Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellow..

#11
Adinaaa04, multumesc pentru primire hug
Eh, nu stiu cati ani ai tu, dar daca-ti doresti sa inveti japoneza, poti sa o faci 4 in particular sau la facultate. Eu asta am vrut si-n ciuda anumitor pareri si dorinte ale unor membrii din familie, am facut cum am vrut. Mama m-a sustinut si a fost de acord sa fac japoneza, cu toate ca i s-a parut putin cam ciudat la inceput. Si acum, mult asteptatele raspunsuri!
Anotimp: vara, dar detest canicula(parca ma topesc in slow-mode @_@) si iarna, pentru ca ninge, dar urasc gerul(pentru ca nu stiu cum sa ma imbrac mai gros sa-mi fie cald afara si arat ca un Yeti in miniatura @_@). Da' toamna mi se potriveste cel mai bine, ma caracterizeaza sau mai bine zis, ma reprezinta 4
Yuri sau Yaoi: evident, yaoi, desi am citit si vazut cateva yuri, dar nu pot sa spun ca ma omoram si nici acum nu prea mai citesc/urmaresc yaoi. Normal, straight, suna mai bine 21
Mancarea preferata: hmm, depinde; sarmale de vita cu mamaliguta 8 sunt topita 8 dar si ingrasa T.T
Practici vreun sport? daaa, lenea 24 sau aruncatul cu privitul. Nop, dar am facut in ale tineretii valuri cateva luni de baschet, tenis de camp, karate si am facut cateva luni si aerobic, dar acasa 4 cu un programel.
Cel mai infricosator film vazut: de fapt, scarbos, nu era spooky cat era de scarbos: Frozen!!! din cauza lui nu ma mai uit la filme horror =_= m-am lecuit..
Seriale coreene: daaa, imi plac, dar nu am vazut multe. Goong e preferatul meu :X no comment 8 dar am vazut si My Girl, Full House, etc.
Japoneza: nu e dificila, daca-ti place si vrei sa inveti cu adevarat 4 trebuie mult mult exercitiu! ca altfel uiti, cum am patit eu xD
Facultate: ma, depinde de universitate, de anturaj; nu e nici greu, dar nici usor, acum depinde de tine. Mult succes!
Oh, mersi 9 poti sa-mi zici Yuki daca tot iti place. Daaa, superbe cartile, nu-i asa? 8
[Imagine: mboi6o.png]

#12
Am 17 ani..cls 12 filo^^~LMAO@Frozen.. te inteleg intr-un fel... ca si eu m-am cam lecuit de filme horror...unele sunt prea de tot..nu m-am mai uitat de luni bune la vreun film de acest gen xD~ Si da imi place porecla ta~Yuki~suna asa japanese:3~aa da cartile mi-au placut nu zic nu...dar eu sunt mai mult cu cartiile psihologice (:~ Btw ms pt sfaturile in legatura cu japoneza si faculta hug

#13
Cu placere, cu placere!
Uhm, multumesc pentru compliment 9 deci, ai vazut si tu Frozen? Nu-i asa ca-i o porcarie de film mai mare decat Piranha 3D? =_= oribil, dar asta e. Si nici la Saw nu vreau sa ma mai uit, pentru ca au stricat seria de tot! Daca Saw 6 a fost varza, nu vreau sa-mi imaginez cum e Saw 7 3D. Si mai oribil!

Asa, am primit un pm de la userul shine si am sa-i raspund aici 71
Deci, intrebarile ei au fost urmatoarele: hmm de ce nick-ul asta?Ce fel de personalitate ai?Ce iti place la tine atat din punct de vedere moral cat si fizic?Cum e viata de studenta?Siiiii esti genul de persoana pe care nu o deranjeaza sa asculte de cineva, sau opusul, persoana rebela?
Multumesc pentru welcome, nu conteaza ca ai intarziat 78 nickname-ul asta? Pentru ca-mi place cum suna, desi nu pot sa spun ca ma reprezinta 100%; e dragut si-mi place mie 106 nimic mai mult. Ce fel de personalitate am? Pai, trebuie sa ma cunosti in realitate ca sa vezi cum sunt 10 dar in general sunt prietenoasa cu cine merita si sunt sociabila, intelegatoare, pucca mea. Ce-mi place la mine moral, hmm... vreau sa dau sfaturi, inspirandu-mi din viata mea(am trecut prin ceva asemanator sau la fel si daca mi se cere un sfat, il dau) si fizic, hmm... ochii si parul 21
Viata de studenta e ok, dar si enervanta/obositoare la un moment dat 21 Si nu sunt rebela, am fost in liceu o perioada, dar acum sunt la locul meu, daca la asta te-ai referit. Si oricum, nu am fost rebela in adevaratul sens al cuvantului (gen, umbland cu gasti periculoase, fumat/baut/droguri, etc... nu, rebel in sensul de zapacita, dar in slow mode, ma rog 21 ).
[Imagine: mboi6o.png]

#14
Iata te salut si eu!
[Imagine: MSN-Emoticon-hello-049.gif]
Bine ai venit insanyti! Bafta la posting si sedere placuta, cu multi prieteni si toate incluse in pachetul fericirii!
P.S. Poate imi vei da o ora de Japo4 :cheesy:
Gammbate

#15
Cum suna: pachetul fericirii. Iai, ce draguta e imaginea, multumesc mult! Uhm, da si eu sper sa-mi fac prieteni si poate sa ma si intalnesc cu cine doreste! Mi-ar prinde bine 9 multumesc pentru primire, si eu iti urez acelasi lucru!
Si inca un lucru: e insanity. nu insanyti! 10
[Imagine: mboi6o.png]

#16
Haha! Ma scuzi mult..............o sa ma starui sa nu mai fiu asa cascaciune10 10
Sumimasen..............Have Fun!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  HelloW! Zbandry's Here! Zbandry 8 3.424 02-07-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Mizantropul
  Hellow ppl! =] ItWas 3 2.850 09-07-2010, 06:28 PM
Ultimul răspuns: ItWas
  Hellow Yellow. Zero 15 6.408 23-02-2010, 03:29 PM
Ultimul răspuns: Ayuka
  Hellow ;3 anybody hooome? KawaiiCookiz 3 2.417 27-12-2008, 03:45 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.
  Hellow..i'm new:D ZonderHoop 6 3.012 08-12-2008, 09:44 PM
Ultimul răspuns: ZonderHoop
  Hellow!! Deea-Diana-Sweet 1 1.740 23-09-2008, 02:15 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  hellow @__@ `FreakishYume` 10 5.536 17-03-2008, 08:22 PM
Ultimul răspuns: `FreakishYume`


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)