Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny Memories

#31
Cate mi s-au intamplat si mie ....

Era iarna si plecam de la scoala. Pe coridor un coleg imi tot tragea caciula pe fata. Ca sa inceteze mi-am tras-o eu singura pe ochi si am intrat intr-o usa :nh: .

Tot la scoala ... Se bateau baietii cu cornuri. Si un baiat a luat un corn si a vrut sa arunce in o fata.Dar in loc sa arunce in ea, a aruncat spre mine. M-am ferit, pentru ca eram atenta, altfel :dizzy: .

Dansam eu cu o fata tango, prin clasa si intra profesorul de istorie in clasa si lasa harta orientului antic, nu mai stiu ... Eu m-am rusinat si vroiam sa fug in banca, Adry nu stia ce sa faca, dar zice profesorul:
- Stati linistite, nu am venit la ora ! E pauza inca, am lasat doar harta ...
Ma asteptam la : " ce faceti fetitelor ??? " , dar nu ne-a certat . Weird :dizzy: .

Mi-e rusine sa cant de fata cu cineva ... Imi faceam eu baie si cantam la dus o//o . Nu stiam ce avea papagalul meu, canta de il auzeam din cada .... In fine , ies din baie si o intreb pe mama :
- Ce avea Coco de facea asa ???
- Te auzea pe tine cantand .....
Zuppy03 Concluzie : Nu mai canta la dus cand esti cu cineva acasa !!!

Lista poate continua ... Astea sunt cele mai funny .
[Imagine: hinata_naruto.jpg]






#32
Multe momente deastea ,dar nu mi le mai amintesc pe toate
Dar spun 1-2 care mi le amintesc:
eram in clasa a3a (cred) si ma jucam cu prietenele (eram in curtea scolii) pe langa terenu de basket si dupa cateva minute nu mai aveam chef de joaca,ele au plecat si eu am ramas sa ma uit ca niste baieti dintr-o clasa mai mare jucau basket(nu stiu daca am scris bine,sorry)si mie imi placea sa ma uit si chiar atunci unu arunca mingea la cos,nimereste cosu, dar mingea nu mai cade jos,pentru ca mi-a cazut mie in cap :dizzy:


Alta faza a fost cand mi-a povestit o prietena de un film super cu monstrii,bataie si eu normal am vrut sa ma uit la el.Intr-o seara am mers la ea(sta langa mine)sa ma uit la film.Toate bune,ma uit la film,se termina si chiar mia placut actiunea si monstrii din el,dar acuma cum sa mai plec acasa?(chiar daca stam una langa alta)Imi era frica,aveam impresea ca ma urmaresc monstrii aia din film(defectu meu,imi plac filmele astea,dar nu ies noaptea afara dupa ce vad unul)si am inceput sa ma invart pe acolo sa vorbesc intruna si spuneam:'ce ma fac,eu nu merg singura acasa.Trebe sa mergi cu mine(i-am spus prietenei mele)' si normal ca ea nu a vrut dar pana la urma am rezolvat,a mers maicasa cu mine(eram in clasa a4a atunci)



Inca o faza si ultima:Mia trimis o prietena un filmulet pe mess,eu ma pun sa ma uit sa vad ce ii(si titlu era foarte fain ceva de genu'sa mori de ras') si incepe,nimic interesant doar un scaun care se misca putin,eu stateam atenta sa vad ce ii si deodata apare un 'monstru' groaznic,cumult sange pe fata,taieturi si astea,eu m-am speriat foarte tare pentru ca eram foarte atenta.Eu eram speriata si alta prietena care era cu mine in camera radea de nu mai putea
Acuma chiar si eu rand cand imi amintesc ce am facut

Nu prea ii amuzant,dar asta este,daca imi mai aduc aminte si altele mai revin

:bye:
[center][Imagine: 4501958357_5eb3134a1d.jpg][/center]
[center][Imagine: 2a7d3ih.jpg][/center]



#33
Sa vedeti ce am patit eu...

Eram in vacanta de vara pe la sapte ani la bunici si am iesit afara cu fratele meu. Eram tunsa cu el, amandoi scurt, si am iesit pe strada. In Zalau se intampla toate astea.

Trecem pe langa o batrana si la un moment dat zice baba aia tampita si oarba:
-Uite ce draguti gemeni! Cum va cheama baieti?

Cand am auzit am inceput amandoi sa radem si cand am ajuns acasa i-am spus mamei ce s-a intamplat si ea a zis ca la ce atitudine am eu, is exact ca un baiat.21

#34
Sa povestesc si eu ...

1. Eram la scoala si mi s-au rupt pantalonii. Toata lumea a ras de mine, iar eu plangeam.

2. Eram mai mica si impreuna cu parintii am petrecut un revelion la verisoara mea. Si am vrut sa ma asez pe scaun, dar mama nu a fost atenta si mi-a tras scaunul si am cazut. Au ras de mine. Eu m-am suparat si am pus bot 21

Nu mai imi aduc aminte mai multe ....

#35
Hm, dacă stau bine să-mi amintesc sunt câteva, dar am una interesantă care m-a făcut tare să râd şi pe mine şi pe bunică-mea.
Eram acasă cu bunică'mea şi ea vroia să facă gogoşi, preferatele mele de asemenea şi cum eu eram pe atunci mai mică şi vorbeam mai mult, ei bine începusem să vorbesc despre nu ştiu ce chestii stupide, whatevă şi cum vorbeam eu acolo bunică'mea, sătula să mă mai asculte cum trăncăneam degeaba lua o bucată de aluat gata frământat şi vru să mă facă să cred că mi-l dă în faţă, dar de fapt, eu întorcând capul spre bunică'mea in momentul ala bucata de aluat vine cu o viteză enormă spre mine şi mă loveşte pe faţă. Evident nu m-a durut, dar am început amandouă să râdem.

