Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

He is mine ! She is mine

#1
Salut prieteni..am venit si eu inca odata aici pentru a va arata noul meu fic.. acuma e al 2 aici.. poate ca prima pagina nu e asa de reusita.. poate mai am greseli dar chiar imi doresc sa ma perfectionez..asa ca astept orice de la voi ianfara de comentare urate




......................

Capitolul 1


Nu a trecut mult, si toamna a invaluit tot orasul Tokyo, toti scolarii, liceenii si studentii umpleau strazile si drumurila, ca niste albine pe campie. Incercau sa se readuca la viata de scoala, sa simta
din nou mirosul cartilor care zaceau de zile intregi pe rafturile bibleotecilor. Desigur si eu eram una dintre acestia, eram liceanca in anul intai si pot spune ca imi lispeste vara cu soarele arzator
si zilele de trandaveala. Nu era asa de cald incat sa imi iau doar o camasa, eram deja intr-o geaca de piele neagra si pe dedesupt aveam uniforma.
Imi aruncam privirea in toate partile si incercam sa-mi dau seama cu cine am de aface anul acesta, unii pareu ciudati, alti erau de treaba si altii erau nebuni de legat.
Ce pot sa spun, indiferent ca am trecut cu brio scoala generala, caci si aici e cam la fel, adica toti sunt nazdravani din calea afara si nu prea cred ca au ramas cu nici o cunostinta in cap.
Dar asta aveam de aflat. Din indeparteare in josul strazi se auzea cum cineva imi stiga numele. la inceput am ignorat totul, dar dupa aceea simteam cum se auzea mai aproape si mai aproape,
incat mi s-a facut frica si am inceput sa alerg. Nu am mai putut alerga si m-am oprit sa iau aer, crezand ca am scapat de acea persoana misterioasa ce ma striga, dar nu era asa.
In spatele meu a sarit chair fosta mea colega de generala Rini. Era cea mai buna prietena a mea inca din clasa intaia, eram nedespartite, Rini era o persoana energica si foarte draguta, nu-i puteai
rezista nici o secunda, eu deobicei cand ma uitam la ea imi venea sa o apuc de obraji si sa o tot imbratisez. Ne-am luat in brate si dupa aceea ne-am continuat drumul spre liceu.

- Rini esti la acelasi liceu ca mine ?
- Da, nu ma ti minte ca anul trecut cand am primit rezultatele finale, ne-am bucurat amandoua ca o sa fim in acelasi liceu dar si in aceiasi clasa.
- A..da..a..
- Esti asa o uituca Izel, hihi.
- Ok am inteles nu incepe sa faci misto de mine, am noroc ca nu am uitat la ce liceu o sa merg.
- E tu ai fi in stare, hahahaha.
- Hey !
- Nu o sa ma prinzi, ne ne ne...huh ? Izel ?

Nu ma puteam misca,inima nu se putea opri din bataie, privirea mea era atintita la el, acel baiat superb pe care tocmai vara trecuta versioara mea mi-l prezentase.
Ochii lui era verzi si asa de stralucitori, incat te facea sa lesini, parul lui era de culoare castanie, scurt, era bine facut o minune a naturii.Toate fetele se ingramadeau pe langa el, fiecare pe unde apuca.
Acesta purta ochelari, dar ce pot sa spun arata super si cu acestia. Doream si eu sa il salut dar cred ca eram prea emotionata sa fac asta, fata mea ardea, inima imi batea ca si o toba, nu ii puteam rezista.
Riri s-a apropiat de mine si mi-a zambit m-a apucat de mana si ma aruncat la el, am crezut ca mor, eram asa de aproape.
Mi-am cerut scuze si am plecat spre clasa. Odata ajunsa, am inceput sa-mi caut o banca unde sa stau, M-am asezat pe randul al doile-a in banca a cincia, clasa avea 4 randuri toti stateam cate unu in banca.
Riri statea in spatele meu, asa aveam ocazia sa mai vorbim si in timpul orelor. In casa inca mai intrau elevi, nu mi-a venit sa cred ca pe use a intrat chiar el, Shin baitul de care imi placea, cel de care
mi-am cerut scuze adineauri. Acesta s-a asezat pe ultimul rand tot in banca a cincea, numai ca era o sitanta destul de mare intre noi, chiar mi-as fi dorit sa fie mai aproape de mine, ca sa pot sa vorbesc cu el.
Nici nu cred ca ma tine mine de vara trecuta, dar cum ar putea sa ma tina minte, caci doar odata ne-am vazut, un lucru stiu cert ca in acea zi ne-am distrat.

