage din ea pofticios,privind cum fumul negricios,preia diferite forme in aer,apoi se pierde in neant. Simtea un parfum nou in incapere,provenit de la tanarul ce dormea profund. Ii placea intr`un fel,deoarece ii aducea aminte de tara lui natala Londra. Dupa ce termina pe jumatate tigarea,o stinge plictisit in scrumiera aflata pe masuta delicata din cristal. Se ridica de pe spatarul canapelei plimbandu`se prin casa in incercarea de a face ceva miscare. Ura sa se simta captiv intre patru pereti,fara sa faca vreo activitate dinamica. Un zambet siret ii apare in coltul buzelor atunci cand observa ca fiul sau incepe sa se trezeasca. Adolescentul se ridicase in sezut,frecandu`si cu ambele pame ochii pentru a indeparta ceata rezultata in urma lesinului din spital. Se simtea putin confuz,nu stia cand se dezbracase pe jumatate si in plus acest apartament ii era complet necunoscut. Simte cum o pereche de ochi reci il privesc,insa asta nu`l deranja,cum nu la deranjat nici faptul ca a fost violat. La urma urmei zicala cum ca <<viata merge inainte indiferent de obstacole>>i se potrivea de minune. Isi observa camasa pe spatarul canapelei,o ia in mana privind`o cu subanteles apoi facand abstractie ca se mai afla cu cineva in camera incepe sa se imbrace cu miscari lente. Cand termina de incheiat nasturii pe jumatate,se ridica de pe canapea cautand cu privirea usa ce ducea srpre iesire.
- De acum in colo vei locui aici! -rosteste poruncitor roscatul,continuand in cele din urma. Bineinteles fara mine,eu si mama ta aveam multe pe cap cu organizarea nuntii si...insa vorba ii este incheiata de catre blondul ce la fixat cu privirea.
- Nu`mi pasa de treburile voastre legate de nunta. Voi ramane aici,oricum nu`mi placea ideea de a locuii impreuna. Spunand asta a parasit apartamentul,ignorand tipetele roscatului. Stia prea bine ca pentru a`ti distruge dusmanul trebuie sa fi de partea lui. De ceva vreme acele vise ii furasera tot timpul. Tatal lui,acei barbati si necunoscutul il torturau de fiecare data cand reusa sa atipeasca si totul datorita roscatului ce intrase in viata lui fara sa ceara permisiunea. Pasii il purtau spre un singur loc,spre locul in care isi putea da fru liber sentimentelor. Vizitase acest loc timp de un an,de doua ori pe saptamana si nu regretse asta. Chiar daca unii oameni ar fi auzit de asa ceva,si cu siguranta ar fi facut cativa pasi in spate,tot nu putea renunta la singurul coltisor de evadare. Se opreste cam la zece pasi de usa,privind atent cladirea. Intra ca de obicei pe holul lung,asezandu`se pe una dintre canapelele orange asezate in linie. Mai avea cam cincisprezece minute de asteptare. De partea celalalta intr`o camera destul de spatioasa,cu peretii cafeni si tavantul de aceias culoare ,starea de relaxare plutea in aer. Camera era amenajata intr`un stil caracteristic biroului,adica office. In mijlocul incaperii era asezata o masuta din lemn lacuit cu trei picioare,iar in jurul ei se mai aflau doua fotolii de un galben pal. Pe ambii pereti opusi ai usii jaceau puse minutios doua tablouri mari ce infatisau primavara. In timp ce cateva biblioteci pline cu carti de psihologie si obiecte decorative completau intreg aspectul. Langa fereastra imensa ce era incadrata intre perete si podea,pe un fotoliu alb tip sezlong,statea o tanara de cincisprezece ani. Corpul fraged ii era ascuns sub o rochitata din matase alba,contrastandu`se perfect cu culoare de rosu intens ce se afla prelisa pe buzlele ce nu faceau altceva decat sa povesteasca intamplari ciudate din relatia fetei cu fostul iubit. Constatand ca povestea este tipic adolescentina,barbatul invarsta de 23 de ani se ridica de pe fotoliul unde statuse pe tot parcursul convorbirii,indreptandu`se catre una din biblioteci. De la indepartare puteai observa frumuseata inimaginabila a proaspatului psiholog. Atat picioarele cat si posteriorul apetisant ii erau subliniate de catre blugii, negri, mulati ce aveau atasati la curea un lant din argint. Prin bluza gri,transparenta,cu un decolteu micut in zona gatului i se puteau observa patratelele rezultate in urma unei munci zilnice la sala. Parul castaniu aranjat sub forma de creasta ii sublinia pupilele ochilor caprui. Iar miscarile repetate ale buzelor ce se muscau incontinuu te himnotizau instantaneu. Dupa ce priveste mai multe carticele,una ii atrage atentia in mod special. Cu siguranta aceasta urma s`o ajute pe fata in problema ei. Cu un zambet seducator se indreapta catre sezlong inmanandu`i adolescentei micuta carte de culoare roz.
