Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellow Yellow.

#11
bun venit Ştef ( pot să-ţi zic aşa, nu 10: ? ) sper că îţi place pe forum .
Deja ai zis destule despre tine...aşa că am doar o întrebare : când ne încânţi şi pe noi cu un fic 39 ?
Apropo...
Citat:Alte întrebări? ^^ [ sper că nu de la alte păpușele din astea
Scuze dacă eşti dezamăgit 21:

#12
nu stiu daca chiar poti numi vocea tipei subtire... dar no. nu te-am intrebat pentru a ma certa cu tine sau a isca cearta. te-am intrebat asa ca fapt divers, pentru ca ai spus ca asculti rock. eu una prefer rock-ul simfonic si acesta este genul pe care il canta within temptation si evanescence, bine ca are si influente goth.
Hope we will become friends.3

#13
Bonsoir Stefan , bun venit p-aci ! Sa ai parte de distractie , sa iti faci prieteni and stuff like this ! Oricum , nu prea cred ca o sa te plictisesti p-aici , mereu ai ocazia sa iti faci prieteni si sa te distrezi ~~ . Eu mi-s Elusive wolf , umil user ce-si pierde vremea cu folos pe aici ( aka Monika ) .
Scrii … uau , trebuie sa ne dai ocazia sa citim ceva scris de tine … Fan fiction iti da sansa asta 5.
Vampire Knight , ne ? 8 Omg , tre’ sa te intreb daca nickul tau vine de la Zero Kiryuu xD ? Zero-kun is so adorable , yeah I hate Kaname-sama . Sunt curioasa , care din astia doi te-a impresionat mai mult ? De Yuuki ce parere ai ? Dar despre vampiri ? Like ‘ em ?
Bun deci si mie imi place sa ma dau cu skateul 8 , desi pe vremea asta T^T , slabe sanse . In orice caz , tot trebuie sa vina si soarele pe strazile Bucurestiului .
Apropo de Bucuresti … ceva pareri despre this “ adorable “ city ? Eu chiar nu il mai suport , but … I can live with it xD .
Ai vreo parere despre trupa Muse ? Asculti cumva ?
Si inca o intrebare caracteristica mie : Iti plac animalele ? Your favourite one is … ? Ai pe-acasa ?
Okay , I’m done . Sper ca nu ti-am dat batai de cap (^.^)’’’ .

Oricum , Nya’s friends are my friends too . Hugs si bun venit inca o data !
P.S. : You rilly remind me of someone : )) . And don’t ask 78 !

#14
Weeee Hello Weeeeeee Bun venit pe Zup Weeee...Urare intarziata stiu 21
Anyway...Welcome and sedere placuta :]
Am vazut ca ai citit Bloody Kiss...Oky...imi poti spune si mie o parere despre ea? Fiindca deh...eu am citit`o si am adorat`o din toate punctele de vedere.
ALte intrebarei....off asa`i cand esti intarziat ca mine...iti fura altii intrebarile, ce sa faci...
Aaa da...mai e o intrebare la care m`am gandit...ANimalul tau preferat? Hmm...cam slaba intrebarea dar ce sa fac....sooo..imi vei spune care`i animalutul tau preferat?
ALtceva...ce sa mai zic... Welcome again and I hope you`ll have fun si sa`ti faci prieteni pe aici...and noooow...finalul....I hope we`ll become friends :3
Zbye X3
KyuMin.

#15
Heya si bine ai venit pe aici, Zero^^!
Se pare ca la muzica avem cam aceleasi gusturi 39 si daca tot ai metionat si Metallica pe acolo te-as intreba ceva: care e melodia ta favorita de ei?
Alte intrebari nu prea am, momentan XD. Anyway, happy posting and see ya around~
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#16
@Ştefănuţ, copilu, ştiu ce-i aia o soprană.Ohh eşto ofensat că ţi-am spus părerea mea ? Şi nu, nu am gura mare, dar unii români nu au păreri proprii, ci le „imprumută” de la alţii şi eu nu fac parte din acea categorie.Ce vroiai ? Eu nu am fost de acord cu părerea ta, deci ţi-am spus părerea mea.Dacă nu eşti de acord, nu-mi pasă.Nu sunt genul de persoană care să tacă şi să înghită.Tac când trebuie, dar acum intru în alt subiect.Şi tu, păpuşel, te-ai adâncit în alt subiect, cu a mea „gură mare”.


@Restul Scuze de off topic, dar nu m-am certat.Doar mi-am spus părerea.Nu am iscat ceartă, dacă asta credeţi.Doar prin nişte argumente/păreri proprii nu vreau să isc cearta.Cât despre Yusei, s-a simţit ofensat : )) şi şi-a spus şi el părerea.Mai delicat decât vroia anterior.: )

Baftă.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  HelloW! Zbandry's Here! Zbandry 8 3.479 02-07-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Hellow.. Juliette 15 6.720 19-11-2010, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Yellow Lavoe 5 2.840 11-11-2010, 09:19 AM
Ultimul răspuns: *ILY Yaoi Maniac*
  Hellow ppl! =] ItWas 3 2.875 09-07-2010, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ItWas
  yellow! ciresica 1 1.857 19-07-2009, 01:53 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Hellow ;3 anybody hooome? KawaiiCookiz 3 2.450 27-12-2008, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Hellow..i'm new:D ZonderHoop 6 3.115 08-12-2008, 09:44 PM
Ultimul răspuns: ZonderHoop
  Hellow!! Deea-Diana-Sweet 1 1.763 23-09-2008, 02:15 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Yellow Angel-In-Love 3 2.204 06-09-2008, 01:42 PM
Ultimul răspuns: Angel-In-Love
  hellow @__@ `FreakishYume` 10 5.616 17-03-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: `FreakishYume`


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)