Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny Memories

#11
Well ... eram cu o prietena la mine si am uitat cheia pe dinafara O.o Bun nu mi-am dat seama , trece un timp suna vecina la usa ...iar eu cum nu prea am obiceiul sa nu deschid usa la vecini [ i don't know why ;wink:] nu i-am deschis-o. Mai trece un timp iar suna la usa, de data asta sotul ei, tot nu raspuns, dupa aceea vad ca deshide usa si se uita sa vada daca e cineva in casa 21 Eu cu prietena mea ne-am periat rau de tot O__o Dupa aceea vad ca inchide usa, iar nu aveam cheie cu care sa deschid. De nebuna ce sunt incep sa dau cu pumni in usa si sa tip " dati-mi drumul nenorocitilor" . iar vine vecinul si iar nu zicem nimic. Am sunat un prieten cae avea cheia mea sa ii spun sa vina sa ne deschida ... dar ii era lene sa urce dupa cheie 24 [ce mai prieten T^T] pana la urma a venit bunica mea si ne-a deschis 21
Never gonna forget that ...

dia_love_gackt A scris:Sau...ceea ce am cam inceput din nou sa fac cu prieteni in curte 21 : ducem sticle de 2 litri pline cu apa si ne udam 21 Si de mai multe ori am fost leoarca din cap pana in picioare 21 Nu m-am uscat nici in 4 ore 21

La mine clasa am ainceput toata faza. le-o venit idee intro pauza sa merga afara sa se ude, dupa 2 pauze toata scoala facea acelasi lucru 21 Au inceput sa stea profesorii la intrare si sa confiste sticlele.. dar eu am avut ideea sa arunc sticla de la 1 la o colega care a reusit sa treaca fara sa ii se confiste sticla ... sa nu mai zic cum arata dupa aceea -__-

Mai am o gramada de faze amuzante ... as putea scrie si un roman cu ele 21

#12
Poi...eram intr-o pauza,se urca vreo 3 fete pe catedra,eu cu un coleg ne-am gandit sa ridicam catedra...numaram pana la 3,lui ii aluneca capatu din mana,eu ridic prea tare si se rup 2 picioare de la catedra...sa fi vazut ce fel tineam de usa sa nu intre profu pana nu erau picioarele puse...doar ca el sa cada 5 minute mai tarziu cand se spirjina de catedra.....

ar fi mia multe numa la sc de mie lene sa le scriu acu...altadata
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#13
-mi-am sters postul asta ca mi se pareau prea multe emoticoane si imi era lene sa le sterg pe fioacre in parte(:|
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#14
asa deci trebuie sa spun sa sunt cele mai funny de pana acum :)):)):)) mai ales aia cu tigaia :)):)):)) rad de ma tzin de burta :)):)):)) am patit-o si eo odata asa ... dar era ziua ...:)):)):)) asa sa va spun si eu una :
pi... eram la tara vara trecuta bunikmea era ploecata la o inmormantare si eu am ramas singura acasa ... eram doar cu catelul meu Daisy ... ce-mi vine mie in minte ... cum sunt eu nebuna din fire ... chem toti prieteni mei sa ne jucam ascunsea ... perfect ... in 5 min eram toti prezenti ... cam vreo 6-7 eram. Bun incepe jocul ... unde sa ma ascund ... unde sa ma ascund ... imi vine o idee geniala ma acund in dulapul gol din garaj [ n-o sa ma caute niciodata acolo hi hi hi ] bun ... s-au gasit toti mai putin Elena ... unde s-o cautam k acum am cautat peste tot... ce sa faca ce sa faca nu ma gasesc ... s-au speriat incep sa ma strige dar eu aproape adorm acolo fiind intuneric si dak am stat aproape 30 de min fara sa ma gaseasca ma plictisisem asa tare incat a trebuit sa ies... ei intre timp au sunat la politie ca nu ma gaseau [ deci va dati seama ] mama , tata , bunica , bunicu si ofiterii de politie plus vecinii sau strans in curte ... ies eu nedumerita din garaj cand sa fac urmatorul pas ma impiedic si cad pe burta:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))toti cu ochi spre mine ... nu mai stiau ce sa faca sa se bucure sa se mire nu se stia .. eu serioasa ma ridic si spun " deci e mancarea gata ??? cat am stat acolo ascunsa mi s-a facut foame ... apropo de ce sunteti toti adunati la noi in curte ?? " :)):)):)) toti incep sa rada dar eu nu intelegeam pana mi-a povestit o fata ce s-a intamplat atunci am inceput sa rad in hohote ... :)):)):)):)):))