- Citeste`o,vei intelege mai bine atitudinea fostlui tau iubit. Deci,atat pentru azi (spune barbatul pe o voce dulceaga,strangandu`i mana fetei intr`a lui). Ne vedem poimaine!
- Bineinteles domnule doctor,va promit sa revin poimaine. (dupa ce zambeste strengareste analizandu`l mai indeaproape pe doctor,tanara se indreapta catre usa deschizand`o mult mai vesele decat o facuse atunci cand venise)
- La revedre! (mai adauga ea inainte sa iese)
- Pa!
Pe coridor,Ay numara secundele pana la inceperea sedintei lui de terapie. Se simtea rau,trebuia sa`i povesteasca cuiva intamplarile ciudate petrecute in ultimele zile. Observa cum usa se deschide,semn ca urmeaza randul lui. Inspira profund incercand sa schiteze un zambet de politete,apoi intra in camera avand grija sa inchida usa in urma lui. Se opreste in fata psihologului salutandu`l,asezandu`se in acelasi timp pe sezlngul ce`i era mai mult decat cunoscut.
- Cum te simti azi? (intreaba barbatul fiind ciudat de fericit la vederea pacentului sau)
- Nu prea bine...
- Ah,inteleg. Vrei un ceai sau poate o cafea?
- Da...un ceai!
Primind aprobarea lui Ay,castaniul se ridica lejer de pe fotoliu pornind spre filtrul in care avea ceai fierbinte si doua cesti curate. Isi da putin ochii peste cap pentru a fi sigur ca nu este vazut,scotand din buzunarul pantalonilor un pliculet maroniu,ce continea un praf alb. Il presara pestea ceasca blondului amestecandu`l putin,apoi il serveste,punandu`si si el o jumatate de ceasca de ceai.
-Ok,deci spune`mi ce te mai deranjatza? ( intreaba in timp ce soarbe din lichidul rosiatic,indemnandu`l si pe Ay sa o faca) Dupa ce bea jumatate din ceasca,blondul incepe sa povesteasca prin ce a trecut cu roscatul si visele ce au reaparut perturbandu`i somnul. Simtea cum intreg salonul se invarte cu el,starea de voma devenea din ce in ce mai intensa,iar imaginile ce`i apareau in minte il faceau sa nu mai fie constient de ceea ce face. Cade pe spate,punandu`si mainile la cap,nu mai suporta sa auda vocile ce`l innebuneau.
Vazand ca efectul prafului a functionat,castaniul se ridica de pe fotoliu indrptandu`se spre usa,pentru a`i face cuiva semn sa intre.
- Umm vad ca te descurci...(murmura roscatul intrand in camera)
La fel face si barbatul,asezandu`se de aceasta data pe coltul unei mese,decizand ca este timpul sa savureze o tigare pe care o ia dintr`un sertar al biroului,aprinzand`o cu ajutorul unui chibrit. Dupa ce trage din ea pofticios,o stinge pe jumatate,punandu`si mainile in san.
- Ma cunosti fratioare,sti prea bine ca imi doresc sa`mi razbun familia...
- Crezi ca acele halucinatii il vor innebuni? (intreba Jeff privindu`l intens pe tanarul ce visa cu ochii deschisi)
- Normal,insa va trebuii sa pleci. Nu dureaza prea mult - adauga Dony asezandu`se in locul precedent.
Incetul cu incetul Ay incepea sa`si revina fiind suta la suta sigur ca si`a spus intreaga poveste apoi a atipit putin. Se simtea jenat fata de Dony,nu isi inchipusie ca va putea adormii in timpul sedintei de terapie.
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#10
Trebuie să recunosc faptul că observ o îmbunătaţire considerabilă fată de capitolul 1. Chiar o îmbunătăţire foarte mare. Ce m-a deranjat... nu mai pune acele replici în paranteze. Includele în text... este mult mai bine din punct de vedere estetic. Descrierea mi se pare în regulă... acelaşi lucru pot spune şi despre dialog. Puţin şi bun. Îmi place că nu te aventurezi în mult dialog... care s-ar putea dovedii sec şi lipsit de sens.Cu privire la poveste... nu mă pronunţ. Voi lăsa lucrurile să vină de la sine... si îmi voi spune părerea mai târziu. Oricum... ţine-o tot aşa, că eşti pe drumul bun.
Zum zum
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.313 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Domination by [+16] [yaoi] Lye 70 45.244 14-06-2009, 12:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  Vampire Domination Teh 18 9.133 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)