- Ahh ce frumos e colegul nostru, cel cu parul castaniu, a spus o colega aspirata de frumusetea lui Shin.
- Da asa este, am raspuns eu dezamagita.
- Izel, ce e cu tine, de cand l-ai revazut din nou pe Shin parca nu mai ai chef de nimica ...ce face dragostea asta din om.
- O sa admit, sunt indragostita lulea dupa el, dar oricum sunt multe fete frumoase la noi in liceu si cred ca deja are prietena, mi-am lasat eu privirea in jos.
- E haide Izel-chan, esti foarte pesimista.
- Ce ? Eu nu sunt de loc pesimista, intotdeauna am fost optimista..numai ca..
- Numai ca ce Izel ? Ascultama esti o persoana unica, esti haioasa, frumoasa, de treaba, stii sa te distrezi, nimeni nu s-ar putea plictisi in preajma ta niciodata.
- Cred ca ai dreptate...
- Crezi ?
- Nu, ai dreptate chiar sunt cum ai spus, asa ca Shin va trebui sa ma accepte asa cum sunt.
- Asa te vreu...a sshh a intrat proful.
- Ce ?
- A intrat profesorul.
- Buna ziua, ma numesc Nigatori Izel...., m-am ridicat in picioare si am strigat eu.
- A..aa..da ma bucur sa te vad domnisoara, acuma cred ca poti lua loc.
- Ahh Izel ai facut-o din nou lata.

Toti au inceput sa rada de mine, pana si Shin, eram rusinata de ceea ce am facut, imi exploda inima in piept. Toti s-au prezentat, eu desigur nu mai aveam de ce sa mai spun cum ma cheama ca deja am spus, in gura mare.
Toata ziua acesta am facut numai boacane, am cazut peste baiatul visurilor mele , am si tipat in gura mare in clasa, urmeaza sa ma ia si cineva la bataie acuma, asta mi-ar mai trebuia.
Dar uite ca mi s-a mai dat o sansa, in spatele meu era chiar Shin si mergea singur acasa, s-a apropiat de mine si m-a salulat, mi-a pus mana pe cap si mi-a zambit.
Dupa aceea si-a continuat drumul. Eram asa de fericita ca totul a luat o intorsatura inversa.

#2
Buunaaa !! Al doilea fic deci.
Desi sunt incepatoare, m-am gandit sa-ti las un comment :P. Inca de la inceput vreau sa te anunt ca nu am experienta. Revenind la fic... ideea e destul de draguta( cel putin cea care se desprinde din primul cap.), insa nu prea e originala.
Inceputul este cam banal , iar prop " Incercau sa se readuca la viata de scoala", mi se pare ca nu suna bine, poate gresesc eu, dar te puteai exprima altfel. Mi s-a parut cam prea fricoasa.. adik sa se sperie ca o striga cineva si sa nu-i recunoasca vocea mai ales ca era cea mai buna prietena a ei? mi se pare ciudat... iar apoi cand a uitat faptul ca urma sa fie colega cu prietena ei cea mai buna, mi s-a parut deplasat, cine ar uita de prietena cea mai buna?
Dialogul mi s-a parut un pic sec...
"- Ahh ce frumos e colegul nostru, cel cu parul castaniu, a spus o colega aspirata de frumusetea lui Shin.
- Da asa este, am raspuns eu dezamagita.
- Izel, ce e cu tine, de cand l-ai revazut din nou pe Shin parca nu mai ai chef de nimica ...ce face dragostea asta din om.
- O sa admit, sunt indragostita lulea dupa el, dar oricum sunt multe fete frumoase la noi in liceu si cred ca deja are prietena, mi-am lasat eu privirea in jos.
- E haide Izel-chan, esti foarte pesimista.
- Ce ? Eu nu sunt de loc pesimista, intotdeauna am fost optimista..numai ca..
- Numai ca ce Izel ? Ascultama esti o persoana unica, esti haioasa, frumoasa, de treaba, stii sa te distrezi, nimeni nu s-ar putea plictisi in preajma ta niciodata.
- Cred ca ai dreptate...
- Crezi ?
- Nu, ai dreptate chiar sunt cum ai spus, asa ca Shin va trebui sa ma accepte asa cum sunt.
- Asa te vreu...a sshh a intrat proful." aici nu prea am inteles.. izel vorbeste cu cineva. da ai zis ca sunt colege. dar cine ar vorbi subiecte atat de intime cu niste colege pe care nu le cunoaste.. si de cand acele colege stiu cum e izel? putea vorbi cu rini despre ce simte ea.. dar tu nu ai specificat nimic.
si nu mi-a placut cu s-a " prezentat" izel profesorului.. cine ar spune in gura mare?
Ai avut cam multe greseli de tastare.. nu stau sa le insir
AA si apropo prea multi de hahaha, hihi si ne ne ne... nu trebuia sa ziki asa. puteai inlocui hahaha- ul cu : "a inceput sa rada" iar hihi- ul cu " a inceput sa chicoteasca". taiem nenene-ul.


