Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello town

#1
First of all, i'm not the biggest anime fan... Am anumite tangente cu genul asta de forumuri si... am absentat pentru o perioada destul de lunga, am pierdut contactul cu fenomenul si, sincer, imi cam era dor. Also, cunosc forumul de ceva timp, dar am preferat sa stau "in umbra" si sa nu postez, doar sa privesc. Iar de cateva zile/saptamani ma tot bate gandul sa imi fac cont si iata ca am cedat...
Imi lipseste socializarea de genul asta, sincer, si vreau, in primul rand, sa cunosc oameni cat mai multi! So, yeah, ma bucur ca am ajuns aici si sa ajung sa imi fac si cont si sper sa fie fun Smile

#2
Esti o pasare de noapte.
MMORPG/ Strategy digeri? Ceva game-uri? Poate vre-un caracter preferat?
Pagan folk/ deathmetal/ viking metal?
Welcomen here. Have a great life on zup.
Blablabla.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#3
Thank you xD
Strategy, but not going deeper deocamdata.
Hmm, dintre cele mentionate le prefer in egala masura, dar este foaaarte mult de discutat pe tema asta 4. Imi plac si Korpiklaani, ofc Smile. Muzica este unul dintre domeniile despre care as putea vorbi ore intregi, poate zile, luni, ani, etc. fara sa ma plictisesc.

#4
Let me guess. Fluffy.

Stiu cine esti si cam si de ce te-ai intregistrat, pentru ca ti-am verificat mail-ul.

/sigh

You will never let this go, will you, Mihai?

Cap ou pas cap?

Bine ai venit, te cunosc mult prea bine ca sa te intreb orice 21. Vezi ca e si Ramona pe aici, stii, Ramona, colega de clasa a lui Vlad Mic.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Thank you! Imi aduc aminte si de Ramona 39. Also, maybe there are some things different now 39, or so i guess/hope.

Cap ou pas cap? Is this a trick question? 21

Cat despre cealalta parte, ne auzim noi. Thanks again hug

#6
Well, mi-as fi imaginat ca sunt cateva lucruri diferite, nici eu nu am ramas exact la fel. But forum wise all those silly questions I could ask, I already know the answers to.

Not really a trick question, the only question I could ask. What are you playing at it was supposed to mean 10.

Da, ne auzim legat de partea aia.

Ce crezi de forum pana acum?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
E fun, activ, which means a lot. Anywayz, o sa incep sa postez mai mult incepand cu saptamana viitoare, cand scap complet de restante and all that stuff ^^.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fresh meat in town ^^ Blizzard 16 7.497 29-12-2010, 12:18 AM
Ultimul răspuns: Triangle
  New guy in town!!:D eddy 7 3.216 11-09-2008, 10:34 AM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)