Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny Memories

#21
Am venit cu altele noi:
1) Eram intr-o discoteca de la tara si am mers si eu cu prieteni si vecini pe care ii am pe la tara. Am ajuns la disco si il vad pe un tip si aprtea buna era ca tipul era var cu o prietena a mea. Se duce ana la el si imi face cunostinta cu el, a trecut ceva timp de ne-am cunoscut si noi mai bine dar tipul se parea ca nu il interesez. Am mai vorbit noi ... bla bla bla ... si pana la urma tipul se da la mine dar nu asa ca un baiat normal si chiar si acum cred ca tipul voia de la mine si altceva. Am inceput sa il evit si pana la urma se enerveaza tipu si a inceput sa traga de mine asa ca nu am avut incotro decat sa plec de la disco. Heh dar nu se termina aici, tipu vine dupa mine si atunci apare prietenul meu cel mai bun, si incepe sa se bata cu tipul acela. Eu ca proasta ma bag intre ei si iau un pumn in tampla, cad jos, tipu pleaca si am parte de o morala a celui mai bun prieten al meu. Atat nu e asa amuzanta dar eu rad defiecare data cand imi amintesc.
2) In timpul scolii cred ca eram in clasa a 6 a un prof nebun de religie ne ia pe noi sa mergem la cateva manastiri. Am ajuns si ne-am cazat la una, bun eu cu o colega cea mai buna prietena a mea, am plecat prin baile baietilor sa vedem cu arata si cand intram ii vedem pe baieti cu amici scosi. Io am inceput sa rad, iar nebuna de prietena a mea a inceput sa zica: A cui e mai mare? baieti si-au pus repede mainile in fata barbatiei si dupa noi am plecat dar a doua zi nu am mai scapat de ei ca ai reaq nebuni voiau sa ne arate amicu oricum glumeau nu cred ca erau ei in stare sa ne arate barbatia in fata.
Mai am multe dar am vazut ca am scris cam mult asa ca revin cu altele in alt post.
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#22
pey..odata mergeam cu o prietena prin parc,si vorbea unu la tel..un baiat de vreo 14 ani..si zice el:

-Ce faci?

si se intoarce spre mine

-Bine!raspund eu

el se uita mirat la mine,de parca eram un extraterestru...dupa aceea am inceput amandoi sa radem...

alta intamplare....mama lustruise recent parchetul cu ceara.eu vroiam sa ma duc la bucatarie sa-mi iau suculet...si era alunecos parchetu' la intoarcere dupa ce mi-am luat suc,mi-am luat avant vrand sa alunec pe parchet..si asta am si facut.am alunecat si am cazut.am spart si paharul iar sucul s-a varsat p mine.Ce ghinionista sunt.

well,sunt numai cateva intamplari..mai am o gramada
[Imagine: durararasig06small.jpg]

#23
Mi`am amintit azi noapte,primul meu meet cu Mitzu xDDD Eu,ca atotcunosatoarea stateam in fata casei de cultura and I was like "Where am I?" vorbeam la telefon cu matusimea si incercam sa descifrez unde sunt,ea vine la mine,ea "hi" eu cu o mutra lunga eram "wtf I was right!" Sau in septembrie,cand stateam intr`un parc de copii mici si poceam numele unor useri.Gah,greu e sa pronunti niste cuvinte -__-
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#24
ceea mai tampita si haioasa amintire a mea este de vara trecuta...
eram la bunici in Ardeal cu varul meu Ady,care imi este ca un frate...doar ce imi cumparasem un nou tricou cu tokio hotel,cand Ady a intrat in casa si la confiscat pe motiv ca aveam prea multe...bun deci ma enervase asa ca trebuia sa ma razbun, cum eu sunt innebunita dupa vampiri m-am gandit ca ar fi super sa fac ceva in genul lor
m-am urcat pe fotoliul de langa usa,am stins lumina...in camera era intuneric total si cand Ady a intrat in dormitor i-am sarit in spate si l-am muscat de gat... faza este ca am muscat atat de tare...ca dinti mei i-au intrat in piele si ii curgea sange,plus ca prieteni lui au ras de el ca il muscasem.
[Imagine: tumblr_lo65w6rqUy1qfkfkho1_r1_500.gif]
He is mine...so don't touch him.

Juliette, chibi-ul lui Sadic Juliette

#25
So ...sa incepem.
Stateam noi cuminti in pauza ...aruncand cu cornuri in noi si boxul intre baieti e la oridinea zilei...insa dupa ce se trezesc coleguti nostri dupa ciondaneala ...ii vine unui coleg sa ii fure unei tipe pachetul .In timp ce alerga el imitand mersu 'pompos ' al unei colege ...se impedica de prorpiul ghiozdan si cade direct in cap 24 ...[Tom si jerry style] si in timp ce radeam eu copios ..cad de pe scaun ..deci doua reacti in lant.
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#26
Hi all.
I am not remembering any right now but I have one joke can be as funny memory.