sper sa nu te superi pe mine :(.. nu te-am criticat pe tine ci ficul, care in mare este destul de dragut la asta chiar nu am ce comenta. nici ficul meu nu este prea reusit.. stai linistita( inca nu s-a nimerit persoana care sa-l comenteze dur.. ceea ce-mi doresc foarte mult)
astept urmatorul capitol! :X
Mi-e foameee!!!

#3
Multumesc.. promit ca o sa fac mai bine a doua pagina.. deobicei primele pagini ies groaznice.. >.<

#4
Uitati al doilea capitol.. poate am mai grabit atiunea pe aici si stiu asta.. promit ca urmatorul cap o sa fie mai bine ..sper sa va placa :)

Capitolul 2


Totul se invartea in capul meu, nu puteam gandi rational, aveam doar o singura tinta si aceea era Shin. Persoana pe care doream sa o impresionez cel mai mult si sa ii arat de ce sunt in stare si sa-i demonstrez ca nu sunt ca celelalte fete. Dar asta imi era aproape imosibil, el oricum nu cred ca se uita la fete ca mine si poate deja avea o prietena, la cat de frumos este.
Deja nu mai puteam, lacrimile curgeu pe obraji mei rosiatici, inima nu se mai oprea din bataie, dar nu ma dadeam batuta, trebuia sa-l fac al meu si numai al meu.
Poate eram prea obsedata de el, dar acest lucru trebuia sa-l inchei, daca doream cu adevarat sa ii cuceresc inima trebuia sa fiu asa cum numai eu pot fi, unica in felul meu.
Era marti, prima zi de liceu trecuse repede, nu mai aveam timp si trebuia sa ma indrept spre scoala. Am coborat incet scarile si am ajuns in hol, pe usa de la iesire era un bilet de la parinti. L-am desprins si am inceput sa-l citit cu atentie, eram uimita de ceea ce citem:

"Izel draga mea, eu si tatal tau credem ca acuma esti destul de mare ca sa locuiesti singura.
E adevarat ca nu esti inca la facultate dar credem ca ai putea sa mergi sa locuiesti singura.
Me masa din bucatarie o sa vezi niste chei, acelea sunt cheile de la apartamentul tau.
O sa fi situata aproape de casa, deci o sa poti sa ne vizitezi.
Dupa scoala o sa te rugam sa mergi acolo ca sa-ti despachetezi lucrurile, deja am angajat o firma
sa-ti transporte mobila si lucrurile.
Sper sa iti placa si iti uram distractie placuta.
Cu drag
mama si tata."


Eram asa de entuziasmata pentru ca ai mei m-au lasat sa am propiul meu apartament, imi venea sa tip de fericire, dar nu aveam timp pentru chestiile acestea deoarece intarziam la ore.
Am fugit cat am putut zburdand pe strazi pana la scoala, am intrat in clasa si m-am asezat la banca mea, m-am uitat in dreapta si in stanga ca sa vad daca erau toti in casa si sa vad daca nu am intarziat.
Am salutat-o pe Riri si i-am dat vestea cea noua, aceasta s-a bucurat pentru mine si a spus ca o sa-mi faca vizite cat mai lungi. Pe use a intrat Shin, i-a salutat pe toti inafara de mine, s-a dus la banca lui
si s-a ajesazat, dupa aceea si-a indreptat privirea spre mine si mi-a spus sa ma duc sa sterg tabla.

- Cum ? Pai nu sunt eu de servici astazi, i-am raspuns eu nervoasa.
- Haide te rog eu.
- Aa..aa. . ok , raspund eu fara vre-o ezitare si m-am dus sa sterg tabla.
- Hahaha, se pare ca Shin a reusit inca o data, a adougat un coleg.
-Asa e, se pare ca toate fetele sunt la cheremul lui, ai noroc Shin, a spus un alt coleg uitandu-se la mine.

