Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny Memories

#41
The funniest memory I had is when I was playing with my two best friends while on a 3 way phone call on end of the road .One of my friend made character scream help me every second even though she was standing right next to us, so my another friend Brianna and I just learned to ignore it... until we were solving a puzzle and she left the room and had someone on the other line... We then heard her character screaming for help, but since thats all she did we figured she was fine until we finished the puzzle and went through the door she was laying on the floor dead.. It made me laugh so hard.

#42
=]] Bun deci am ras destul de mult. Sa incep si eu acum :
1. E prima de care imi aduc aminte : Ma plimbam o data prin mall cu tata cautand Auchan :]] Trebuia neaparat sa ajung acolo pentru o fata mi-a zis ca pe acolo se afla si InterSport, iar eu trebuia sa-mi iau o minge de handbal si genunchere. Urmatoare zi urma sa am cateva meciuri XD. Si ne invartim noi ce ne invartim pe acolo si mergem la parcarea subterana. Tata se uita pe pereti sau la mai stiu eu ce si brusc, era gata, gata sa intre cu capul intr-un geam ce despartea acea imensa.. incapare [ daca ii pot zice asa ]. Eu incep sa rad iar tata se uita la mine ca la felu' paispe :]]
2. Eram intr-o zi la scoala si nu stiu ce ma fastaceam pe langa banca mea. Eram singura prin clasa, iar banca mea e chiar langa geam si calorifer. Ma invart eu pe acolo cu caietul de biologie in mana si brusc dau cu genunchiul in calorifer, iar grabindu-ma sa ma aplec dau si cu capul de geam =]] XD Norocul meu e ca eram singura acolo. Nu am povestit la nimeni intamplarea asta si nu prea am de gand sa o fac :]]

Cam atat imi aduc aminte. Daca mai e ceva, revin XD :]]

#43
e tare aia cu tata 24)) sati vezi tatal lovinduse de un geam 19 24

mia placut cea a lui Rallu xD si eu am patit asta cu colegii tot la o pizzerie 24))

saaau imi amintesc... : era acum vreo 3-4 ani21 (cred ca avream 12-13 ani) si mama ne facuse niste macaroane cu branza xD mie si surorii mele nu ne placeau. ea urma sa mearga la lucru si neo zis ca sa mancam macaroanele pana vine (seara la 11) sau daca nu sa le aruncam (stia ca nu ne plac). trece ziua si cand urmeaza sa vina mama ne trezim noi ca nam mancat macaroanele... nu vroiam sa le aruncam ca sa nu o facem sa se simta prost ca leo facut pentru noi... si atunci ce facem noi 24) luam o punga, bagam macaroanele si le aruncam pe geam 24))). buuuun, vine mama... povestim, povestim si intreaba de macaroane... noi, foarte mandre ii spunem ca leam mancat... se uita in chiuveta (stiind ca nu spalam vasele niciodata) si isi da seama ca mintim. io atunci ma iau si ies din camera si ramane sora mea care pe atunci avea in jur de 10 11 ani xD mama, foarte confuza intreaba atunci "ce ati facut cu macaroanele?" sora-mea, deja intrata in panica, raspunde: "leam aruncat..." mama se uita in gunoi, nu le vede si se intoarce catre soramea care atunci continua propozitia: "...pe geam." 24)
dupa ce o urlat vreo 15 min pe noi neo trimis dupa punga (deja era intuneric) si noi ca proastele mergem sub geam cautand-o si un caine foarte nervos se ia dupa noi xD atunci neam dat seama ca acel caine manca macaroanele din punga 24)). deci faza asta nu o sa o uit niciodata 21) !
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

#44
Toate fazele amuzante le-am facut cu dya. Atata stiu.


Imi aduc aminte ca eram la ea in curte si a inceput sa faca pe nebuna si eu beam apa - ce frumos din partea ei sa imi dea - si... am ras atat de tare incat mi-a iesit apa pe nas si era sa cad de pe ' treapta ' la scara.
Etc.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#45
Lol funny 21 Pai imi aduca aminte si eu una sau doua. Era o zi frumoasa de vara si trebuia sa vina tata de la lucru. Stateam pe banca in curte cu bunica-mea si mama. Si aud masina. Ma reped fericita pe poarta, sa vad daca imi cumparase inghetata, iese tata din masina, ma uit la el si ma apuca un ras, nu m-am mai putut opri 21 tata avea un ochi umflat, si rosu, il intepase o albina la lucru, am ras pana m-a durut burta, pana s-a enervat mami si-a tipat la mine sa tac 21)

