Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellow Yellow.

#1
Heya.
Numele meu e Ștefan și am ... hm ... 13 ani. 21 Împlinesc 14 pe 12 august. Sunt clasa a 7 - a la Liceul Teoretic ' Alexandru Vlahuță '. Acum că am terminat cu lucrurile astea banale voi trece la lucruri mai ... serioase, let's say.
Ador muzica. În general ascult metal [ teh best :X ], punk și rock gothic. Formațiile mele / cântăreții mei preferate / preferați sunt: Sonata Arctica, Metallica, Iron Maiden, Nightwish, Nickelback, Yellow Card, Avril Lavigne, Hammerfall și Breaking Benjamin.
Hm ... De asemenea ador să mă dau pe skate. <3 De fapt cred că sunt cam obsedat. Trick`urile pe care știu să le fac: ollie, kickflip, shove it, casper, ollie180, ollie360 și heelflip.
Anime'ul meu preferat este Vampire Knight. Am mai urmărit și Lovely Complex, Rosario + Vampire, 07 Ghost, Final Fantasy, Naruto, Durarara!!, Devil May Cry și încă o grămadă. 21
Mai departe nu știu ce să zic ... Dacă aveți întrebări, întrebați. ^^ I'm gonna answer all you want to know.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Zero!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ștef. hug Nu`mi vine să cred că te`am convins să intri pe zup. 43 Oricum, welcome here. I hope you`ll have fun here and so on. Hm . . . Nu cred că am întrebări pentru tine, te cunosc de șase ani. De fapt am o întrebare [ sau chiar două ] :
~ Ce manga ai citit? [ pentru că știu că citești ]
~ Filmul preferat?
Cam atât . . . Ah, vezi că mâine trec pe la tine pe la clasă, că mi`e dor de colegele tale [ și de tine mi`e dor, stai liniștit ]. hug Încă o dată, sper că îți va plăcea forumul și te vei înțelege cu toți userii de aici. 5

Hugs from Nya.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#4
Hey, Nya. hug Mersi de urare și nu fi așa mirată că ai reușit să mă convingi să intru pe AZ. Ești foarte înfluențabilă. 33 Acum să'ți răspund la întrebări:
~ Ce manga ai citit? [ pentru că știu că citești ]

O groază. 43 Să dau niște exemple: Boys Next Door, Chibi Vampire, Bloody Kiss, Future Diary, Samurai Deeper Kyo, Bleach, Apocalyptic Zero [ or smthg like that ] și încă alte țâșpe.

~ Filmul preferat?

Mi'a plăcut ' The Proposal ', deși nu era genul meu.

#5
Bine ai venit pe aici Stefan!hug
So... am vazut ca ai zis ca iti place rock. ce parere ai despre within temptation sau evanescence?
Si mie imi place Vampire Knight, i love Zero-chan so much... much more than Kaname-sama. Sper ca vei fi un membru activ...a... mi-am adus aminte. iti place sa citesti? dar sa scrii? si daca iti place sa scrii, ai scris ceva?
See ya!hug

#6
Bună, Fallen ! ^^ Mersi de urare și îți garantez că voi fi un user activ. xD Within Temptation nu prea îmi place, dar Evanescence e acceptabilă, deși are vocea cam prea subțire. Îmi place să citesc fantasy în general. ^^ Și da, îmi place să și scriu. Păi am scris niște fic'uri și niște one - shout'uri, acum lucrez la un roman cu elfi. :X
Alte întrebări, guys? ^^

#7
Salut.
Te contrazic.Vocea subţire ?! Evanescence?! Poate pentru că i-ai ascultat o singură melodie şi acolo a mai ridicat vocea, dar eu am toate albumele ei şi am văzut cât poate lăsa vocea/ridica tipa şi chiar nu mi se pare subţire.În comparaţie cu alte trupe, poate, dar, referindu-te doar la ea, nu, nu are vocea subţire.Ascultă „Lithium”, acolo lasă vocea şi mai ales în „Snow White Queen”.Este aberant să vorbeşti despre nişte lucruri de care n-ai habar.

Şi deci, Ştefănuţ, de unde eşti ?
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#8
Salut , bun venit pe animezup.Uhh, zici de Evanescence ca are voce subtire ? Tu bei de mic , este ? : >.Daca ea are voce subtire eu sunt Matt Tuck , oh stai sa ghicesc, si el are voce subtire ? Ma rog... Sedere placuta !
[Imagine: 15wngnk.jpg]
"The greatest enemy is the fear that resides in your heart."

#9
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- do you want to be friends ?

You are welcome !
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#10
@ Ayu: Păpușică, nu crezi că ai gura cam mare? 5 Voiam să spun că față de alți cântăreți de rock gothic, are vocea mai subțire. Știu că poate coborî dar vocea ei tot de soprană rămâne. Asta dacă știi ce înseamnă soprană. Ca să`ți răspund la întrebare, sunt din București.

@ Yusei: Am dat explicația mai sus. Mersi de urare.

@ Nanami - chan: Hm . . . Let me think . . . Ok, I guess. ^^

Alte întrebări? ^^ [ sper că nu de la alte păpușele din astea ]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  HelloW! Zbandry's Here! Zbandry 8 3.477 02-07-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Hellow.. Juliette 15 6.710 19-11-2010, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  Yellow Lavoe 5 2.840 11-11-2010, 09:19 AM
Ultimul răspuns: *ILY Yaoi Maniac*
  Hellow ppl! =] ItWas 3 2.871 09-07-2010, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ItWas
  yellow! ciresica 1 1.857 19-07-2009, 01:53 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Hellow ;3 anybody hooome? KawaiiCookiz 3 2.449 27-12-2008, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Hellow..i'm new:D ZonderHoop 6 3.114 08-12-2008, 09:44 PM
Ultimul răspuns: ZonderHoop
  Hellow!! Deea-Diana-Sweet 1 1.761 23-09-2008, 02:15 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Yellow Angel-In-Love 3 2.204 06-09-2008, 01:42 PM
Ultimul răspuns: Angel-In-Love
  hellow @__@ `FreakishYume` 10 5.614 17-03-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: `FreakishYume`


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)