In momentul acela m-am enervat, deoarece baietii pana si Shin radeau si ma foloseau, asa ca m-am oprit din stersul tablei, am runcat buretele pe jos, m-am indreptat spre banca lui Shin si am
lovit-o cu mainile. Toti au tacut din gura atunci.

- Sti ceva Shim imi esti simpatic, dar sa nu crezi ca eu sunt ca celelalte fete de aici.
- Hei usor dulceata nu te infoia, ne jucam si noi, a inceput un coleg sa ma ia peste picior.
- Tu sa taci, apropo eu nu sunt "dulceata", mi-am indretat privirea catre Shin, eu ii permit numai acelei persoane speciale mie sa imi spuna asa.
- Esti inteleapta Nigatori-san, mi-a zambit acesta dar intr-un mod atragator.
- Multumesc, fata de tine, nu sunt tocilara cu patru ochi, i-am intors spatele si m-am indreptat spre banca.
- Woo hoo, bravo Izel, arata-i cine esti, a inceput Riri sa ma aclame.

M-am dus la loc, si m-am asezat, aveam ora de biologie, doamna profesoara a spus ca o sa ne dea la toti ca tema o fisa scrisa cu intrebari si ca toti o sa fim in grupe de cate doua persoane.
Riri mi-a zis ca sa fim in aceiasi grupa si ca ea o sa ma aleaga pe mine, dar din pacate cineva a luato inaintea ei.

- O aleg pe Nigatori-san ca partenera doamna profesoara, a spus repede Shin cu incredere.
- Cum ! Am ramas eu cu Riri socate.
- Am inteles, a raspuns profesoara si ia dat lui Shin fisa.
- O nu cred ca glumeste egocentristul asta, am spus eu nervoasa.
- Parca iti placea de el Izel ?
- E uite ca nu imi mai place, am strigat eu in gura mare facandu-ma auzita de toata clasa.
- Iara ai facut-o lata Izel, spune Riri oftand.
- Aaa..aa.. nimica ..aa ma refeream la tema, am scuzati si m-am asezat brusc in banca, cu privirea la podea si rusinata.

Au inceput din nou colegii sa rada de mine, dar ce puteam face Shin ma calca pe nervi parca o facea intentionat doar ca sa ma inebuneasca, nu destul ma inebuneste cu frumusetea lui.
Clopotelul a sunat, am iesit cu Riri in curtea scolii pentru o scurta plimbare, ca sa ma pot calma. Ne-am asezat pe o bancutza mica langa un copac si am inceput sa vorbim.

- Ah, Shin asta ma enerveaza, am oftat eu suparata.
- Se pare ca nu a iesit cum ti-ai dorit tu.
- Ai dreptate, dar nu pot sa-l scot asa de usor din cap si mai ales din inima mea.
- "Love is in the air", a inceput Riri sa-mi recite versul.
- Da mersii, dar nu ma prea ajuta cu nimica si cand ma gandesc ca nemernicul m-a ales ca partenera, vroiam ca tu sa fi partenera mea la tema, am inceput eu sa ma plang.
- Dar izel, intrebarea este de ce te-a ales pe tine ca partenera ?
- Nu stiu, dar sa sti ca mi-as dori sa aflu, hehe te-am prins acuma Shin, m-am ridicat in picioare si am mers in scoala.
- Sa ai grije Izel...of mai bine ma duc dupa ea.

Am alergat pe scari ca sa ajung la etajul doi deoarece acolo se afla clasa noastra, odata ajunsa l-am vazut pe Shin vorbin cu prieteni lui cei mai buni Obu si Rei.
Am vrut sa trec prin fata lor, fara sa-i bag in seama, cand am ajuns la usa clasei, Shin s-a apropiat de mine si ma luat de mana, oprinduma. Celelalte fete erau socate de gestul acestuia, dar lui nu
ia pasat, vazand asta l-am intrebat:

- Ce vrei ?
- A.. pai doream sa te invit sambata aceasta la o intalnire de studiu ca sa putem face tema.
- Aaa..aa ok.., am raspuns eu emotionata.
- Atunci ne vedem la zece si un sfet la mine acasa, iti dau eu adresa maine.
- Bine.