A game of animal football
Panda The animals were bored. Finally, the lion had an idea. "I know a really exciting game that the humans play called football. I've seen it on T.V."
He proceeded to describe it to the rest of the animals and they all got excited about it so they decided to play. They went out to the field and chose up teams and were ready to begin.
The lion's team received. They were able to get two first downs and then had to punt. The mule punted and the rhino was back deep for the kick. He caught the ball, lowered his head and charged. First, he crushed a roadrunner, then two rabbits. He gored a wildebeast, knocked over two cows, and broke through to daylight, scoring six.
Unfortunately, they lacked a placekicker, and the score remained 6 - 0.
Late in the first half the lion's team scored a touchdown and the mule kicked the extra point. The lion's team led at halftime 7 - 6. In the locker room, the lion gave a peptalk.
"Look you guys. We can win this game. We've got the lead and they only have one real threat. We've got to keep the ball away from the rhino, he's a killer. Mule, when you kick off be sure to keep it away from the rhino."
The second half began. Just as the mule was about to kick off, the rhino's team changed formation and the ball went directly to the rhino. Once again, the rhino lowered his head and was off running. First, he stomped two gazelles. He skewered a zebra, and bulldozed an elephant out of the way. It looked like he was home free. Suddenly at the twenty yard line, he dropped over dead. There were no other animals in sight anywhere near him. The lion went over to see what had happened. Right next to the dead rhino he saw a small centipede.
"Did you do this?" he asked the centipede.
"Yeah, I did." the centipede replied.
The lion retorted, "Where were you during the first half?"
"I was putting on my shoes."

#27
Frate........ mor aici de ras 21
Avand in vedere ca eu sunt nascuta pe data de 13, ma consider ghinionista, avand parte de cele mai trasnite faze 21
O faza tare ar fii acum 3 ani pe data de 13( exact de ziua mea) cand zine profu de sport si ne zice ca o sa sarim la capra...... in acel moment ma speriasem groaznic eu deabea reuseam ca sa sar la capra peste un cololeg foarte amabil 21 .... deci ca sa revin, fiind ultima la catalog ma holbez la ceilalti coleguti cum sar si imi zic in gand ca daca ei pot, eu de ce nu as putea..... si ajungand la mine, imi iau frumos avat si sar perfect o data, de doua ori, de trei ori( care eu nu sarisem nici o data ) pana ii vine ideea geniala lu prof sa ma puna sa sar si a patra ora. Eu, avand in acel moment pantaloni de trening la larguti, cand sa sar mi se agata pantalonul de un calt al caprei si vin in cap. Speriindu-ma groaznic pun mainile in fata capului ca sa nu ma lovesc la cap, dar mai rau am facut. Mana mea dreapta era facuta franjuri, iar eu mi-am tinut ziua intr-un salon la spital cu niste babe 21
O alta faza ar fii tot de ziua mea( tot pe 13), dupa ce se chinuie biata mea mamica sa imi fac un tort cat mai mare si sa il aranjeze cat mai frumos, si culmea imi scrisese pentru prima data ioana pe tort, cand sa il bage in frigider nu a masurat calumea marimea, iar cand si-a dat seama torul era deja pe jos, iar ata frigiderul cat si hainele lui mama erau pline de frisca 21 ( in timp ce eu ma prapadeam de ras saraca mea mamica plangea 21 ).
O alta faza ar fii cand am plecat intr-un parteneriat la teleorman cu cativa colegi de clasa si de scoala. Am plecat cu trenul, ir toate fetele s-au bagat intr-un campartiment, pe la 3 dimineata noi incercam ca sa dormim, dar cand am reusit si eu in sfarsit ca sa adorm un coleg tampit tranteste usa de la compartiment si ne intreaba nu stiu ce. Prietenele mele se speriasera groaznic vazand ca eu ma trezisem ( stiind ca nu imi place ca cineva sa ma trezeasca). Tip la fete ca sa inchida usa si sa nu il lase ca sa plece, il imobilizeaza pe cristi, iar eu ca sa ma razbun am scos din geanta fardurile, si creioanele dermatografe si am inceput ca sa ii fac pe fata adevarate opere de arta 21 . Spre ghinionul lui, apa de la toaleta din tren nu mergea, iar el sa sters cu servetele udate in apa minerala, norocul lui era ca am ajuns pe la 6 dimineata cand era inca intuneric si nu la vazut nimeni chiar atat de bine 21
Asta ar fii numai o micuta parte din ce am facut...... o sa mai revin cat de curand deoarece acum nu prea in vin in minte asa de multe 4

#28
Situatii amuzante? Hm...

