Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heii`

#1
Hei.Alex,-bine,Denisse,dar,prefer Alex-aici,imi pare bine!Pai,ce pot sa spun?Sunt satena,ochi albastrii,1.85,16 ani.

Aaa,multe numere.

Pai,-boala mea e sa incep propozitiile cu ``pai`` cand trebuie sa zic ceva,desi n-am idee ce sa zic-deci,am ramas la ``pai``?

-stau aproximativ 30 de secunde sa corectez ce am scris pana acum,si sa verific unde am ramas-

Pai,sunt genul de persoana care umbla seara de nebuna pe strazi,care alearga in ploaie de fiecare data cand apuca,care se arunca in zapada sau in apa cu prima ocazie,care nu doamne nopti intregi doar pentru a citi o carte,sau,daca ii vine inspiratia pe moment,care scrie pana cand epuizeaza si ultima resursa.

Cam atat.


Smile

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Heart Wings!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Heart Wings

The questions :

1 . De unde esti?
2 . De unde ai aflat de Zup?
3 . Asculti k-pop?
4 . Formatii preferate?
5 . Lucrezi in PS?

Well , that's all . Have fun , happy posting without spam and welcome . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
Heii.Mersi de...primire.^^

1.Sibiu
2.Cautam niste ficuri acum un an,si am gasit site-ul asta,si,intram,citeam,dar nu stiam ce sa fac.Sa ma inscriu,sau si acum mi s-a pus pata21
3.Da...cand ma apuca21
4.Versailles,Evanescence,Linkin Park,Cinema Bizarre,Paramore...[Ar fi mai multe...]
5.Nu foarte mult,dar,da.Smile

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heii ^^ anahina1 8 3.497 17-09-2015, 07:01 PM
Ultimul răspuns: anahina1
  Heii ^ ^ Dadaa. 6 2.436 12-01-2013, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Dadaa.
  Heii Yooo ~Words~ 8 3.416 27-01-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: ~Words~
  Heii :') ! Allison 12 4.923 22-05-2011, 09:50 AM
Ultimul răspuns: sarawulf
  Heii.~ michie 6 3.244 31-10-2010, 12:31 AM
Ultimul răspuns: Kuromi
  Heii :] SummerBreeze 2 2.072 24-07-2010, 05:48 AM
Ultimul răspuns: Akie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)