Iarasi, eram cu mama in pat si ne uitam la TV si eu intre timp fredonam o melodie. Si zice catre mine, ce tot canti. Si eu mandra, ii raspund: " Haruka Kanata". D'oh, face mama o fata de parca ii m-a vazut dansand cha cha pe acolo. Mi-a venit sa rad, abia dupa mi-am dat seama ce penibil si ciudat era sa ii spun ei asa ceva 21 nu intelege nimic.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#46
1. Mergeam cu fratele meu (nu îmi amintesc unde), când am văzut o colegă de grădiniţă. Şi am privit lateral (era pe celălalt trotuar) şi i-am făcut cu mână. Tocmai atunci m-am dat cu capul de un stâlp (mda, era în calea mea!) pe care nu-l văzusem iniţial.
2. Well. Eram pe dealul din grădina bunicii împreună cu fratele meu. Am urcat încet, dar când am coborât am prins viteză. Fratele meu mi-a zis să cobor mai încet, dar nu l-am ascultat. Şi aşa m-am împiedicat şi am început să mă rostogolesc pe deal. Mda, când m-am oprit eram numai pământ :laugh:
3. Aveam un coleg care nu mă lăsa în pace în pauze. Mă punea într-un colţ zicând "Stai într-un colţ. Eşti pedepsită", mă învărtea, mă ducea unde vroia. O dată chiar m-a pus pe catedră şi m-a pus acolo până au venit toţi colegii din clasă. Şi partea proastă e că eu nu puteam să fac nimic pentru că e mult mai înalt decât mine -_-"

Sunt sigură că am făcut multe alte lucruri amuzante, doar că nu îmi amintesc acum (e şi 8 dimineaţa). Revin mai târziu.
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#47
Poi daca ar fi sa imi amintesc toate momentele amuzante as scrie un roman nu alta.Hai ca scriu totusi cateva

1.Eram mai mica cred ca eram a 2 a. Ma jucam eu frumos si dupa ce m'am plictistit m'am gandit sa fac ceai.Iau din bucatarie o cana merg afara pun eu pamant, pietris, frunze si tot ce gaseam si dupa amestesc.Vad eu ca s'a facut culoarea ceaiului si ce credeti ca am facut? Am baut din el.21

2.Eram cu niste prieteni la gara pe pasarela [un pod deasupra caii ferate] si stateam pe ea si vine la un moment dat un politist si ne zice sa coboram dupa care ne ia datele.Eu speriata cum eram incepeam sa fac ca toate alea.Eu, prietenii mei si politistu ne tot indreptam spre iesirea din gara si imi povestea ca a fost la liceul unde preda tatal meu dar nu i'a fost profesor dupa care face la mine cica:"Daca imi era profesor iti dadeam amenda pe loc".24

3.Eram cu cele mai bune prietene la iesirea din gangul meu si intarziasem la scoala si in 5 minute trebuia sa fim la scoala si portiunea pe unde mergeam era aluneacoasa ca era iarna si una dintre ele a cazut in spagat.24 Ne ducem noi doua sa o ridicam si era sa cadem si noi.Am injurato tot drumul21

4.Eram tot asa cu una dintre cele mai bune prietene ale mele in centrul orasului asteptand o colega.Eram doar eu si ea si niste tigani.Vad eu in capatul centrului un tigan cum a cazut si incep eu sa tip cik :"Uite un cra-cra" si arat cu degetul spre el si in spatele meu era un grup de tigani.

5.Tot cu pietena aia a mea ne plimbam si eu aveam niste cizmulite cu motoshoi [canafi] si trecem pe langa 2 tiganci si face una la mine cik : "Zurzulica zurzulea bagami'as **** in ***** ta.24 Radeam cu ea de numai puteam

6.Vara trecuta ii dadusem idul unui arab pe imvu si de atunci tot imi zice ca ma iubeste ca ii lipsesc nush ce si dupa un timp in care nu intra pe mess, a intrat aseara si tot incerca sa imi trimita o poza.Intr-un sfarsit a reusit desi mai bine nu reusea.Deschid eu frumos poza si ce vad? **** lui.Sa fac infarct cand am vazut.Dupa insistentele celei mai bune prietene ale mele ii trimit si ei poza si doar am avertizato ca e ceva urat.In fine dupa il intreb de ce mi-a trimiso si cica:"ptr ca mi'ai lipsit" si si'a cerut mii de scuze.Dar fac eu la el cica:"In Romania cei care isi fac poze la **** lui se numeste curvar [scuzati cuvantul]. 21 Si de atunci prietenei mele ii e frica sa mai zica da la intrebarile mele.