scze k e lung dar am povestit tot ca sa intelegeti :D

#15
Eu intamplari amuzante?...cu carul 24 si va spun cateva:
Prima intamplare a fost atunci cand eram in clasa a 4 a si ne duceam in parc cu cateva fete si baieti si era acolo un gard deci trebuia sa sarim peste el. Eu cam aiurita sar direct pe unde erau niste chesti din acelea din ciment, adica nu era tornat bine gardul si au ramas niste conuri de ciment. Bun imi iau avant si cand a trebuit sa sar nu ridic piciorul drept si sar doar cu stangul (bine gardul era mic cand pana la talie) ei bine raman suspendata si cand vreau sa trec mi se agata pantaloni de acele conuri de ciment si mi se rup de la fermoar pana jos deoarece am vrut sa trec (am auzit paraind pataloni, dar nu m-am oprit21) si am ramas fata de toti aproape in chiloti24 bine a trebuit sa ma intorc prin oras cu pataloni rupti 21
A doua este despre ora de sport...trebuia sa sarim capra deci imi iau eu vant si cand trebuie sa sar pe tranbulina ma intimidez si sar cazand pe capra cu burta (auuuuu...ce ma mai durut 20). Al dracu prof ma pus din nou sa sar pe tranbulina, ei bine de data aceasta am mai reusit dar cand sa aterizez jos pe saltea cad in fund 21
A treia este atunci cand eram internata in spital, cred ca aveam 6 - 7 ani, deci acolo la spital in salonul de copii era un copilas mic cam de 4 ani, si noi fiindca eram mai mari ne vine ideea sa il speriem. Ne luam niste cearceafuri in cap si ne indreptam spre patul lui (toti din salon si fete si baieti, bine si eu printre ei 21) asa ne ducem la el si micu incepe sa tipe. Doamne asistentele de pe hol il aud si vin in salon, noi toti repede fuga ca vin asistentele si atunci ma impiedic de un colt de pat si cad jos, atunci imi sparg dintii din fata 21
:bye:
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#16
A fost acum, recent: chiar acum o saptamana.
Veneam cu Madalina de la Liceu, iar in fata era cea mai nesuferita colega a noastra: Catalina, o paracioasa mica cu gura mareeeee.
Avea mersul ca de broasca, o caciula mare si alba cu niste flori, o geaca asemanatoare cu livada buncii. Ma rog. Moda de ultima ora.
Si mi s-a facut foame ; am scos o ciocolatica din ghiozdan,si am inceput sa mananc: proasta de Madalina incepe sa urle " Catalinaaaaaa ! ". Aia se intoarce " Ce vreti? 23 " da' eu " Nu cu tinee. Alta Catalina :d ".
A zis ca ne paraste la diriginta si alte chestii. Am auzit niste injuraturi la adresa mea spuse unui coleg cu care se intalnise: de draci, am luat ciocolatica: i-am facut vant, si am nimerit in cap un mos. 24
Noroc: nu ne vazuse. Am fugarit-o pe Catalina vreo 10 minute cu ciocolatica aia, pe care o luasem de pe jos. Dar m-am lasat batuta cand s-a dus la autobuz. Nu aveam de gand sa plec alaturi de ea la taranoaia.

Alta intamplare - de sambata asta - a fost : eu le patesc pe toate.
Am mers cu Madalina la Cofetaria Scala, aproape de Catedrala Ortodoxa.
Ne-am luat fiecare un Cartof [ prajitura ] si am inceput sa mancam la o masa, aproape de usa.
In apropiere, era un barbat care galgaia niste tuica: statea in picioare, si se holba la mine si la Madalina.
Ca o " coincidenta ", cand ne-am ridicat sa plecam, a dat paharul pe gat, si a iesit si el pe usa.
Am inceput sa inconjuram blocurile, cu tipu' ala dupa noi. Afara ploua, pe jos noroi: muream de frig, si alea-alea.
Dupa atata fuga, imi zice Madalina pe un ton strengar " Asta e unchiu-meu. Daca ma prinde, ma duce la tara. Fugi ".
Am fugit ca idioata de un unchi obsedat de tara: ma gandisem si eu la ce era mai rau ... 24

Voua vi se intampla sa mergeti prin casa si sa patiti diferite accidente?
Veneam din bucatarie: butonam telefonul pe la Radio, si nu stiu cum, m-am impiedicat de un cablu: era sa intru cu capul intr-un perete.
Ma vede mama, si vine la mine.
" Da tu esti chioara? ".
Nu eram chioara; nu eram atenta.
Deobicei patesc mai rau: intru cu capul in usi, si alea-alea. Original, nu? : zuppy03:

#17
:)) ..ma nu mai pot respira mai usor...:))
Deci ...s-a intamplat chiar sambata asta :)):
-Eram eu cu niste prietene la mine acasa ,deoarece tocamai ce murise cineva .Vecinii erau la imormantare si eu nebuna cum sunt mi-a venit ini minte s amergem si noi la inmormantare .
Dra nush cum nush cum ..era o masa acolo .adik toti mancau si ..alea alea .
M-am dus eu in camera unde era decedatu asa ..si ..am vrut si eu cum arata ..:)) cedeam k e purezit :X:X:X:X:X:X:X dar spre nfericirea ema nu era ..:((:((
Si m-am infuriat la culmea ~X( si am vauzt poseta unei cucoane unde avea niste farduri .:-@ le-am luat si
Am inceput sa machez mortu mi-a luat cam 10 minute ..dupaia i-am bagat cucoanei ..fardurile in poseta si am plekat akasa ..bine inteles urandule la toti pofta buna ..:))
Cand s-au intors in camera cu mortaciunea aia au icneput babele sa ule cand au vazut :))
EU ,MADALINA,GEO,IULIA SI INK O TIPA radeam de mama focului :))
Bine inteles uni au inceut sa rada si...ei bine am fost pedepsita pt kestia asta 2 spatamani dar a meritata s-a dus pe lumea cealalalta cu un pik de culoarea ...:)) in obraji :))
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#18
thoamne nu mai pot de ras....deci sa va spun si eu o intamplare.......eram prin clasa a 5-a, aveam ora de desen cu un profesor.....din cate am auzit cred ca era gay.............si nici un elev nu il suporta........cu el mai facem si educatie fizica........si ne alinta zicandu-ne: gaste si alea-alea..........deci sa revenim la ora de desen...........profu' a mers pana la toaleta............eu aveam o colega, mai nebunatica care i-a convins si pe alti colegi sa ia niste tepi de la un cactus existent in clasa nostra si sa ii infiga in scaun( sacunul nu era din lemn)................................zis si facu...................vine profu in clasa foarte hotarat(((noi deabia ne abtineam sa nu radem)))))) si se aseaza pe scaun, dar in mai putin de o secunda sare ca ars de pe scaun..........si fuge repede afara sa-si scoata tepii..............iar noi radeam cu lacrimi de el.............din cate am inteles tepii si i-a scos din fund cu ajutorul unei invatatoare.................cand a venit din nou in clasa a inceput sa zbiere la noi...........,sa ne alinte cum stie el mai bine................si ne-a zis ca a2-a zi o sa ne spuna d-soarei diriginte sa ne scada media la purtare...............in fine, a venit si a2-a zi cu o surpriza neasteptata (nu cred ca ghiciti)...................nu, nu ne-a scazut media.........din contra , am primit numai felicitari din partea d-soarei diriginte................zicandu-ne ca bine am facut deoarece nici ea nu il suporta deloc...........
Si cu ocazia acestei intamplari am scapat de profesor!!!!!!!!! Amuzant,nu?

#19
asta e cam penibila,dar am ras mult atunci 21
Eram intr-o zi cu prietena mea cea mai buna,Ana, la munte la cabana familiei ei.Nu stiu cum a venit vorba de unul dintre colegii nostri, Catalin ( pe tatal Anei tot asa il cheama ), care, zicea Ana, m-ar fi barfit.Eu,enervata de situatie,am luat telefonul si i-am dat un mesaj intreband de ce e asa nesimtit.In secunda doi, tatal Anei m-a chemat jos enervat.Pe un ton aspru m-a intrebat ce era cu acel mesaj.Eu m-am inrosit de mama focului si i-am spus ca nu era pentru el.M-am dus sus si i-am povestit Anei tot, desi am ras pe saturate, mor de rusine cand il vad pe tatal ei. 21

#20
Acum 2 ani eram la mare in excursie cu scoala.Si cum ma plictisisem de inot i-am spus insotitoarei ca merg la cumparaturi iar ea l-a trimis cu mine pe Catalin(un baiat mai mare ca mine cu 3 ani, noi ii ziceam "francez").Bun si intr-un magazin am vazut un soricel din cauciug plin cu apa si normal ca il cumpar mai ales dupa ce vanzatoarea mi-a spus ca se si lipeste pe pereti.Si cand am ajuns la hotel se intinde Cata pe pat si adoarme.Io in celalalt pat ma jucam cu soricelul, tot il aruncam in sus si odata mi s-a lipit de tavan chiar in dreptul lui Cata.Cum nu am putut sa il iau fiindca imi era frica sa nu-l trezesc am lasat soricelul acolo, am zis ca-l iau dupa ce se trezeste el.Si la un momentdat vine un alt baiat care era cu noi in tabara si ma intreaba ce cauta soarecu' acolo.Eu ii spun cum a ajuns soarecu acolo iar el zice ca mi-l ia el.Si ia el frumos un bat mai ascutit si cand vrea sa ia soricelul il inteapa si se sparge....si avand in vedere ca era plin cu apa il uda tot pe Cata!Se trezeste el si incepe sa tipe ca cine e individu care l-a udat.Darius cand a vazut ce a facut a fugit afara si pentru ca numai eu am mai ramas in camera si pentru ca soarecele era al meu a inceput el sa-mi adreseze cateva cuvinte de "lauda".Eu nu am avut ce sa-i comentez pentru ca ma prapadeam de ras.Nu a vorbit cu mine 2 zile pana cand intr-un final m-a iertat(bineinteles ca a pus o cinditie ca sa ma ierte,una foarte tampita)
I'm Kira.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 12.768 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Reclame/anunturi funny white angel 9 6.146 13-11-2009, 09:00 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Funny Pics GhostShell 28 15.280 06-12-2008, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Dizzy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)