Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heii ^^

#1
Hei minna!
Numele meu e Ana, sunt o fire mai timida si am inceput relativ recent sa ma uit la anime.uri (cam la inceputul lui iunie/sfarsitul lui mai anul asta) Nu prea am vizionat multe anime.uri 29, pana acum cred ca am vazut doar 20, dar m-am indragostit repede de aceasta lume anime 8 . Pana acum majoritatea animeurilor vizionate au fost shoujo.uri, cateva comedii, dar si 2-3 de aventura/ actiune. Am ajuns din intamplare pe acest site si mi s-a parut ca toti sunteti prietenosi si de treaba si mi-am zis sa-mi fac si eu un loc printre voi ca sa zic asa ^^
Sper sa ne intelegem bine si sa am parte de cat mai multe discutii cu voi legate de aceasta lume anime smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, anahina1!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Ana >w<. Si eu sper sa ai parte de multe discutii cu noi 4.
Whoa, da am observat ca in ultimul timp multi incep sa se uite la anime-uri. S-a intamplat ceva si eu nu stiu? Sau ati vazut pe youtube attack on titan/tokyo ghoul? Chiar sunt curioasa 21. Apropo din alea 20 pe care le-ai vazut care e favoritul tau? Si daca tot esti noua, ma gandeam..daca vrei asa, pot sa iti dau niste recomandari, daca vrei, dar vezi ca eu sunt mai mult cu actiune/aventura/mister/comedie.

Sa te distrezi pe aici!

#4
Am auzit de animeurile attack on titan si tokyo ghoul, dar nu le am vazut, cred ca o sa ma uit la ele in viitor par interesante smile Din cele 20, pai nu am chiar un anime preferat, mi-au placut multe, dar cred ca in special Akatsuki no Yona, Sankarea si Naruto ( prima serie, inca nu m-am uitat la Naruto Shippuden, dar sigur ma voi uita in viitor smile ). Chiar as vrea sa-ti stiu recomandarile^^ imi recomanzi ceva?

#5
Hi miau miau ... Bine nu ai venit pe forumul ciudatilor

Daca ai nevoie de ajutor Cartof e disponibila.. Imi este lene sa ajut lumea.

#6
Ceeeeeeeeee?????????

Nu ai vazut Shingeki no Kyojin-Attack on titan???? You really have to watch it, girl or your whole life will be empty 21

Anyway bine ai venit pe aici si sper ca ai gasit ceva ce iti place Smile
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#7
Mersii smile, am vazut Attack on titan intre timp si chiar e genial, abia astet sa apara si sezonul 2 ^^

#8
Hey, hey!
Intarziata de mine abia acum si-a facut aparitia. Iar cum vin cu o completare! Daca nu ai vazut filmul, macar din curiozitate s-o faci si sa te uiti pan` la capat, nu ca altii , nu dau nume *iepuras* (cum sa te uiti doar 4-5 minute la el si cand realizezi ca Armin nu-i blond sa-l inchizi 21) )
Iar sezonul 2 apare abia in ianuarie, deci fa-te comoda pe aici si descopera alte animeuri geniale! Asta e la Tokyo Ghoul! >_< am incurcat alea. ups!
Recomandarea mea de suflet
> Yu Yu Hakusho, iar daca nu-ti place grafica, mna, e de prin `96 parca, eh pe aproape, oricum in anii `90, povestea e geniala!
>Kaleido Star
>Slayers
>Death note
*Zic ca poate vrei sa incepi si cu ceva mai clasic 10
>Free!
>Recent m-am uitat la FATE Stay night: unlimited blade works , care are in total 23-24 de episoade! Grafica este buna, efectele geniale. (e mai nou , de aia ii fain)
>Ao haru ride - este mai de fete, iar tu cum esti fata o sa iti placa.
>Noragami - cum de am uitat de el? Nu stiu daca merita vazut, mie, personal mi-a placut.
>Vampire Knight - asta este cam tot de gagici, dar heh, cui sa nu-i placa vampirii.

Bun venit pe zup! Sa ai o sedere placuta! ^_^
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#9
Mersii pentru lista smile, nu prea stiu daca sa vad filmul sau nu, cand am auzit ca nu apare Levi am ramas putin dezamagita si nu stiu daca sa ma uit totusi la el.. O sa ma uit la animeurile mentionate de tine, toate par interesante. Am vazut Ao Haru Ride si chiar mi-a placut^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heii ^ ^ Dadaa. 6 2.406 12-01-2013, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Dadaa.
  Heii Yooo ~Words~ 8 3.366 27-01-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: ~Words~
  Heii :') ! Allison 12 4.848 22-05-2011, 09:50 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Heii` Copilul Zvapaiat ♥ 3 2.447 15-02-2011, 03:52 PM
Ultimul răspuns: Copilul Zvapaiat ♥
  Heii.~ michie 6 3.188 31-10-2010, 12:31 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Heii :] SummerBreeze 2 2.055 24-07-2010, 05:48 AM
Ultimul răspuns: Akie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)