Eram intr-o vacanta de vara, prin clasa a doua, cu doua prietene (prietena mea cea mai buna si sora ei, Mihaela). Era foarte, foarte cald, canicula, ce sa mai, iar eu si Maria (prietena mea cea mai buna) am vazut stropitorile din parc, care se roteau. Si, noi doua, ne puneam in fata lor. In scurt timp, eram ude din cap pana in picioare. A trebuit sa ne dam tricourile jos (Aoleu! T~T) si sa stam pe niste banci. Nu m-am uscat nici in 24 de ore. A, da, iar cand ne jucam la stropitori, eu si Maria spuneam: "Ploaie, vino la noi!" 21
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#29
Well ... cred ca nu exista zile fara sa se intample ceva amuzant . In fiecare zi rad ca o stricata si nu mai ma pot opri . Odata am ras juma de ora cred incontinuu 0.o . Eh sa trecem la momente amuzante ... Hmmm o sa le zic pe cele mai bune 15
1.Eram odata la mall cu una dintre cele mai bune prietene ale mele [ Maddie ] . Am mers la film , la bowling , la cumparaturi ...cam peste tot xD Si ne-am cheltuit banii T_T . Si noi nu aveam ce face acasa asa ca am mai hotarat sa ramanem putin la mall . Si ne-a trecut o foame T_T Nu aveam bani cum sa cumparam ceva si ne-am gandit la un plan , cum fakem rost de mancare . Si stam asa zece minute , nici o idee . Si deodata o vad pe Maddie cum isi deschide rucsacul si scoate de acolo o cana cu un peste in ea 0.o Era sa mor acolo cand am vazut pestele 24)24Cum sa fi atat de nebun incat sa umbli cu o cana cu un peste in ea in rucsac xD Si s-a uitat o baba la noi cand a scos pestele , si-a facut cruce 0.o Si normal ne-am apucat sa mancam pestele in baie 24 Deoarece nu voiam sa se uite toti cum mancam un peste dintr-o cana xD

2. Eram cu mai multi colegi la Kfc xD Si o colega de-a mea [Anda] isi luase o inghetata . Doamne da buna mai era xD Si venim noi doua la masa langa ceilalti . Toate bune si frumoase xD Inghetata era pe masa , nu se atingea nimeni de ea . I-am cerut Andei telefonul [ nu mai stiu exact motivul ] . Telefonul ei era in geanta asa ca s-a apucat sa caute in geanta xD Cauta ea ce cauta si eu ma uitam asa in gol , nu stiu la ce ma gandeam . Si deodata vad asa o mana 0.o Ia inghetata si zice "Fata pot sa iau si eu ?" Eram inca in soc 0.o Era o tigancusa 0.o Si langa mine era o alta colega [Teo] care era si ea sub soc xD Si Anda a crezut ca eu i-am cerut inghetata si a zis "da" xD Si cand a ridicat privirea a vazut-o pe aia si a zis "AOLO" xD Si fetita a fugit cu inghetata 24)24) Ma apucat rasul si pe mine si pe Teo 24)) Muream acolo , frate xD Toata lumea vazuse scena cu inghetata si o gramada radeau xD Anda inca nu realizase ce se intampla cu ea O.o Nu o sa uit niciodata faza aia ><

3. Eram intr-o excursie cu clasa si cu alti superi buni prieteni de la o alta clasa xD Si era seara ... defapt dimineata ca era vreo 7 dimineata O.o Noi niciodata nu dormim in excursii , doamne fereste 0.o Si eram eu cu un baiat [ Rares ] de la cealalta clasa intr-o sala de mese [ nu era restaurantul unde mancam , era o sala cu multe scaune si cateva mese ] xD Si stateam noi vorbeam asa , mai radeam si vine un coleg de-al meu [Paul] xD Noi 3 suntem foarte buni prieteni 8 Si nu stiu ce naiba avea Paul era mai emo 24 Si era rasaritul si se vedea super misto de la balconul incaperii aleia . Si se duce Paul pe balcon sa se uite la rasarit . Eu cu Rares ramasesem inauntru , ne intrebam ce avea ala .Si nu ne uitam la el . Si l-am vazut pe Paul ca isi pune mainele in cap 0.o Dupa m-am intors din nou la Rares ca mi-a mai spus ceva si cand ma intoc 0.o Nu mai era Paul 2424 Si eu "Aaaaaa , Pauuuulll !" Intru pe balcon nu era Paul 0.o Am crezut ca s-a aruncat si l-a dus raul ca era un rau jos 24 Si eu cu Rares la 7 dimineata tipam "Paul" prin pensiune24 Toti ieseau din camera "Unde'i Paul?" xD Si deodata iese Paul dintr-o camera 0.o Si noi toti ne holbam la el . El : "Ce-aveti mah ?" xD El cand era pe balcon facuse un tur asa si a intrat intr-o alta camera ca cele doua incaperi aveau balconul comun 24
Eh cate mai sunt 15 As putea povesti la nesfarsit xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#30
Eram mai mica , aveam o fusta scurta bleu si am iesit la joaca. Nu stiu cum s-a intamplat sau cine m-a impins ca am cazut intr-o groapa cu noroi 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.029 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Reclame/anunturi funny white angel 9 6.206 13-11-2009, 09:00 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Funny Pics GhostShell 28 15.465 06-12-2008, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Dizzy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)