Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellow..i'm new:D

#1
BUM!am aterizat si pe aici21)
well..sa ma prezintSmilesunt Karla..nick:karry..si sunt din Timisoara
sper sa ma integrez prin multitudinea de useri21
daca vreti puteti intreba orice..Smilenu ma deranjeaza10
*chuu*

#2
heloo ^_^
yay..ma bucur sa vad useri noi pe aici ^^......deci cam scurta descriere dar nu conteaza.....Eu iti urez acomodare placuta si sa te distrezi
Happy Posting and No Spam ^^"
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#3
tnx pentru post...well..nu am tinut sa ma descriu..dar am sa incerc e data asta21
nume:Boldea Karla..29
vasta:14
oras natal:Timisoara
anime'uri:primul vazut Sailor Moon si al doilea Dragon ballz,Naruto,Inuyasha,Gravitation,Bleach,Blood +,Elfen Lied,Shaman King,Hell Sing,Jigoku Shoujo,Death Note,Honey and Clover,Kiddy Grade,Spiral,Shakugan no Shana,Vampire Knight
manga:Naruto,Vampire Knight,Bleach,Desire Climax,Red River,Death Note etc.
music:T.i:X,Flo Rida,Chris Brown,Busta Rhymes,Lil wayne,Lil john,Ne-yo,Shontelle,Rihanna,Fat Joe,Akon,Will young,Mary J. Blige,Ludacris,Timbaland,Timberlake,Snoop dogg,Jay-Z,Keri Hilson,Katy Perry,Nickleback,The Gazette,Green Day,Linkin park ..and others
ce imi place:sa ascult muzica..music is my life:X,innotul,apa,footbaluldansul,fotografii,traveling,plimbatul,noptile cu luna plina,acadelele,ochelarii,palairile,bratarile,scoala 21
ce nu imi place:oamenii mincinosi,cei care se cred superiori,sa mi se zica ce sa fac,adolescentii fitzosi..
personalitate:sunt o fire deshisa dar pana la o limita,rad mai tot timpul,cand sunt nervoasa sau suparata ma inchid in mine,nu am prea multi prieteni..pentru ca (,) cred ca nu ai nevoie de prea multi..cativa si buni..,imi place sa ajut oamenii cu orice,sunt cam visatoare..imi place sa bine dispun oamenii etc.21

cam lung postul..21dar..sa nu mai fie dubii..daca mai aveti ceva de intebat,nu ezitati10
[size=small][b]

#4
wow... complet... te-as intreba ce numar ai la pantofi, asa, ca sa intru in atmosfera, dar nu conteaza oricum. 10

Vroiam doar sa-ti urez Bun Venit, si... ne vedem pe aici...

ah, da... Si iti mai urez sa-ti aduca mosul numai anime-uri bune _ai vazut Full Metal Alchemist? Pentru ca daca da, atunci vestea cea mare e ca va aparea in curand o noua serie. Daca nu... eto... a aprut deja Vampire Knight seria 2... ii zice Vampire Knight: Guilty (hums 'Guilty' by The Rasmus... 'Guilty...whooooo... guilty... I feel sooo empty... whooooo...' )

*cough* anyway...

Sarbatori fericite, ca se apropie. Ho-Ho-Ho! ^^
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#5
well..
ce`as putea spune?
Iti urez un calduros BUN VENIT hug pupic
nice descrierea. xD

#6
well..nice to meet you Karla-chanZuppy23
ma bucur sa vad useri noi, so...ma gandeam39
care e animalul tau preferat?
si...iti place sa desenezi71?
hugs and Sarbatori fericite... sa vina Mosul cu multee cadouri..ho-ho-ho
si succes la teze:-l,inca 2 si am scapat





#7
Thank's for the replyes..pai..animal preferat..hmmm..*thinking*..done21salbatic lupul si de casa cainele.
sa desenez..sunt praf la desen..dupa mine ma descurc mai bine la fic'uri decat la desen21
si voua succes la teze..21
aa da..JavaLeen..port 38 10 am vazut doar cateva episoade din FMA si la Vampire Knight ma uit in timpul liber..de fapt .eu l'am desoperit se curand..nu stiu unde am fost pana acum..21[in taramul de dincolo]si nu am apucat sa va tot anime'ul..doar manga.
well..sper sa ne mai intalnim pe forum
bye bye and hugs



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  HelloW! Zbandry's Here! Zbandry 8 3.478 02-07-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Hellow.. Juliette 15 6.712 19-11-2010, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Hellow ppl! =] ItWas 3 2.871 09-07-2010, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ItWas
  Hellow Yellow. Zero 15 6.490 23-02-2010, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  Hellow ;3 anybody hooome? KawaiiCookiz 3 2.449 27-12-2008, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Hellow!! Deea-Diana-Sweet 1 1.762 23-09-2008, 02:15 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  hellow @__@ `FreakishYume` 10 5.614 17-03-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: `FreakishYume`


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)