Wow, eram uimita de ce auzeam, si pe deasupra eram si foarte fericita ca acesta ma chemat la el acasa.
Cand orele s-au sfarsit m-am dus la mine la apartament ca sa despachetez lucrurile, deoarece din aceasta zi nu mai locuiam in casa cu parintii, ci locuiam independent.
Pana si Riri a venit sa imi de-a o mana de ajutor, toti vecini au venit sa ma ajute, chiar ma bucuram ca am nimerit intr-un loc frumos, unde toti erau prietenosi.
Mi-am intors capul spre asfinti si vedeam cum soarele se pregatea de culcare, din capatul strazii venea cineva, dar nu mi-a pasat asa ca m-am dus sa continuia despachetarea.

- Buna Nigatori-san, mi-a spus Shin.
- Buna si tie, i-am raspuns eu.

Amandoi ne-am oprit din treaba si ne-am uitat unul la celalalt ingroziti.

- Ceeeee !? Am strigat noi amandoi.
- Cum e posibil, ce cauti aici ?am spus eu ingrozita.
- Dar tu ?
- Pai aici o sa locuiesc de acuma in colo, dar tu ? Ai venit sa ma spionezi ?
- Cum ? Nu, iar eu aici locuiesc singur.
- O da uite ceva ce nu vezi in fiecare zi, a inceput Riri sa adauge razand.
- Nu, o sa locuiesc impreuna cu tine, asta e un cosmar, a inceput Shin sa se planga.
- La fel, de ce eu Doamne ?
-Hey ganditi pozitiv copii macar nu o sa locuiti in aceiasi camera sunteti doar vecini, tu Izel o sa stai la aprter aici jos, iar el e deasupra ta, ne-a spus un vecin.

Amandoi ne-am lovit in cap cu palma si am inceput sa plangem, credeam ca o sa inebunesc, sa locuiesc aproape de el si pe deasupra era si nepoliticos cu mine, deja imi schimbasem parerea.
Putea fi mai rau de atata Doamne ?

#5
Buna din nou :"> ! Ai pus destul de rpd nextu .. si destul de rpd am venit eu cu comul :P.
Deciiii, cu ce sa incep? Cu ideea desigur ;;). Ideea parca e mai buna decat imi facusem eu parerea ca va fi, numai ca ( tre sa existe si un numai ca :)) )... ai facut o schimbare foarte brusca ce nu mi- a prea placut.. adik in primul capitol Izel il iubea la nebunie pe Shin.. iar in cel de-al doilea nu il mai suporta? ( chiar si in cel de-al doilea ai zis la un moment dat ca il placea apoi din nou acea schimbare brusca, ca nu-l mai placea)... Cat de scimbatoare mai este si Izel.. fa-o sa se hotarasca odata cu ce simte pentru el :)). Pe de alta parte imi place ca i-ai facut sa se alerge un pic, desi ideea e folosita in foarte multe ficuri ( chiar si in al meu la inceput ).
Ma intreb oare cat de multa incredere au avut parintii lui Izel sa o lase sa locuiasca singura.. adik chiar atat de independent sa fii inca din primul an de liceu?.. nu zic nu, dar scartaie cv( desi si mie mi-ar placea sa locuiesc singura :)) )
Ce mi-a placut a fost ca din intaplare cei doi sunt vecini O.o.. iti zic ca mi-a placut. Ce nu mi-a placut a fost atitudinea lor cand au " aflat"... adik ( virgula) chiar nu se suportau sa stea impreuna?( totusi se cunosc abia de cateva zile, si ai mai si zis ca in vacanta s-au distrat de minune)
AA.. si apropo trebuie sa mai lucrezi la comportamentul lui Izel.. adik mai intai este timida apoi tupeista apoi din nou timida.
Acum urmeaza naratiunea, descrierea si dialogul ( parca suntem la romana.. m-ai lipsea monologul :)) )... deci fata de primul capitol a fost mai bine. Nu prea ai descriere... si naratiunea trebuie un pic retusata... iar dialogul nu mai este la fel de sec ca si in primul.
Deciiii.. cam atat.. ignorand greselile de tastare si unele de exprimare..



Daca te-am deranjat cu ceva te rog sa imi spui numaidecat... nu te-am criticat pe tine ci ficul.. nici eu nu sunt prea buna la ficuri ( te poti razbuna cu un com de toata frumusetea :)) ) si nici cu comentatul lor nu stau prea bine.. sper sa nu fi gresit cu ceva..