Mi-am spălat faţa după că aveam făină
-

#36
Păăăi... Eram în parc cu colegii şi, desigur, cu sk8turile. Începem noi să ne plimbăm şi, când mă strigă unu, care era mai în spate, eu mă uit la el. N-am fost prea atent şi am intrat in zid 21 Cred că am râs pe tema asta mai multe săptămâni 21

În clasă, într-o pauză, stăteam în spate cu nişte prieteni, vorbind. Unu vrea să ne arate cum execută el nu ştiu ce mişcare la fotbal. Începe el să ne arate şi când se presupunea că vrea să şuteze, deşi nu avea minge, a intrat profa în clasă. Ăsta nu s-a mai putut opri şi i-a zburat adidasul din picior, direct in burta profei 21

Tot la şcoală, noi avem o plăcere să demolăm clasa. Şi nu s-a pus pata pe catedră şi scaun. Nu ştiu cum reuşim de distrugem scaunul, mai ramasese doar metalul din el, pernele nu 21 . Un coleg, care zicea că a făcut toată treaba s-a urcat pe catedră şi a început să urle: Ohh, yeah!! Noi toţi muream de râs şi atunci intră în clasă directoarea 21 Ce faţă avea profa cand l-a văzut mândrindu-se că a rupt scaunul 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#37
Paaai...cu cateva zile inainte de Craciun Ralu (o prietena buna :] ) a venit la mine pentru ca ai mei plecasera sa ia brad. In fine...am stat putin prin bucatarie, apoi ea a iesit repede din apartament si tinea strans de clanta ca sa nu ies. Am tras atat de tare de usa aia, incat cand am reusit in sfarsit s'o deschid am vazut'o pe Ralu pe jos (zicea ca mai avea putin si se dadea de'a berbecu' pe scari ) cu clanta'n mana. Ma uitam O_O "Ce'ai facut??Cum a ajuns clanta de la usa mea in mana ta?!" Saraca avea o ditamai julitura'n palma. Am plecat repede. iar dupa ceva timp ai mei m'au sunat si m'au intrebat "Ce are usa?Ce'ai facut?" Eu le'am explicat frumos tot si mama a zis "Gata..te'ai lins pe bot de cadouri" E da' de unde? xD Ca tot le'am primit ;-"

#38
Aşaaaaaaaa~... Eram în curtea şcolii zilele astea când era zăpada mare şi eu alergam ca cretina după un coleg, iar eu în goana mea nebună, am dărâmat o profă în zăpadă. Dându-mi seama ce am făcut mă opresc şi mă uit la ea, care începuse să zică: "Domnişoară, voi propune scăderea notei tale la purtare. Cum te numeşti?". La care eu, cu o mutră foarte inocentă: "Nya...". Apoi am luat`o la fugă. 21
Eu şi cu un coleg, înainte de ultima oră de vineri mereu facem vreo prostie. 21 De exemplu, odată ne`am aruncat amândoi în acelaşi timp pe o bancă şi am rupt`o în jumate [deşi nu prea înţeleg cum, căci suntem slabi], odată am scos uşa de la clasă, altădată am aruncat un scaun prin plasa de la geam [nici acum nu ştiu cum am reuşit să`l aruncăm printr`un spaţiu foarte mic dintre plasă şi peretele exterior], iar altă dată am scos toate băncile afară din clasă şi le`am lăsat pe hol, că am crezut noi că e un şobolan în clasă. De o săptămână nu mai atingem nimic înainte de ora respectivă că ne e frică să nu mai facem şi altceva. 21
Ah, şi fiecare moment în care vorbesc cu Berry este amuzant. ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#39
Imi place ideea cu bancile afara si fiind vorba de banci am facut si eu ceva de genu 21 intro pauza am pus catedra in fata usi si am pus 2 banci peste[nusitu cum am reusit] + 3-4 scaune peste intra profa ..."Ce dracu faceti voi aici?"
La care noi ne distram...dupa ora respectiva...punemm un coleg pe catedra...ii punem fata de masa peste el....mai punem si 2 scaune si scoatel tata afara din cl 21 o profa credea ca e unu mort acolo 24
In alta zi am iesit afara[acuma 2 -3 zile] din scoala si stateam la usa de la intrare si ma uitam la gheata si iese cl I de ati fi vazut cum cadeau ca popicele pe jos 21
Iar in alta zi vreau sa ma dau pe gheata ma duc ce ma duc pe gheata si in timp am uitat ca adidasi mei aluneca si pe lemn apai pe gheata o.o apai am zburat pe acolo colegi mei credeau ca vreau sa fac ca si o pasare 21
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!

#40
Pai...Totul a inceput acum vreo 6 ani cred21. Da stiu cu mult timp in urma, dar cred ca a fost cea mai amuzanta amintire a mea24. Matusa mea impreuna cu iubitul ei m-au luat cu ei sa mergem sa mancam pizza...Ajungem acolo, mancam ce mancam si dupa plecam. Cand sa iesim, eram asa de grabita, dar nu stiu de ce, si am intrat cu capul in geam.21Nu era vina mea era perfect curat! Nu se observa ca si cand ar fi fost un geam24
Deci mor si acum de ras cand imi aduc aminte24
[Imagine: love-sick1.jpg]

I may not be perfect, but I'm always me! 8



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.023 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Reclame/anunturi funny white angel 9 6.185 13-11-2009, 09:00 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Funny Pics GhostShell 28 15.407 06-12-2008, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Dizzy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)