Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fresh meat in town ^^

#1
Looks like you've got fresh meat in town... let me introduce myself!!
Ma numesc Madalin, am 17 ani (implinesc 18 in luna August )... Ador anime-urile de cand sunt mic (vremurile bune in care fugeam de la joaca sa nu pierd Dragon Ball Z difuzat pe Tvr 1 xD), imi place sa desenez... evident(banuiesc) anime-uri Smile, at real things i totaly s.....ck >.<

Il ador pe Stein din Soul Eater :chuu: ....

Informatii mai putin relevante: nu am dunga rosie pe buletin (safe to approach) :crazy:


Restu puteti afla singuri ^^, just ask.
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Blizzard!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Mersi Zuppy, sunt sigur ca ma voi distra si sper sa ma acomodez repede cu aceasta comunitate ^.^
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#4
Bunaa Madalin aka Blizzard Online and welcome on Zup.
Sper sa te distrezi.
Ok, sa incepem. Un manga preferat ai? La ce fel de anime iti place sa te uiti? Un personaj feminin preferat ai?
Ce faci in timpul liber? Ce faci cand esti ocupat? Ce muzica asculti? Ce carti citesti?
Ce filme urmaresti? Un actor/ actrita preferat? Fumezi? *aiurea*
Well, spor la postat. Ja ne !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Heii` Madalin. Bine ai venit p`aici. Eu sunt Madalina, nice to meet you. Sper sa - ti faci cat mai multi prieteni, sa te distrezi and so on.
Aaa, cateva intrebari. 5
1. Ce gen de muzica asculti ?
2. Citesti ? Daca da, ai o carte preferata ? Dar un autor ?
3. Care este visul tau ?
Ah, cam atat. :]
P.S si eu urmaream Dragon Ball Z, cand il datea pe Tvr 1 105
En fin. Bun venit, again. >:d<

punct.

#6
(22-12-2010, 11:49 PM)DeDal Notorius A scris: Bunaa Madalin aka Blizzard Online and welcome on Zup.
Sper sa te distrezi.
Ok, sa incepem. Un manga preferat ai? La ce fel de anime iti place sa te uiti? Un personaj feminin preferat ai?
Ce faci in timpul liber? Ce faci cand esti ocupat? Ce muzica asculti? Ce carti citesti?
Ce filme urmaresti? Un actor/ actrita preferat? Fumezi? *aiurea*
Well, spor la postat. Ja ne !!!

Ohayo.... multumesc pentru intampinare
1. Manga preferat nu am si sincer singura manga din care am citiit a fost Bleach, de curiozitate sa aflu ce se intampla in viitoarele episoade.
2. Shonen, Shoujo, atata timp cat are ceva ce ma atrage
3. Personaj feminin, hmmmmmm... tough question... cred ca Rukia din Bleach
4. In timpul liber imi place sa ma relaxez.
5. Cand sunt ocupat... depinde de activitatea care ma tine ocupat 10
6. Daca as zice numai Rock as mintii, mai ascult si alte genuri (inafara de manele si muzica populara)
7. Momentan citesc "Conspiratia - Dan Brown"
8. Filme... ce e la TV :nh:, si actor preferat... nu am :ask:
9. Nu fumez, nu am fumat ... si nici nu am de gand sa ma apuc

(23-12-2010, 12:04 AM)Chise. A scris: Heii` Madalin. Bine ai venit p`aici. Eu sunt Madalina, nice to meet you. Sper sa - ti faci cat mai multi prieteni, sa te distrezi and so on.
Aaa, cateva intrebari. 5
1. Ce gen de muzica asculti ?
2. Citesti ? Daca da, ai o carte preferata ? Dar un autor ?
3. Care este visul tau ?
Ah, cam atat. :]
P.S si eu urmaream Dragon Ball Z, cand il datea pe Tvr 1 105
En fin. Bun venit, again. >:d<

Buna Madalina, incantat deasemenea. Si eu sper sa-mi fac cat mai multi prieteni.

1. In general Rock, dar mai ascult si alte genuri
2. Autorul preferat, ar fi Dan Brown ^^, carte preferata ... hmmm, nu sunt inca decis, fiecare are ceva care ma impresioneaza si nu pot decide care e preferata mea.
3. Visul meu....hmmm ... Sa am un viitor frumos, o sotie superba (din punctul meu de vedere) care sa ma iubeasca... bla bla bla ..... si 1 copil sanatos, frumos si inteligent ^^
:hugs:
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#7
Heya Madalin .Bun venit pe Zup,sper sa te acomodezi pe aici si sa iti faci multi prieteni.So....si eu ascult in general rock 39(printre care si altele -.-) asa ca te intreb:Ce formatii asculti?Em...ai sau ai avut o porecla(I know,stupid question =.=).Din cate am inteles ziua ta e in August,asa ca esti zodia leu?o.o(Scuze daca gresesc).Iti place sa desenezi?5.
Cam atat...sper sa te simti bine pe aici 15.
Bye bye
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#8
(23-12-2010, 12:55 AM)Sigyn A scris: Heya Madalin .Bun venit pe Zup,sper sa te acomodezi pe aici si sa iti faci multi prieteni.So....si eu ascult in general rock 39(printre care si altele -.-) asa ca te intreb:Ce formatii asculti?Em...ai sau ai avut o porecla(I know,stupid question =.=).Din cate am inteles ziua ta e in August,asa ca esti zodia leu?o.o(Scuze daca gresesc).Iti place sa desenezi?5.
Cam atat...sper sa te simti bine pe aici 15.
Bye bye
Hey Sigyn, mersi pentru intampinare.

Hmmm, cel mai des ascult: Three Days Grace, Breaking Benjamin, Linkin Park
Am o porecla, defapt doar colegii imi spun asa: Zen 10 si nu te inseli, sunt zodia leu 4.
Da, imi place sa desenez, dar am momente cand pur si simplu nu am inspiratie si orice as incerca sa desenez iese oribil >.<... Se'ya ^^
[Imagine: tumblr_li0ro6G3F81qfnbk6o1_500.gif]

#9
Hellow Madalin ^^.. Welcome on Zup ! hug.Sper sa iti faci cat mai multi prieteni, sa te faci repede cunoscut pe aici and so on. 3
Felicitari la partea cu fumatul..nici sa nu te apuci! :bv:
Mie nu mi-a mai ramas nimic sa te intreb T.T!:go: [I hate this part :yada: ]
Defapta r mai fi ceva:
==>Desenezi/scrii? Ai de gand sa ne uimesti cu vreun fic/desen? 15
That's all ^^ !
Welcome again! Happy posting `n have fun! :love:
Buh-Bye! :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#10
Hello Zen ! Welcome to Zup :bv:
Din pacate nu mi-a ramas sa te intreb decat:
1.Iti place ciocolata?
2.Vrei sa fim prieteni?
3.Poti sa imi spui Kira o//o
Si mie imi place de Stein...si de Black Star( avem personalitati identice)
Cam atat...zbye :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 3.842 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  Hello town saint 6 2.793 09-09-2012, 07:25 PM
Ultimul răspuns: saint
  New guy in town!!:D eddy 7 3.195 11-09-2008, 10:34 AM
Ultimul răspuns: Denny
  I'm here and I'm fresh Ritz 6 3.004 14-07-2008, 10:35 AM
Ultimul răspuns: Ritz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)