Asrept next-ul !
Mi-e foameee!!!

#6
(04-10-2010, 10:19 PM)Assyria A scris: Buna din nou :"> ! Ai pus destul de rpd nextu .. si destul de rpd am venit eu cu comul :P.
Deciiii, cu ce sa incep? Cu ideea desigur ;;). Ideea parca e mai buna decat imi facusem eu parerea ca va fi, numai ca ( tre sa existe si un numai ca :)) )... ai facut o schimbare foarte brusca ce nu mi- a prea placut.. adik in primul capitol Izel il iubea la nebunie pe Shin.. iar in cel de-al doilea nu il mai suporta? ( chiar si in cel de-al doilea ai zis la un moment dat ca il placea apoi din nou acea schimbare brusca, ca nu-l mai placea)... Cat de scimbatoare mai este si Izel.. fa-o sa se hotarasca odata cu ce simte pentru el :)). Pe de alta parte imi place ca i-ai facut sa se alerge un pic, desi ideea e folosita in foarte multe ficuri ( chiar si in al meu la inceput ).
Ma intreb oare cat de multa incredere au avut parintii lui Izel sa o lase sa locuiasca singura.. adik chiar atat de independent sa fii inca din primul an de liceu?.. nu zic nu, dar scartaie cv( desi si mie mi-ar placea sa locuiesc singura :)) )
Ce mi-a placut a fost ca din intaplare cei doi sunt vecini O.o.. iti zic ca mi-a placut. Ce nu mi-a placut a fost atitudinea lor cand au " aflat"... adik ( virgula) chiar nu se suportau sa stea impreuna?( totusi se cunosc abia de cateva zile, si ai mai si zis ca in vacanta s-au distrat de minune)
AA.. si apropo trebuie sa mai lucrezi la comportamentul lui Izel.. adik mai intai este timida apoi tupeista apoi din nou timida.
Acum urmeaza naratiunea, descrierea si dialogul ( parca suntem la romana.. m-ai lipsea monologul :)) )... deci fata de primul capitol a fost mai bine. Nu prea ai descriere... si naratiunea trebuie un pic retusata... iar dialogul nu mai este la fel de sec ca si in primul.
Deciiii.. cam atat.. ignorand greselile de tastare si unele de exprimare..



Daca te-am deranjat cu ceva te rog sa imi spui numaidecat... nu te-am criticat pe tine ci ficul.. nici eu nu sunt prea buna la ficuri ( te poti razbuna cu un com de toata frumusetea :)) ) si nici cu comentatul lor nu stau prea bine.. sper sa nu fi gresit cu ceva..


Asrept next-ul !


Nu din contra nu ai gresit cu nimica.. si ai dreptate in tot ce ai zis.. ca si eu imi stiu greselile.. cateodata mie lene sa le corectez..dar de acuma o sa le fac cu cap..dap stiu adevarul e Izel chiar il placea pe Shin..dar faza era ca acesta incepea sa o calce pe nervii.. in fine o sa ma gandesc la urmatorul capitol.. multumesc de corectare.. si nu nu vreu sa ma razbun..
Multumesc :)

Jasmine: Incearca sa lasi raspunsuri la comentariile userilor atunci cand postezi un capitol nou. Altfel faci dublu post si nu e voie. ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Puppet girl, your strings are mine. crazy little red 3 2.769 28-04-2013, 08:52 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [Yaoi] Pentru mine?! AbiiShu' 46 21.724 19-04-2013, 09:00 AM
Ultimul răspuns: Dream_great
  [Yaoi] You are mine ! Lexxu 21 12.759 19-07-2012, 01:18 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Ura sau iubire?dragoste sau despartire?intrebarile ce uni k mine si le pun mere(+16) ^ ^_Yunna_Uchida_^ ^ 0 1.780 01-09-2011, 09:38 PM
Ultimul răspuns: ^ ^_Yunna_Uchida_^ ^
  Acum poti privi prin mine +Rin+ 8 3.671 21-07-2011, 03:59 PM
Ultimul răspuns: +Rin+
  Uita de tot si aventureaza-te cu mine Zăpă 47 24.069 10-02-2011, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  ÃŽnainte de mine am fost eu ultimate wulf 19 8.520 05-02-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Mine[+18] Hye.not 11 6.048 31-01-2011, 05:31 PM
Ultimul răspuns: DeMentă
  Tristetea-o parte din mine Jun 2 2.794 04-08-2010, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)