7.Una din seara asta.Imi zisese mama adresa ei de email si in loc de @ a zis coada de maimuta si pe mine ma amuza expresia asta.Nu m'a amuzat asa de tare dar tinand cont ca n'am mai ras de mult am facut o criza de ras de m-am inrosit la fata.21


Stiu ca nu's amuzante dar pe mine ma fac sa rad cand imi amintesc
[Imagine: EnvYQ.png]

#48
Pai, mi s-a intamplat una chiar azi39 Deci sa va spun ca dupa aia uit -.-:

Eram eu si cu o prietena foarte buna [Anca] ne plimbam prin deal. Mergeam noi razand, glumind si barfind si deodata Anca se opreste in mijlocul drumului.
Eu: - Ce-ai fata?
Ea: - Ce-i cu ala?
Si imi arata ea un tigan, cu castile pe urechi langa un semn d'ala "Stop" si asculta muzica. Mah, nu doar asculta muzica ci si dansa in plina strada O_O.
Ea:- Hai d'aici! Ala e nebun!
Eu: - Nu! Ce mah, tie frica de ala?
Ea: - Da!
Eu: Lasa ca te apar eu *eu toata mandra de mine*
Trecem noi pe langa el, tinandu-ne de nas ofc, si scapam cu brio. Nu ne baga in seama, era ocupat cu muzica lui. Mergem noi trei pasi si zice ala:
El: - Fietiliiii!! Fietili [taran ce mai] asteptati olieaca!
Noi ne orprim si ne intoarcem capul spre el. Taranu' venea dupa noi, zscotandu-si la iveala asa zisii dinti care semanau cu niste fasole.
Ea: - Hai d'aci fata!
Eu: - Ioi hai!
Si o tulim noi la fuga, dar nu prea tare stiind ca nu se va tine dupa noi. Ne oprim sa ne tragem suflarea si vad ca se tot tinea dupa noi. Iar fugim doar ca de data asta mai tare, iar eu fiind cu adidasi pe zapada, cad in fund si o iau la vale si spre bucuria mea tiganul nu se mai tinea dupa noi 21

O_O Ditai postu' O_O
[Imagine: Hm757.png]





#49
Am venit si eu cu ceva 2124
Acum cateva minute eu impreuna cu Dyu [ Abbi/yaoi maniac ] stateam linistite la calculatorul fratelui sau Cristinel, si i-am cerut sa-mi aduca un pahar cu apa rece din frigider [ al doilea, pana acum ] care era in camera cealalta, trebuia sa strabati curtea ca sa ajungi la ea. Cand sa iasa pe usa, s-a bucurat [ nu mai stiu motivul ] si n-a vazut ca mai era putina apa in pahar, si a varsat-o. Am inceput sa radem ca niste idioate, mai ales ea [ acum ma bate ] si eu am incercat sa-mi rezem capul de birou. In loc sa-l rezem, l-am spart [ in ghilimele ] lovindu-ma la cosul meu frumos, de o zi. A venit la mine sa ma sarute pe cap unde m-am lovit, si eu i-am bagat unghia in barbiieee, cand ea s-a dat in spate, s-a lovit cu piciorul de piciorul patului, si era sa cada pe spate 2124.
Epic, nu? 19

Te iubesc oamanoo! <3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#50
Puh minte! 47 Sa va relatez eu intamplarea fenomenala. 38
Eram eu, Dya, eu si un pahar de apa fenomenal. 38 Eu ma bucur, vars apa care mai era, iar ea rade ca descreerata, inainte lovindu-se cu capul de birou. The End. 38 19 To be continued... (ea e de vina 65) Vedeti? Acum da in mine. T__________T]

"Raman tampita."
"Nu ai ramas inca? "
"Sau sunt deja."

Recunoaste. Yondaime ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.035 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Reclame/anunturi funny white angel 9 6.207 13-11-2009, 09:00 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Funny Pics GhostShell 28 15.471 06-12-2008, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Dizzy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)