Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Puppet girl, your strings are mine.

#1
4

#2
Buna^^
Chiar ma intrebam daca o sa mai postezi ceva pe aici. Ma bucur foarte mult ca ai reluat aceasta activita, mie chiar imi place cum scrii. Nici eu nu am mai dat un comm de mult, deci nu o sa fie unul prea 'inteligent'. Sa incepem...
Cum am intrat pe Zup la ficuri am vazut ca nu se postasera prea multe lucruri, dar am zarit un titlu interesant, "Puppet girl, your strings are mine". Cand am vazut ca e scris de tine eram ceva de genu' :yes:. Nu ai scris foarte mult, dar e suficient cat sa capetze atentia cititorului. Nu prea am ce sa spun la dialog, a fost o singura replica destul de bunicica. Descrierea a fost ok, desi uneori mi s-a parut cam fortata. Se vede putin ca n-ai mai scris de ceva timp, dar e ok, sunt sigura ca urmatorul capitol va fi mai 'lucrat'.
Pai sper ca o sa vad continuarea cat mai curand. O zi buna ^^
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#3
A trecut ceva timp de cand nu am mai citit ceva scris de tine, oricum nici nu ai mai postat. Acum chiar ma bucur ca ai venit cu ceva nou. Ca intotdeauna stilul tau e fluid si frumos, ma capteaza cu fiecare cuvant sii nu ma indoiesc de nimic, sigur o sa fie super povestea.
Am totusi impresia ca persoana care povesteste este la masculin, o fi, nu o fi, oricum nu e yaoi, de asta sunt sigura. XD
Nu ai scris prea multe, deci nu prea ma pot pronunta, astept sa aduci urmatorul capitol. Succes! *hug*

#4
4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)